مستر کارت هدیه مجازی

مستر کارت هدیه مجازی نوعی از کارت های پیش پرداخت مجازی ( Virtual prepaid MasterCard ) و بدون حساب بانکی است که چند سالی است در دنیا با استقبال فراوانی رو به روشده است. این نوع کارت ها با میزان اعتبار مشخص، غیر قابل شارژ بوده و هنگامی که موجودی کارت تمام می شود فاقد اعتبار گشته و دیگر نمی توان از آن استفاده کرد. مستر کارت هدیه مجازی بدون نام و قابل انتقال به غیر بوده و بیشتر برای خریدهای اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرند.قابل ذکر است دارنده کارت می تواند در طول مدت 3 ماه پس از صدور این کارت، در کلیه پرداخت های تعریف شده استفاده نماید.

مستر-کارت-هدیه-فیزیکی

ویژگی های کلی و مزایای مستر کارت مجازی

 • حداقل موجودی جهت صدور کارت 25 دلار و مدت اعتبار کارت 3 ماه
 • مدت زمان صدور کارت 1 روز کاری
 • قابلیت اینترنت بانک و همراه بانک
 • قابلیت خرید آنلاین
 • قابلیت انتقال موجودی کارت قبل از انقضا
 • قابلیت انجام پرداخت های تکرار شونده

مستر کارت مجازی تنها یک بار قابل استفاده بوده و قابلیت شارژ مجدد ندارد و دارنده کارت میتوانید در مدت زمان 3 ماه از کلیه خدماتی که مستر کارت هدیه ارائه میدهد استفاده کند.

حداقل موجودی جهت صدور مستر کارت مجازی 25 دلار و حداکثر موجودی تا سقف 500 دلار است. همچنین موجودی کارت قبل از انقضاء قابل انتقال بوده و میتوانید جهت پرداخت های تکرار شونده ماهانه به صورت اتوماتیک از این کارت استفاده کنید.

پس از خرید مستر کارت مجازی ( Virtual mastercard ) اطلاعات کارت شامل کد 16 رقمی ، تاریخ انقضا و کد cvv در اختیار شما قرار میگیرد و شما میتوانید با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار دارید نسبت به انجام کلیه خرید های اینترنتی با مستر کارت اقدام نمایید.

برخی از ویژگی های مستر کارت مجازی

 • این کارت‌ها از نوع مستر‌ کارت مجازی ( Virtual MasterCard ) است.
 • مستر کارت مجازی، دارای کنترل پنل آنی می‌باشد.
 • مستر کارت مجازی به صورت Prepaid پیش پرداخت است، یعنی دارای حساب بانکی پشتیبان جهت دریافت و ارسال پول نبوده و فقط با این کارت می توان خرید اینترنتی انجام داد.
 • MasterCard مجازی، یک بار شارژ می‌باشد و امکان شارژ مجدد آن وجود ندارد.
 • پرداخت‌های تکرار شونده (Recurring Payment) به صورت دوره‌ای (هفتگی، ماهانه و سالانه) یا به عبارتی دیگر به صورت آبونمان است. در این نوع پرداخت‌ها اطلاعات کارت در وب سایت مربوطه ذخیره می‌شود و در دوره‌های مشخص هفتگی، ماهانه یا سالیانه مبلغ مشخصی از کارت کسر می‌شود. انجام این نوع از پرداخت‌ها، با این کارت‌ها امکان پذیر نمی‌باشد.
 • مستر کارت مجازی تنها برای پرداخت‌های آنلاین مناسب است.
 • با مستر‌ کارت مجازی، امکان پرداخت به انواع ارزها (مانند پوند، یورو، دلار استرالیا، دلار کانادا و همه انواع ارزهای دیگر) وجود دارد اما از آنجا که ارز پایه این کارت، دلار آمریکا می باشد و به دلار آمریکا نیز شارژ می‌شود، در صورتی که پرداخت شما به یورو، دلار کانادا، دلار استرالیا، پوند یا سایر ارزها باشد، به مبلغ پرداختی شما حداکثر 4 درصد کارمزد جهت تبدیل واحد ارز بین بانکی اضافه می‌شود و این میزان بیشتر از موجودی کارت کسر می‌شود.
 • مستر کارت مجازی امکان بازگشت پول (Refund) مبالغ پرداخت شده را دارد. در صورتی که پس از دوره اعتبار کارت (یعنی پس از 3 ماه) به هر دلیلی مثل ریفاند، مبلغی به کارت بازگردانده شود، فقط تا 2 هفته پس از تاریخ اعتبار کارت و به شرط دارا بودن بالای 10 دلار موجودی در کارت، با درخواست شما و پس از کسر 5 تا 10 دلار از موجودی کارت قبلی، مابقی مبلغ موجودی به مستر کارت مجازی جدیدی انتقال می‌یابد.
 • از آنجا که این MasterCard از نوع مجازی و فاقد فیزیک (کارت پلاستیکی) می‌باشد، امکان خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی یا دریافت پول نقد از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در خارج از کشور وجود ندارد. درست به همین دلیل، این کارت ها برای پرداخت در وب سایت هایی که ممکن است بعداً از شما اسکن کارت یا اصل کارت را بخواهند نیز مناسب نیستند. به عنوان مثال این کارت ها برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما توصیه نمی شوند زیرا سایت های مرتبط با این خدمات ممکن است بعد از پرداخت از شما تصویر کارت را بخواهند. برای پرداخت هایی از این دست، بهتر است “مستر کارت هدیه فیزیکی” تهیه نمایید.
 • مستر‌ کارت مجازی هیچ گونه محدودیتی در مبلغ یا تعداد تراکنش ندارد.
 • این کارت‌ها با نام می‌باشد و به نام شما و همراه با Billing Address (که در زمان پرداخت آنلاین به آن نیاز دارید) صادر می‌شود، که این آدرس نیز به همراه سایر اطلاعات کارت پس از خرید کارت برای شما ارسال می‌شود. همچنین شما می‌توانید مشخصات خود را در کنترل پنل کارت نیز مشاهده فرمایید.
 • در صورت نیاز می‌توانید در هر زمان که بخواهید و به دلیل ملاحظات شخصی در مورد امنیت کارت خود، این کارت را غیر فعال یا فعال کنید. در تعداد دفعات غیر فعال کردن یا فعال کردن کارت محدودیتی وجود ندارد.

جزئیات مستر کارت مجازی

مستر کارت مجازی چه خصوصیاتی دارند؟
مدت اعتبار مستر کارت مجازی چقدر است ؟
محدودیت مستر کارت مجازی چیست؟
موارد استفاده مستر کارت مجازی در کجاست ؟
صدور مستر کارت مجازی در چه مدت و زمانی انجام می شود؟
آیا مستر کارت مجازی بعد از منقضی شدن قابل تمدید هستند؟
آیا مستر کارت مجازی قابلیت Refund (برگشت وجه ) را دارند ؟
حداقل و حداکثر موجودی مستر کارت مجازی چقدر می باشد ؟
آیا این کارت مجازی قابلیت شارژ مجدد را دارا هست؟
پس از خرید چه اطلاعاتی از کارت در اختیار ما قرار می گیرد؟

پس از ثبت سفارش در صورتی که اطلاعات کاربری شما (ایمیل، موبایل، تلفن ثابت) وریفای بود، در کمتر از 24 ساعت کاری اطلاعات کارت شامل شماره ۱۶ رقمی، تاریخ انقضا و کد cvv در اختیار شما قرار داده می شود.

انواع مستر کارت هدیه

مستر کارت فیزیکی شما با خرید مستر کارت فیزیکی یک کارت به صورت فیزیکی دریافت می کنید که تنها قادر به استفاده از موجودی آن تا قبل از تاریخ انقضاء خواهید بود. از این کارت میتوانید در دستگاه پوز و یا جهت خرید اینترنتی استفاده کنید.

مستر کارت مجازی شما با خرید مستر کارت مجازی اطلاعات کارت که شامل شماره کارت، تاریخ انقضاء و کد cvv را دریافت کرده و میتوانید نسبت به انجام خرید اینترنتی با مستر کارت اقدام کنید.

چنانچه نیاز به مستر کارت قابل شارژ دارید و تمایل دارید تا در سفرهای خود از این مستر کارت در دستگاه ATM و یا پوز استفاده کرده و یا نسبت به خرید اینترنتی خود اقدام کنید میتوانید از مستر کارت فیزیکی استفاده نمایید.

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :