جدیدترین مطالب
استفاده مستر کارت از بلاک چین
در خصوص ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین حتما زیاد شنیده اید. ایا اطلاعاتی در...
استفاده از مستر کارت در گوگل جهت پیگیری تبلیغات
گوگل با استفاده از مستر کارت پیوندی بین تبلیغات آنلاین با خرید در فروشگاهها...
مستر کارت در هند بسیار شناخته شده است و کمپانی‌های مستر کارت در هند...
ویزا کارت پیش پرداخت
ویزا کارت پیش پرداخت را همه به خوبی نمی شناسند و از مزایای آن...

متلاشی کردن بیت کوین توسط روسیه و چین

بیت کوین روسیه چین

ساکسو بانک پیش بینی کرد مسکو و پکن به دنبال این هستند تا بیت کوین را پایین بکشند و مانع از پیشترفت آن شوند در نتیجه این خواهند بود که سال آینده شاهد فروپاشی ارزهای مجازی خواهیم بود این بانک برای پیش بینی هایش که محقق می شود مشهور است و هر دسامبر پیش بینی جدیدی را مطرح می کند. ساکسوبانک پیش بینی می کند که در سال 2018 بیت کوین تا مرز 60 هزار دلار هم فراتر خواهد رفت و میزان سرمایه گذاری ها این حوزه به یک تریلیون دلار خواهد رسید اما پس از آن روسیه و چین با همکاری همدیگر این ارز را تقریباً از بین خواهند برد.

این بانک دانمارکی پیش بینی کرد افزایش بیت کوین و دیگر ارزهای مجازی به یک پدیده در بازارهای مالی طی سال های اخیر تبدیل شده است. بیت کوین هم چنان به افزایش ارزش خود در سال 2018 ادامه خواهد داد اما روسیه وچین با مهندسی که می کنند این ارز را از بین خواهند برد. بر اساس پیش بنی های ساکسو پس از آن بیت کوین تا سال 2019 به هزار دلار کاهش خواهد یافت.

در پایان سال 2016 این بانک پیش بینی خود را درباره افزایش بیت کوین اصلاح و پیش بینی کرد که ارزش ارهای مجازی سه برابر می شود. کشور چین معمولاً برای بیت کوین روی خوشی نشان نداده و با منع پیشنهاد سکه های اولیه با این ارز مخالفت کرده است. نظام قاونی این کشور مبادلات بیت کوین را در ماه سپتامبر به دلیل اینکه معامله با ارزهای مجازی می تواند به خروج ارز از کشور منجر شود مبادلات آن را ممنوع کرد. پس از چین 90 درصد معاملات بیت کوین را از دست داد  ارزش ارز مجازی در خبرها پایین آمد. اما به سرعت رشد خود را باز گرفت. در روسیه هم بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال هنوز قانونمند نشده است. دولت روسیه قرار است با دستوری که پوتین داده تا جولای سال آینده درباره قانونمند کردن این ارز اقدام کند.

وزیر اقتصاد روسیه تآکید دارد که ایجاد بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی باید در مسیر قانونی هدایت شود چرا که کشف ایجاد بیت کوین مانند شبکه های هرمی عمل می کند. که فعالیت های این شبکه هرمی به هر روی در روسیه ممنوع است.

نوشتن دیدگاه

7 + 6 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :