خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مستر کارت در حال تست تکنولوژی تشخیص چهره برای پرداخت های آنلاین

تشخیص چهره مستر کارت

غول پرداخت مستر کارت در حال حاضر یک سیستم جدید برای پرداخت آنلاین کارت اعتباری را آزمایش می کند، تشخیص چهره. این تکنولوژی باعث افزایش امنیت می شود. اما مانند بسیاری دیگر از ضامن های تکنولوژیک، از شما در برابر اسلحه سرقت محافظت می کند. اگر کسی کارت کاربر را که تشخیص چهره را فعال کرده بود، سرقت کند، قادر به انجام خرید نیست. هنگامی که یک کاربر با این ویژگی برای خرید تلاش می کند، یک برنامه همراه به بالا می آید و درخواست مجوز می کند.

سپس کاربر باید به دوربین نگاه کند و چشمک بزند. پس از اتمام کار (برای اطمینان از این که دوربین به سادگی به یک عکس نگاه نمی کند، صندوق ها می توانند منتقل شوند.) طبق گزارش مستر کارت CNN، MasterCard با هر سازنده گوشی هوشمند همکاری کرده است تا برنامه را به بازار عرضه کند. تکنولوژی تأیید هویت توسط 500 مشتری آزمایش خواهد شد و پس از آن به عموم منتشر خواهد شد. همراه با تشخیص چهره، گوشی های هوشمند که با اسکنر اثر انگشت مجهز شده اند، قادر به تأیید اعتبار پرداخت خواهند بود.

نشانه های تشخیص چهره

همانند بسیاری از دیگر پروژه های مستر کارت MasterCard که در حال توسعه هستند، کمی درباره جزئیات فنی این تکنولوژی صحبت می شود. تشخیص چهره شبیه به 2fa عمل می کند و یک روش امنیتی دوم را برای محافظت از بودجه کاربر فعال می کند.

افزایش امنیت، سرورهای مرکزی

مستر کارت MasterCard به CNN گفت که برنامه تصویری از چهره یا اثر انگشت کاربر را ذخیره نمی کند، بلکه امضای دیجیتالی از ویژگی های منحصر به فرد کاربر ذخیره میکند. در حالی که برنامه هر کسی را مجاز به بازسازی یک تصویر از چهره کاربر نمی کند، این داده ها بر روی یک سرور مرکزی ذخیره می شود، نه به صورت محلی بر روی دستگاه کاربر.

بعید به نظر می رسد که کیف پول بیت کوین در آینده نوعی عملکرد امنیتی تشخیص چهره را اجرا کنند. مطمئنا ما در حال حاضر چندین مورد را داریم، اما برای کیف پول طراحی شده برای نگهداری پس انداز، امنیت بیشتر، بهتر است. گوشی های هوشمند روزانه دارای قدرت به راحتی فرآیند تشخیص چهره بدون شکستن عرق هستند.

در حالی که مستر کارت MasterCard هنوز بیت کوین را اجرا نکرده است، آنها تکنولوژی و برنامه های جدیدی را برای پرداخت های دیجیتال شده از طریق کارت های خود در اختیار دارند.

شما در مورد نرم افزار تشخیص چهره مستر کارت چه فکر می کنید؟ در ادامه نظر بدهید!

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

1 × 3 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :