خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مرکز نوآوری مستر کارت در هند

مستر کارت در هند بسیار شناخته شده است و کمپانی‌های مستر کارت در هند ، این کشور را به عنوان مکانی برای پیشرفت سیستم این کارت‌ ها در نظر گرفته‌اند. در این راستا در دوره تعویض واحد پول در هندوستان پیشرفت‌هایی صورت گرفت. از جمله این دستاوردها می‌توان کدهای QR رایج را که بر اساس تحقیق روی BaharatQR بدست آمده‌اند نام برد.

جولین لو، مسئول تبلیغات و معرفی‌ کننده محصولات مسترکارت در قاره آسیا در یک سخنرانی گفت: هندوستان به عنوان مرکزی جدید برای پیشرفت در نوآوری مسترکارت‌، انتخاب شده است. کمپانی‌های مستر کارت به دنبال پیشرفت هرچه سریع‌تر این فناوری‌ها در دیگر کشورها هستند. هدف آن‌ها کشورهایی است که از لحاظ فناوری تلفن همراه پیشرفت داشته‌اند اما خدمات پرداختی در سطح پایینی هستند. برای مثال اخیراً در کشور تایلند، کدهای QR استاندارد برای پرداخت توسط مستر کارت، ویزا کارت و UnionPay ارائه داده شده‌اند. این پیشرفت‌ها در نهایت باعث بهبود سطح خدمات پرداختی در این کشور می‌شوند.

مستر کارت در هند

جولین لو، در ادامه سخنرانی خود در مورد اهمیت کدهای QR صحبت کرد. او گفت: اصولاً کسانی که کسب و کار کوچکی دارند، مانند راننده‌ها و … بخاطر هزینه‌ های اضافی تمایلی به استفاده از پرداخت‌های الکترونیک ندارند. با سیستم جدید کدهای QR این افراد نیز می‌توانند بدون صرف هزینه با پرداخت‌های بدون پول نقد کنار بیایند.
بعد از ایالت متحده آمریکا بزرگترین مرکز فعالیت مسترکارت در هند است. در این کشور بیش از ۲۰۰۰ نیروی کاری فعال هستند و دو مرکز تکنولوژی مستر کارت در دو شهر مختلف هند وجود دارد. پوروش سینگ رئیس بخش آسیای جنوبی از شرکت مستر کارت و مسئول کنترل فعالیت مستر کارت در هند است.

پوروش سینگ در مورد فعالیت مستر کارت در هند بیان کرد که: مراکز تکنولوژی به دنبال راه‌هایی برای پرداخت‌ها و انتقال‌های الکترونیکی مناسب در این کشور هستند. او همچنین افزود: کدهای BaharatQR، اولین راه حل یکی از این مراکز تکنولوژی برای حل مشکلات پرداختی بود.

تنها هدف کمپانی مستر کارت یافتن راه‌حلی برای رفع مشکلات پرداخت‌های روزمره نیست بلکه در نظر دارد که از کسب و کارها حمایت کند تا راه حل‌هایی جدید برای رویارویی با مشکلات پیش روی آن‌ها در پرداخت‌های گسترده بیابد. هر ساله کمپانی مستر کارت سعی می‌کند تا کسب و کارهای بیشتری را در این کشور تحت پوشش خود قرار بدهد. در سال اخیر دو استارتاپ جدید Tone Tag و ftcash در هندوستان همکاری خود را با مستر کارت آغاز کردند. شرکت ftcash قصد دارد تا برای خرده فروش‌ها، خدمات پرداختی الکترونیکی فراهم کند. شرکت Tone Tag اما به دنبال راه‌اندازی نرم افزاری اختصاصی برای پرداخت‌های آنلاین است. Razorpay هم شرکت دیگری است که تحت حمایت مستر کارت در زمینه‌ تکنولوژی فعالیت می‌کند.

کمپانی‌های مستر کارت برنامه کاربردی روابط (APIs) را در سراسر جهان، برای بانک‌ها، شرکت‌های تکنولوژی و فروشنده‌های می‌فرستند. APIs برنامه اصلی شرکت مستر کارت است که برای وارد شدن به سیستم از آن استفاده می‌شود. امروزه کمپانی‌هایی که با مستر کارت همکاری می‌کنند توانایی استفاده از ۴۰ نوع مختلف از این برنامه را دارند. هر کدام از این کمپانی‌ها کلید خصوصی خود را برای ورود دارند.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

هفده − 14 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :