خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مدیر اجرایی سابق بریتانیا، مجری پرداخت تحت ارز دیجیتال

Crypterium مستر کارت

روزنامه واشنگتن روزنامۀ Business Insider امروز، 19 مه، رئیس سابق ویزا در بریتانیا و ایرلند به استارت آپی جهت پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال پیوست. مارک اوبراین، که برای سال 2008 تا 2014 ویزا کار می کرد، اخیرا به استارت آپ Crypterium سیستم پرداخت ارزهای دیجیتال پیوست، که به منظور فراهم سازی زمینه خرج کردن ارز دیجیتال در تمامی وضعیت های تجارت داخلی تعبیه شده است.

اوبراین در مورد اهمیت پذیرش ارز دیجیتال به عنوان یک وسیله مبادله در تجارت داخلی این گونه بیان میکند که :

ایده این است که امروزه استفاده از ارز دیجیتال cryptocurrency به عنوان یک روش پرداخت روزانه بسیار دشوار است. چنانچه شما با بیت کوین و یا اتر خو به یک صرافی مراجعه کنید احتمالا بین 3 تا 7 روز طول میکشد تا این پول را به حساب بانکی شما واریز کنند. Crypterium کل این فرآیند را یکپارچه کرده و فرصت استفاده از ارز دیجیتال جهت پرداخت برای تمامی موارد را برای مصرف کننده فراهم خواهد کرد.

Crypterium در سال2017 در استونی گنجانیده شده است، که گزارش شده در پایان سال گذشته 52 میلیون دلار ICO افزایش قیمت داشته است. این شرکت بر روی توسعه تکنولوژی جهت راه اندازی کارت های پرداخت کارت رمزنگاری متمرکز شده است و امیدوار به همکاری با ویزا کارت و یا کارت اعتباری مستر کارت برای ارائه اولین محصولات خود مطابق با تجارت داخلی می باشد.

زمانی که درباره چگونگی عملکرد این مکانیسم در خصوص ارزیابی فروشگاههای نامعتبر جهت استفاده از ارز دیجیتال سوال شد، اوبراین افشای این “سس مخفی” این شرکت را رد کرد و اعلام داشت محافظت دقیقی از تمامی بخش های سیستم می شود.
این بهار، Vasant Prabhu، مدیر ارشد ویزا، برای فعالیت های جنایی فعالانه انتقاد کرد. اظهار داشت: “هر گناه و هر سیاستمدار کثیف در جهان، من شرط می گذارم، در ارز دیجیتال است”، با توجه به اینکه “از طریق یک سیستم بانکی بسیار دشوار است که پول کثیف را بدست آورید”. در ماه فوریه، ویزا کارت انتقاد گسترده از فضای رمزنگاری برای بارگیری مشتریان خود را چند بار برای معاملات در پیشرو در مبادله رمزنگاری ایالات متحده و Coinbase ارائه دهنده کیف پول.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

17 − 15 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :