جدیدترین مطالب
کربرد بیت کوین
کریپتو کارنسی ها اعضای جدید دنیای ارز هستند که ظاهرا به این زودی ها...
وسترن یونیون
وسترن یونیون یکی از سیستم‌‌ها‌یی است که عمل انتقال فوری وجه را در عصر ارتباطات...
BitPay ( بیت پی ) در حال توسعه‌ ویزا کارت پیش پرداخت بیت کوین در...
مسئولیت اجتماعی به معنای رسیدگی به امری اجتماعی است که در راستای پیشرفت موضوعی...

طرح مستر کارت جهت پرداخت سریع با دستگاه کارت خوان

مستر کارت mastercard

مستر کارت Mastercard که یکی از کمپانی های فعال در زمینه پرداخت های بین المللی است روش جدیدی جهت سرعت بخشیدن به پرداخت با دستگاهای کارت خوان (POS) که آن را Chip-and-pin می نامند ارائه کرده است. تفاوت این کارت ها با کارتهای معمولی که دارای نوار مغناطیسی هستند، در این است که مانند کارت های تلفن دارای یک چیپ هستند که باید از همان قسمت وارد دستگاه کارتخوان شده و برای استفاده از آن یک Pin وارد کنید و تا پایان انجام تراکنش کارت را از دستگاه خارج نکنید.

کارت اعتباری مستر کارت

مسترکارت Mastercard اعلام کرده که با همکاری دو کمپانی  Verifone و Global Payments، این تکنولوژی را پیاده سازی خواهد کرد. هدف اصلی این روش کاهش زمان انتقال پول از حساب خریدار به حساب فروشنده و ایجاد تجربه ای مثبت برای فروشندگان و خریدارانی است که از POS برای تراکنش های خود استفاده می کنند.

مستر کارت چیپ و پین

اما این روش به طور قطع مفید نبوده و همه فروشندگان قادر به ارتقاء دستگاه خود جهت پذیرش این نوع کارتها نبودند و یا در مقایسه با کارتهای دارای نوار مغناطیسی، زمان بیشتری برای پردازش نیاز داشتند.

خرید مستر کارت

با فناوری جدید مستر کارت mastercard، سرعت پردازش تراکنش‌ با کارت‌های چیپ‌دار در هر جای دنیا بین ۸ تا ۱۳ ثانیه خواهد بود. مستر کارت اعلام کرد که فناوری جدید آن تحت عنوان «M/Chip Fast» سرعت تراکنش کارت‌های چیپ دار را برابر با کارت‌های دارای نوار مغناطیسی خواهد کرد. کمپانی Verifone این فناوری جدید را در تمام دستگاه‌های POS خود در سراسر ایالات متحده آمریکا قرار خواهد داد.

مستر کارت اولین شرکتی نیست که به دنبال رفع این مشکل هست البه ارائه خدمات و فناوری های جدید از سمت شرکت های مالی یکی از روشهای جلب مشتری است که باید دید مستر کارت میتواند در این خصوص خود را به خوبی نشان دهد یا خیر.

نوشتن دیدگاه

17 + دو =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :