خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مستر کارت با سلفی امکان پرداخت میدهد

تایید هویت مستر کارت

کارت اعتباری مستر کارت برای راحتی و ایمنی بیشتر این پروسه، قصد دارد برای تایید هویت از چهره نگاری و یا اثر انگشت به جای رمز عبور استفاده کند. چنانچه شما هم مستر کارت دارید، بی شک با پروسه وارد کردن رمز عبور جهت تکمیل فرایند خرید آشنا هستید. به خاطر سپاری رمز عبور، گم کردن آن و یا دزدیده شدن آن توسط کلاهبرداران ازجمله مشکلاتی هست که معمولا با آن ها مواجه میباشید.

تایید هویت در مستر کارت

جهت تایید هویت توسط مستر کارت بعد از نصب برنامه موبایل MasterCard درصورتی مجاز به خرید و برداشت وجه هستید که اثر انگشت و یا چهره شما تایید شود.

در تشخیص هویت با اثر انگشت تنها کافیست که انگشت خود را برای اسکن در محل مربوطه قرار دهید. کارت اعتباری مستر کارت عکس انگشت و یا چهره شما رو نمی گیرد. تمامی اثر انگشت ها کدی می سازند که روی دستگاه باقی می ماند و اسکن تشخیص چهره،‌ نقشه صورت شما را به کدهای باینری ۰ و ۱ تبدیل میکند و از طریق اینترنت برای MasterCard ارسال می کند.

تشخیص هویت با اسکن چهره در مستر کارت

برای تشخیص هویت با اسکن چهره بایستی به دوربین سلفی خیره شوید و یک پلک بزنید تا پس از تایید مجوز لازم برای برداشت وجه از حسابتان برای شما صادر شود. عمل “پلک زدن” برای تایید هویت الزامی است زیرا، کلاهبرداران و هکرها ممکن است به راحتی با قرار دادن عکس شما جلوی دوربین سلفی، قادر به جعل و دزدی باشند.

حتما بخوانید: مستر کارت در حال تست تکنولوژی تشخیص چهره برای پرداخت های آنلاین

مستر کارت اطمینان داده که قادر به بازسازی چهره شما از طریق کدها نخواهد بود و همچنین این اطلاعات از درگاه های بسیار امن به سرورهای شرکت عبور داده و نگه داری می شوند. قرار گرفتن این اطلاعات دریک جا برای هکر ها بسیار وسوسه کننده هست. ولی از آنجایی که این اطلاعات به صورت الگوریتم ها و کدهای خاص ذخیره می شوند این اطمینان وجود دارد که از آنها به طور مناسبی محافظت می شود.

این آزمایش فعلا به ۵۰۰ نفر محدود شده و در صورت موفقیت همگانی می شود. ولی این آزمایش ها بدین جا ختم نمی شود و  MasterCard همچنین در حال تست تایید هویت با استفاده از تشخیص صدا و یا ضربان قلب می باشد. این بدان معناست که تشخیص دیجیتالی هویت با استفاده از پارامترهای بیومتریکی و زیستی بی وقفه ادامه دارد و در حال پیشرفت و توسعه می باشد.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

7 + 3 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :