خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مسترپس Masterpass چیست و چه کاربردی دارد

مسترپس Masterpass

مسترپس MasterPass خدمات کیف پول الکترونیکی است که توسط مستر کارت به صورت رایگان به مشتریان ارائه شده است. مسترپس (MasterPass) امکان خرید آنلاین امن و ساده را از طریق ذخیره اطلاعات پرداخت‌های مشتری فراهم می‌کند و کافی است مشتری تنها روی دکمه خرید کلیک کند.

در اولین استفاده از کیف پول متصل به مسترپس (که می‌تواند در هر نوعی باشد)، مشتری به صفحه ورود به سیستم هدایت شده و احراز هویت انجام می‌شود. از آن پس اطلاعات به صورت امن در سیستم خواهد ماند.

مسترپس کیف پول دیجیتال مستر کارت

شرکت گلوبال پیمنتس (GPN) یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت الکترونیکی در جهان اعلام کرد: «مَسترپَس (MasterPass) در واقع خدمات پرداخت دیجیتال را آغاز متحول نموده است. این سرویس به مصرف کنندگان اجازه می دهد از هر کارت پرداخت یا ابزار الکترونیکی دیگر برای تجربه یک معامله هوشمند استفاده کنند.»

اد مکلاگلین مدیر پرداخت‌های آنلاین در کمپانی مستر کارت گفت: سیستم مسترپس همه نوع نقل و انتقال دیجیتالی را انجام می‌دهد. به گفته وی خرید از فروشگاه، خرید آنلاین و خرید از طریق موبایل با سیستم مسترپس امکان پذیر است. وی افزود ما نسلی هستیم که امکان انتقال از مبادلات فیزیکی به سوی دیجیتال را فراهم کرده‌ایم و قرار است کل معاملات دنیا از حالت سنتی به سوی کارت‌های پلاستیکی و آنلاین تغییر کند.

مسترپس با انواع کارت‌های اعتباری، بدهی و پیش پرداخت قابل استفاده بوده و همچنین از طریق کلیه دستگاه‌های ارتباطی (کامپیوتر، موبایل و تبلت) در همه جا به کار می‌رود. مسترپس بر اساس مکان یا نوع گوشی و ابزار، شناسایی می شود و با فناوری NFC که جنبه tap-and-pay دارد، مبادله را انجام می دهد و همچنین متد پرداخت با کد QR نیز با مسترپس همراه با سایر روشها صورت می گیرد.

با استفاده از خدمات مَسترپَس، خریداران می توانند برای خریدهای خود با امنیتی که مایلند داشته باشند پول پرداخت کنند. این کار از طریق یک کلیک رایانه، تماس با تبلت یا تلفن همراه هوشمند قابل انجام است. اطلاعات نوع پرداخت و حمل مورد خواست مشتری به شکلی امن با این سرویس دیجیتال ذخیره می شود و هر گاه مورد نیاز باشد با فشردن دکمه (خرید با مَسترپَس) و اتصال به حساب، قابل دسترسی است. این تجربه سریع تر و کاراتر به فروش بیشتر و وفاداری عمیق تر مشتری منجر می شود.»

مایکل کایر، مدیر گروه ارائه خدمات به مشتری در شرکت مستر کارت می گوید: «مشتری ها انتظار دارند چه در فروشگاه چه هنگام خرید با کمک ابـزارهای پرداخت الکتـرونیکی، تجربه ای امن و منـاسب داشته باشند و فروشگاهی که چنیـن خدماتی ارائه کند می تواند مشتری را وفادار نگه دارد. ما با همکاری گلوبال­پیمنتز قصد داریم خدمات دیجیتال مَسترپَس را به فروشندگان و خریداران ارائه کنیم. سهولت این تجربه سبب خشنودی مشتری ها شده و آنها را به خرید دوباره تشویق خواهد کرد. همچنین فروشنده را به مقصدی برای تجارت تبدیل خواهد کرد.»

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

10 − 9 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :