خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مستر کارت اطلاعات کارت های هند را حذف میکند

مستر کارت های هند

مسترکارت به بانک ها یک تاریخ “مشخص” پیشنهاد کرده است که در آن می خواهد داده های صاحبان کارت های هند را از سرورهای جهانی حذف کند، اما هشدار داد که این نیز به معنای تضعیف “امنیت” در یک دوره زمانی است.

در رابطه با PTI، Porush Singh، هندوستان و رییس بخش South Asia، MasterCard، گفت که این شرکت در بیش از 200 کشور جهان فعالیت می کند و هیچ جایی از آن خواسته شده است داده ها را از سرورهای جهانی حذف کند.

بانک مرکزی هند ( RBI ) در ماه آوریل مقررات جدیدی را تصویب کرد که از 16 اکتبر به اجرا گذاشته شد و از شرکت های پرداختی خواست که تمام اطلاعات مربوط به معاملات مربوط به سرخپوستان صرفا بر روی رایانه های کشور ذخیره شود.

Mastercard گفت که همه داده های معاملات هند جدید در تاریخ 6 اکتبر در مرکز فن آوری خود در پونه ذخیره می شود، همانطور که در دستورالعمل RBI در مورد محلی سازی داده ها لازم است .

این پیشنهاد را به RBI داده است تا داده ها را از تاریخ مشخصی حذف کند اما از پیامدهای چنین حرکتی، از جمله اختلافات در مورد معاملات، هراسناک است.
سینگ گفت : “پیشنهاد ما (به RBI) این است که ما آن را (داده ها) از هر جای دیگر حذف خواهیم کرد، این است که آیا شماره کارت، جزئیات معامله است. داده ها تنها در هند ذخیره می شود … ما شروع به پاک کردن آن خواهیم کرد..، ” وی ادامه داد: ” مسترکارت ” به RBI پیشنهاد کرده است که داده های هندی بتوانند به صورت محلی و جایی ذخیره شوند.

با این حال، مقام ارشد مستر کارت اضافه کرد که این شرکت همچنین به بانک مرکزی در مورد تاثیر حذف داده ها اطلاع داده است. “اما ما همچنین گفته ایم که این تأثیری دارد. هیچ کشوری دیگری از ما چنین خواسته است.

“اما ما همچنین گفته ایم که این تأثیری دارد. هیچ کشوری دیگری از ما چنین خواسته است. ” هیچ کشوری در جهان از ما خواسته است که داده ها را از سرور جهانی پاک کنند و دلیل آن این است که نگرانی برای سینگ گفت: “ما به این دلیل که ضعف ایمنی و امنیت را در طی یک دوره زمانی از دست می دهیم.” سینگ گفت:
وی ادامه داد: ” مستر کارت ” به RBI پیشنهاد کرده است که داده های هندی بتوانند به صورت محلی و جایی ذخیره شوند. با این حال، مقام ارشد مسترکارت اضافه کرد که این شرکت همچنین به بانک مرکزی در مورد تاثیر حذف داده ها اطلاع داده است.

“اما ما همچنین گفته ایم که این تأثیری دارد. هیچ کشوری دیگری از ما چنین خواسته است. ” هیچ کشوری در جهان از ما خواسته است که داده ها را از سرور جهانی پاک کنند و دلیل آن این است که نگرانی برای سینگ گفت: “ما به این دلیل که ضعف ایمنی و امنیت را در طی یک دوره زمانی از دست می دهیم.” سینگ گفت: اگر شرکت به دنبال مقررات مربوط به رسیدگی به مقررات باشد، سینگ گفت که این شرکت در حال برنامه ریزی با تاریخچه ای است که به RBI

“من نمیخواهم صبر کنم. تا آنجا که ما نگران هستیم، گفته شده است که این اولین بار است که ما می توانیم انجام دهیم … و این در بلند مدت تاثیر می گذارد که باید در نظر گرفت”. سینگ گفت که از ماه اکتبر، Mastercard شروع به ذخیره سازی یک نسخه از داده ها کرده است که در مورد اینکه آیا دروازه پرداخت با دستورالعمل RBI مطابقت داشت، پرسید. “… تاریخ حذف (داده ها) (از سرورهای جهانی) چیزی است که هنوز تصمیمی گرفته نشده است، زیرا انتظار داریم که RBI برای تأیید به ما بازگردد”، او گفت: “ما یک تاریخ خاص را پیشنهاد کردیم که در آن ما شروع به پاک کردن داده ها بر اساس یک برنامه در حال اجرا / به طور منظم “.

سینگ ادامه داد: حذف داده ها یک فرایند ساده مانند “فشار دادن یک دکمه” نیست. “این به این دلیل است که مردم می توانند از شما بپرسند … معاملات را متوقف می کنند، که همه در حال فرایند … به چندین بازیکن، چندین ذینفع نیاز دارند. ما آنها را پیشنهاد دادیم (RBI) و ما منتظر بازگشت آنها هستیم” او گفت. وقتی سؤال شد که هزینه محلی سازی داده چه خواهد بود، سینگ گفت که “هزینه افزایشی” وجود خواهد داشت.

محلی سازی داده ها نیاز به داده های مربوط به ساکنین در داخل کشور را جمع آوری، پردازش و ذخیره می کند، اغلب قبل از اینکه به صورت بین المللی انتقال داده شود، و معمولا تنها پس از اتمام قوانین حفظ حریم خصوصی یا حفاظت از داده ها منتقل می شود.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

دو × یک =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :