خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بررسی مزایا و معایب استفاده از پرداخت خرد پی‌ پال

پرداخت خرد پی پال

کارمزد تراکنش دیگر به بخش عادی از زندگی خریداران از eBay تبدیل شده است و پی پال (PayPal) نیز کمی از سود را به عنوان کارمزد دریافت می‌کند. این مسئله برای فروشندگانی که حاشیه سود کمی دارند و معمولا هم اجناس گران‌قیمت می‌فروشند، شاید بسیار مهم باشد. در حقیقت ممکن است این حاشیه آنقدر کم شود که دیگر رقابتی در کار نباشد.

اگر شما هم این‌چنین نظری دارید و تا به حال از پرداخت خرد پی پال (PayPal Micropayments) استفاده نکرده‌اید، شاید زمان آن رسیده که چیزهای بیشتری درباره این طرح بدانید و از آن استفاده کنید.

پرداخت خرد پی پال به فروشندگان ساختار متفاوتی از کارمزد را ارائه می‌دهد که برای اجناسی با حجم زیاد، سود کم و ارزش پایین باصرفه است. بعضی از فروشندگان با به کارگیری این سیستم حاشیه سود خود را ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش داده‌اند.

با استفاده از پرداخت خرد پی پال شما باید ۵ درصد به علاوه ۵ سنت به ازای هر تراکنش ( برای حساب‌های امریکا) بپردازید، که در روش معمولی این میزان ۲.۹ درصد به علاوه ۳۰ سنت به ازای هر تراکنش است. اگر میزان درصد تراکنش شما کمتر از ۱۲ دلار باشد، با استفاده از PayPal Micropayments یک فرصت خوب برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود پیدا خواهید کرد.
پرداخت خرد پی پال

مایکروپیمنت پی پال

محدودیت‌ها

باید بگوییم یک نکته منفی که در این زمینه وجود دارد، این است که شما نمی‌توانید هم‌زمان هم از پرداخت معمولی و هم پرداخت به روش پرداخت خرد استفاده کنید و برای استفاده از آن باید یک اکانت جدید باز کنید.

بنابراین برای استفاده از پرداخت به روش پرداخت خرد شما باید:

  1. یک اکانت مخصوص پرداخت خرد پی پال ایجاد کنید (با یک حساب بانکی جدا؛ در ضمن پی پال به شما اجازه نمی‌دهد از یک اکانت بانکی دوبار استفاده کنید.)
  2. اگر بخواهید حساب پی پال فعلی خود را به پرداخت خرد تبدیل کنید، امکان اداره کار خود به شیوه دیگری به جز پرداخت خرد نخواهید داشت.
  3. خب اگر تصمیم گرفتید از این روش پرداخت استفاده کنید، پرداخت‌های شما در حساب Micropayment به طور خودکار با نرخ پرداخت خرد محاسبه می‌شود و شما نیاز ندارید کار دیگری انجام دهید.

اگر با مدل کسب و کاری با حجم زیاد و قیمت کم، دچار مشکل هستید؛ پرداخت خرد پی پال می‌تواند یک استراتژی مناسب برای کنترل مناسب هزینه محسوب شود تا دوباره به کسب و کار خود رونق دهید.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

4 + هفت =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :