خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

آیا بیت کوین کش بر بیت کوین غلبه خواهد کرد؟

بیت کوین کش در مدت زمانی که رشد بسیار چشمگیری داشت کمتر به آن توجه شد. رشدی حدود 100 درصد در یک هفته چیزی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت.

شبکه های اجتماعی هم نقش خود را به خوبی برای معرفی و معروفیت بیت کوین کش ایفا کردند. گروهی از طرفداران و پشتیبانان بیت کوین کش اعلام کردند که بلاک های این ارز از بیت کوین بزرگ تر خواهد شد.

دلایل احتمالی رشد بیت کوین کش

لغو segwit پس از اعلام رسمی لغو segwit 2x قیمت بیت کوین از حدود 7200 دلار در کمتر از یک ساعت به 7700 دلار رسید و اکثر کارشناسان انتظار یک رشد ادامه دار را داشتند اما برخلاف انتظارات بیت کوین و بعضی دیگر از ارزهای دیجیتال با کاهش قیمت محسوسی مواجه شدند و سرمایه گذاران به سمت بیت کوین کش رفتند و همین باعث شد که قیمت آندر 24 ساعت بیش از 55 درصد افزایش بیابد.

شبکه های اجتماعی هم نقش خود را به خوبی برای این ارز ایفا کردند. گروهی از طرفداران و پشتیبانان بیت کوین کش اعلام کردند که بلاک های این ارز از بیت کوین بزرگ تر(ظرفیت بیشتر) خواهد شد و مردم را به سرمایه گذاری در این ارز تشویق می کنند. حتی برخی از طرفداران اظهار دارند که این ارز به زودی بر بیت کوین غلبه می کند.

تآخیر در بیت کوین گلد

تآخیر و اخبار غیر شفاف از بیت کوین گلد هم در افزایش قیمت اولین فورک بیت کوین بی تآثیر نبوده است. بیت کوین گلد با شعارهایی که هر سرمایه گذاری را وسوسه می کند و همچنین با امکان پامپ اولیه، هنوز زمان عرضه مشخصی ندارد و بیت کوین کش بدون رقیب مانده است.

bitcoin cash

دلایل احساسی

این ارز دیجیتال سابقه رشد قیمت های فوق العاده را دارد و بعضی از سرمایه گذاران با توجه به این موضوع و بدون هیچگونه تحلیل، پس از شروع رشد، سریعاً در بیت کش سرمایه گذاری کردند و همانطور که گفتیم شعارهای شبکه های اجتماعی هم تآثیرات زیادی در این صعود گذاشتند.

چشم انداز

گروهی از طرفداران این ارز اظهار داشتند که در آینده ای نه چندان دور بر بیت کوین غلبه خواهد کرد اما شعارها اگر عملی نشوند پس از مدتی فراموش خواهند شد.

این ارز برای ادامه صعود خود نیاز به زمان برای ادعاهای خود دارد پیش بینی می شود که قیمت اصلاح شود اما بعد از اصلاح هم احتمالاً بالای 600 دلار می ماند.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

نوزده − دو =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :