مستر کارت هدیه فیزیکی

مستر کارت هدیه فیزیکی یکی از ساده‌ترین راه‌های داشتن یک کارت بین‌المللی فیزیکی بدون حساب بانکی و از جمله مستر کارت پیش پرداخت است که در دنیا با استقبال فراوانی رو به رو شده است. مستر کارت هدیه فیزیکی با میزان اعتبار مشخص، عموماً برای خریدهای اینترنتی، پرداخت های آنلاین و خرید از دستگاه پوز (POS) در خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد. سقف میزان شارژ این کارت 1000 دلار است و 1 سال اعتبار دارد. قابل ذکر است دارنده کارت می تواند در طول مدت یک سال پس از صدور از این کارت برای کلیه پرداخت های تعریف شده استفاده نماید. و همچنین در صورتی که قبل از انقضاء کارت فیزیکی موجودی در آن باقی مانده بود از داخل پنل خود نسبت به انتقال آن اقدام کند.

مستر-کارت-هدیه-فیزیکی

ویژگی های کلی و مزایای مستر کارت هدیه فیزیکی

 • حداقل موجودی جهت صدور کارت 50 دلار و مدت اعتبار کارت 1 سال
 • مدت زمان صدور کارت 2 روز کاری
 • قابلیت اینترنت بانک و همراه بانک جهت مشاهده گردش حساب
 • قابلیت استفاده در تمامی پایانه های فروشگاهی (POS) و همچنین امکان خرید آنلاین
 • قابلیت انتقال موجودی کارت قبل از انقضا
 • قابلیت انجام پرداخت های تکرار شونده

مستر کارت هدیه تنها یک بار و تا مدت زمان اعتبار قابل استفاده است و قابلیت تمدید ندارد. همچنین امکان انتقال وجه به آن موجود نبوده و به میزان اعتبار مشخصی بین 50 تا 1000 دلار قابل شارژ و استفاده هستند. لازم به ذکر است شما میتوانید قبل از انقضاء کارت خود نسبت به انتقال موجودی آن اقدام نمایید.

از قابلیت های دیگر مستر کارت هدیه فیزیکی قابلیت پرداخت های تکرار شونده است. بدین معنا که جهت پرداخت های ماهانه سرویس های خود به صورت کسر اتوماتیک از کارت میتوانید اقدام کنید.

شما با سفارش مستر کارت هدیه فیزیکی یک کارت به صورت فیزیکی دریافت میکنید، اما مستر کارت بدون نام بوده (نام شما بر روی کارت حک نمی شود) و همچنین به حساب بانکی متصل نیست و قابل انتقال به غیر می باشد. فلذا مناسب برای افرادی است که قصد دارند علاوه بر پرداخت اینترنتی قابلیت استفاده از کارت در دستگاهای POS را داشته باشند.

برخی ویژگی های مستر کارت هدیه فیزیکی

 • این کارت‌ها از نوع مستر ‌کارت فیزیکی (MasterCard) بوده و شایان ذکر است که شما جهت انجام پرداخت انلاین ارزی خود تنها به مشخصات کارت نیاز خواهید داشت که اطلاعات آن پس از انجام سفارش شما، برایتان ایمیل می‌شود. و همچنین یک کارت پلاستیکی فیزیکی دریافت میکنید.
 • مستر کارت‌ فیزیکی، دارای کنترل پنل آنی است. بدین ترتیب شما می ‌توانید از موجودی و تراکنش‌های کارت خود مطلع شوید.
 • مستر کارت هدیه فیزیکی به صورت PrePaid و یک بار شارژ می‌باشند و قابلیت شارژ مجدد را ندارند.
 • امکان بازگشت پول (Refund) به این کارت‌ها وجود دارد.
 • با مستر کارت هدیه فیزیکی خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی در تمامی درگاه‌های متصل به مستر کارت قابل انجام می‌باشد.
 • با مستر کارت هدیه فیزیکی شما نمی‌توانید از دستگاه‌های خود پرداز وجه نقد دریافت کنید.
 • مستر کارت هدیه فیزیکی سقف برداشت روزانه ندارند و شما می‌توانید تمام موجودی کارت را در یک روز استفاده کنید.
 • نام دارنده کارت روی مستر کارت فیزیکی درج نشده است اما نام صاحب کارت در پنل بانکی ثبت می‌شود. پس کارت با نام می‌باشد.
 • اگر هر گونه تراکنش ناموفقی با مستر کارت فیزیکی داشته باشید، مبلغ 50 سنت (0.5 دلار آمریکا) به عنوان کارمزد تراکنش ناموفق توسط بانک از کارت کسر می شود. منظور از تراکنش ناموفق مواردی مثل کافی نبودن موجودی کارت برای پرداخت مورد نظر، اشتباه وارد شدن اطلاعات کارت مثل Expiration Date و Cvv2 و هر دلیل مشابهی می باشد.
 • در صورت عدم انجام تراکنش با مستر کارت فیزیکی در یک دوره 90 روزه، مبلغ 3 دلار بابت هزینه های نگهداری کارت توسط بانک از موجودی کارت تحت عنوان (Month Fee) کسر می شود.

جزئیات مستر کارت هدیه فیزیکی

مستر کارت هدیه فیزیکی چه خصوصیاتی دارند؟
مدت اعتبار مستر کارت هدیه فیزیکی چقدر است ؟
مستر کارت های هدیه چه محدودیت هایی دارند؟
موارد استفاده مستر کارت هدیه فیزیکی در کجاست ؟
صدور مستر کارت هدیه فیزیکی در چه مدت و زمانی انجام می شود؟
آیا این کارت ها بعد از منقضی شدن قابل تمدید هستند؟
آیا این کارت ها قابلیت Refund (برگشت وجه ) را دارند ؟
حداقل و حداکثر موجودی کارت هدیه فیزیکی چقدر می باشد ؟
آیا این کارت ها قابلیت شارژ مجدد را دارا هستند؟
پس از خرید مستر کارت هدیه فیزیکی چه اطلاعاتی از کارت در اختیار ما قرار می گیرد؟

پس از ثبت سفارش در صورتی که اطلاعات کاربری شما (ایمیل، موبایل، تلفن ثابت)، وریفای بود در کمتر از 24 ساعت کاری، اطلاعات کارت، شامل شماره ۱۶ رقمی، تاریخ انقضاء و کد cvv در اختیار شما قرار داده می شود.

درباره مستر کارت

مستر کارت MasterCard یک شرکت خدمات مالی آمریکایی است که شعبه اصلی آن در شهر نیویورک، ایالات متحده امریکا قرار دارد. مستر کارت از طریق پردازش پرداخت های بین بانکی بازرگانان و همچنین صدور کارت اعتباری به بانک ها و یا مراکز اعتباری که از خریداران یا استفاده کنندگان از نام مستر کارت برای خرید انواع کالا و خدمات به صورت دبیت کارت و یا کردیت کارت استفاده میکنند کسب درآمد دارند.

انواع مستر کارت هدیه

مستر کارت هدیه فیزیکی شما با خرید مستر کارت فیزیکی یک کارت به صورت فیزیکی دریافت می کنید که تنها قادر به استفاده از موجودی آن تا قبل از تاریخ انقضاء خواهید بود. از این کارت میتوانید در دستگاه پوز و یا جهت خرید اینترنتی استفاده کنید.

مستر کارت هدیه مجازی شما با خرید مستر کارت مجازی اطلاعات کارت که شامل شماره کارت، تاریخ انقضاء و کد cvv را دریافت کرده و میتوانید نسبت به انجام خرید اینترنتی با مستر کارت اقدام کنید.

چنانچه نیاز به مستر کارت قابل شارژ دارید و تمایل دارید تا در سفرهای خود از این مستر کارت در دستگاه ATM و یا پوز استفاده کرده و یا نسبت به خرید اینترنتی خود اقدام کنید میتوانید از مستر کارت فیزیکی و یا مستر کارت متصل به حساب بانکی استفاده نمایید.

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :