جدیدترین مطالب
کربرد بیت کوین
کریپتو کارنسی ها اعضای جدید دنیای ارز هستند که ظاهرا به این زودی ها...
وسترن یونیون
وسترن یونیون یکی از سیستم‌‌ها‌یی است که عمل انتقال فوری وجه را در عصر ارتباطات...
BitPay ( بیت پی ) در حال توسعه‌ ویزا کارت پیش پرداخت بیت کوین در...
مسئولیت اجتماعی به معنای رسیدگی به امری اجتماعی است که در راستای پیشرفت موضوعی...

نگاه مستر کارت به بلاک چین برای شناسایی کوپن ها

پرداخت مستر کارت در بستر بلاک چین

یک اپلیکیشن پتنت جدید از مستر کارت به غول پرداخت ها پیشنهاد میکند تا به بلاک چین به عنوان راهی برای شناسایی اعتبار کوپن های مصرف کنندگان بنگرد.

یک اپلیکیشن برای “روش ها و سیستم شناسایی کوپن ها با بلاک چین” در 31 ماه می توسط U.S پتنت و تردمارک ایجاد شد.  این برنامه با استفاده از تکنولوژی “به طور خاص برای ذخیره سازی داده های کوپن در بلاک چین به منظور اطمینان از افراد مجاز وعدم تغییر داده های کوپن” استفاده میکند.

ایده این است که بلاک چین می تواند به کاهش خطر انتقال داده ها کمک کند که همراه با استفاده از انواع خاصی از سیستم ها برای ذخیره داده کوپن، از جمله کسانی که “توسعه یافته اند که مستقیما کوپن را با یک حساب معامله مرتبط می کنند تا اطمینان حاصل شود که تنها حساب معامله مشخص واجد شرایط استفاده از کوپن است.”

مستر کارت می نویسد:

با این حال، این نیازمند ذخیره اطلاعات مربوط به کوپن هایی است که با حسابهای تراکنش مرتبط هستند. که می تواند منابع فشرده و مورد سوء استفاده قرار داده شود. علاوه بر این، سازمان باید یک رابط کاربری مناسب برای مصرف کنندگان برای دسترسی به ذخیره سازی داده ها برای شناسایی کدام کوپن ها با حساب تراکنش خود داشته باشد.

بنابراین، نیاز به یک راه حل تکنولوژیکی وجود دارد که کوپن ها می تواند به فردی برای صرفه جویی فرد اختصاص یابد، و جایی که سیستم به یک منبع داده قابل دسترسی قابل دسترسی متکی است تا امکان اجرای بدون استفاده از منابع اضافی برای نهاد صادر کننده را فراهم کند.

این تمرکز بر احراز هویت در سایر برنامه های ثبت اختراع، شامل مواردی است که بر پیشگیری از استفاده هویت جعلی متمرکز شده است. با این حال، آنچه که شناخته شده است این است که مستر کارت در ماه های اخیر تغییر کرده است تا منابع انکشافی مربوط به بلاک چین داخلی خود را به عنوان بخشی از تکنولوژی گسترده تر گسترش دهد.

“ما در حال پیشبرد پروژه هایی هستیم که مشارکت مالی را در داخل و خارج از کشور ترویج می کند و در حال تلاش برای ارائه راه حل به مصرف کنندگان، کسب و کار و دولت ها با روش های نوآورانه، ایمن و مطمئن برای پرداخت هستیم.” Sonya Geelon، مدیر کل مدیریت کشور ایرلند مستر کارت، اعلام کرد که این شرکت در حال گسترش دسترسی به خدمات مالی است.

نوشتن دیدگاه

14 + هجده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :