خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مسئولیت اجتماعی مسترکارت در توانمندسازی زنان

مسئولیت اجتماعی به معنای رسیدگی به امری اجتماعی است که در راستای پیشرفت موضوعی عمومی یا ارتقای سطج جامعه در حوزه‌ای مشخص صورت می‌گیرد. شرکت مستر کارت در راستای فعالیت‌های اجتماعی خود در بخش آسیا و در کشور سنگاپور اقدام به توانمندسازی زنان در حوزه فناوری کرده است. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره مسئولیت اجتماعی مسترکارت بدانید :

مسئولیت اجتماعی مسترکارت برای آموزش زنان

مستر کارت در نظر دارد تا در سنگاپور با برگزاری رویدادها و کارگاه‌های آموزشی در زمینه مهندسی، فناوری، ریاضیات و … دختران و زنان سنگاپوری را وارد زمینه‌های تکنولوژی و فعالیت جدی در این عرصه کند. چنین برنامه‌هایی باعث مشارکت بیشتر زنان در عرصه فناوری می‌شود و با تغییراتی که در زمینه فرهنگ ایجاد می‌کند، نقش یک برند در راستای مسئولیت‌های اجتماعی را به خوبی اجرا می‌کند. قرار است تا پایان سال ۲۰۱۸، ۱۳ هزار دختر در این کشور در برنامه‌ای موسوم به گرلزفُرتِک ( girls4tech ) شرکت کنند و آموزش ببینند.

از سال ۲۰۱۱ تا کنون ۱۷ نفر از بورسیته‌های مسترکارت در این برنامه استفاده کرده‌اند. برنامه مسئولیت اجتماعی مسترکارت با همکاری دو دانشگاه مهم در سنگاپور اجرایی شده است: دانشگاه مدیریت سنگاپور (SMU) و دانشگاه طراحی و فناوری.

مسئولیت اجتماعی مسترکارت - فناوری

مسترکارت و شروع برنامه توانمندسازی زنان در عرصه فناوری

این برنامه در سال ۲۰۱۱ شروع به کار کرد. هم‌زمان با روز زن و ۲۵ امین سالگرد تاسیس مستر کارت در آسیا-اقیانوسیه، این شرکت تصمیم گرفت با راه‌اندازی چنین برنامه‌ای، فرصت‌های خوبی در اختیار زنان و دختران آسیایی برای مشارکت بیشتر در فعالیت‌های فناوری‌ محور بگذارد. کسانی که در این برنامه آموزشی شرکت می‌کنند باید پروژه‌هایی پایانی برای دریافت مدرک ارائه کنند و فردی که طراح نمونه می‌شود نیز جایزه‌ای ۲۵ هزار دلاری به خانه خواهد برد.

مسئولیت اجتماعی مسترکارت در این حوزه باعث شده تا این برنامه را در ابعاد گسترده‌تری پیگیری کند و در نظر داشته باشد تا آن را در نواحی بومی‌تر و محلی‌تری نیز ادامه بدهد. همکاری‌ های مسترکارت در این زمینه با سازمان ملل نیز بسیار پررنگ بوده است و به نظر می‌رسد که این شرکت موفق در پیاده‌سازی برنامه خود از حمایت شدید مدیران رده بالایی خود برخوردار است. اثربخشی چنین برنامه‌هایی نه تنها به موفقیت بازاریابی و تبلیغات برند در دنیای پرزرق و برق امروزی کمک می‌کند بلکه باعث ماندگاری برند به معنای واقعی کلمه نیز خواهد شد. برندی که برای تغییر و بهتر شدن جهان برای زندگی کردن تلاش می‌کند قطعا در نظر مشتریان و مخاطبان از ارزش بسیار زیادی برخوردار است.

شرکت پرداخت یکی از مجموعه‌های قوی در حوزه ارائه خدمات مالی بین‌المللی است که در زمینه افتتاح حساب‌هایی نظیر حساب پی‌ پال به شما خدمات ارزنده‌ای اعطا می‌کند. اگر در زمینه‌های خرید مستر کارت و یا ویزا کارت نیاز به کمک دارید، می‌توانید از خدمات پرداخت در این زمینه بهره ببرید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

4 × 2 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :