خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

تاثیر مستر کارت و ویزا کارت در رونق اقتصاد ایران

کارت اعتباری مستر کارت و ویزا کارت

مستر کارت و ویزا کارت دو ابزاری هستند که باعث افزایش گردش مالی در اقتصاد دنیا می شوند. بدین جهت که شما با خرید کالا با کارت اعتباری قدرت خرید بیشتری داشته و میتوانید منابع خود را مدیریت کنید. همانطور که قبلا گفته شد با استفاده از کارت اعتباری ، شما میتوانید یک تا چهل روز پس از خرید وجه آن را بپردازید.

محمد لاهوتی، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران در گفتگو با خبرنگار مهر می گوید با توجه به اینکه این کارتها بر اساس واحد پولی هر کشور، دلار و یا یورو صادر می شود دارای نرخ بهره پایین و ناچیزی هستند و این امکان را به مشتریان ایرانی میدهد که با خرید این کارتهای اعتباری به جز مهلت پرداخت نقدی، به صورت بلند مدت و یکساله با نرخ 3 یا 4 درصد، پول را بازپرداخت کنند.

بانکهای صادر کننده این کارتها برای ایجاد رقابت، خدمات خاصی را ارائه می دهد. این خدمات شامل بورس تحصیلی، پرداخت شهریه دانشگاه بدون برای دارندگان این کارتهای اعتباری است. و بهترین این مزایا تخفیف در سفر و بسته‌های مربوط به تعطیلات است.

سقف اعتبار مستر کارت و ویزا کارت بستگی به میزان فعالیت و اعتبار حساب مشتری دارد، بنابراین بانک تضمین اعتبار تا سطح مشخصی را به شرکت صادر کننده مستر کارت و یا ویزا کارت اعلام می کند و بر همین اساس کارت اعتباری با سقف برداشت معین صادر شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. بنابراین استفاده از مستر کارت و ویزا کارت بر روی کسب و کارهای خرد و کلان تاثیرگذار است، به خصوص اینکه سقف اعتباری این کارتها به نسبت مشتری از ۵۰۰ دلار تا میلیون‌ها دلار متغیر است.

جذب توریست

تاثیری که این کارت اعتباری بر اقتصاد کشور میتواند داشته باشد جذب توریست است. تمامی افرادی که وارد ایران می شوند تمایل به داشتن وجه نقد به دلیل مسائل امنیتی نداشته و اگر دستگاههای پوز در ایران از این کارتها پشتیبانی کنند، قطعا در جذب توریست و پرداخت هزینه به خصوص در خرید کالاهای ایرانی میتواند تاثیر بسزایی گذاشته و به اقتصاد ایران رونق بخشد.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

13 − ده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :