خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مستر کارت قانون خرید بدون نیاز به امضا

خرید با مستر کارت بدون امضا

با توجه به اهمیت امنیت برای همه کسانی که از کارت های اعتباری یا دبیت کارت استفاده می کنند قانون جدید مستر کارت مبنی بر خرید بدون امضا در خصوص امنیت تغییراتی به وجود آورده است.

امنیت کارت‌های اعتباری

استفاده از کارتهای اعتباری در آمریکا نسبت به سراسر جهان از میزان قابل توجهی برخوردار است. و با توجه به رشد فناوری امنیت در مقابل استفاده از آن بسیار محدود است موجب کلاهبرداری زیادی می شود.
علاوه بر اسنفاده از تراشه های کامپوتری و رمز که درصد زیادی از کلاهبرداری ها را کاهش داده، اکثر صادر کنندگان کارت از دارندگان میخواهند که در موقع خریدشان امضا کنند.
در طول چند سال اخیر کارت‌های با تراشه (یا دستگاه تراشه خوان) بیشتر در آمریکا رایج شده است، اما کمک زیادی به جلوگیری از سرقت کارت اعتباری یا کلاهبرداری‌های دیگری که نیازی به حضور فیزیکی کارت ندارد، نمی‌کند. به همین دلیل است که کارت‌ها هم‌زمان به فناوری تراشه و امضا مجهز هستند.
فناوری تراشه و رمز در اروپا راج و نیازمند این است که دارنده کارت، رمز کارت خود را برای هر معامله وارد کند و همچنین مطمئن شود که معامله در حضور مستقیم شخص دارنده کارت صورت می گیرد.

امنیت در قانون جدید مستر کارت

یکی از قوانین افراطی مستر کارت راجع به چگونگی انجام شدن پرداخت ها اعلام شده به این صورت است که دارندگان مستر کارت در آمریکا و کانادا از آوریل 2018 در مواقع خرید نیازی به ارائه امضای خود ندارند. که این خود سوالات زیادی را برای مردم به وجود آورده است.

امروزه بیش از 80 درصد از مستر کارت ها در محل معامله و خرید نیاز به امضا دارنده کارت در گیشه ندارندو این رقم میتواند به 100 درصد در آوریل 2018 برس. یعنی زمانی که مستر کارت برای هیچ کدام از خریدهای مشتریان آمریکا و کانادا با کارت های اعتباری یا دبیت کارت امضا نمی خواهد.
عدم نیاز به امضا هیچ تاثیری روی امنیت خرید آن‌ها ندارد. شبکه امنیتی و سیستم‌های پیشرفته ما با روش‌های جدید و دیجیتال ترکیب شده‌اند که شامل تراشه‌های کامپیوتری، نشانه‌گذاری، عملیات بیومتریک و پلتفرم‌های دیجیتال می‌شوند و از روش‌های امنیتی بیشتر و جدیدتری برای اثبات هویت مشتریان استفاده می‌کنند.

امنیت مستر کارت
علت تغییرات در مستر کارت

هدف مستر کارت برای تغییر فناوری امنیت و عدم نیاز به امضا، معاملات را سریعتر کرده و در نتیجه دارندگان کارت اعتباری را به داشتن مستر کارت تشویق خواهد کرد.با توجه به اینکه امضای مستری در همان لحظه خرید شناسایی و صحت آن اثبات نمی شود فلذا این روش قدیمی و منسوخ شده تاثیری در ایجاد امنیت بیشتر نخواهد داشت.

جالب است که مستر کارت برای فناوری تراشه و رمز که امنیت مشتری را بالا میبرد، تلاشی نمی کند. همه چیز به مستر کارت بستگی دارد زیرا در صورت کلاهبرداری این مستر کارت است که باید پاسخگو باشد و متضرر می شود.
اگر شما هم برای خریدهای بین‌المللی یا سفرهای خارجی خود به یک کارت معتبر و در عین حال با امنیت بالا نیاز دارید، می‌توانید با خدمات صدور ویزا کارت و مستر کارت پرداخت، به سرعت کارت مورد نیاز خود را سفارش دهید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

15 + یک =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :