خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مستر کارت Mastercard با میکروسافت برای اتصال شهرها همکاری می کنند

مستر کارت mastercard میکروسافت

در شهرهوشمند نیویورک، مستر کارت Mastercard امروز مجددا نسبت به ایجاد اتصال و فراگیری بیشتر بین شهرها، تعهد خود جهت یک همکاری جدید با مایکروسافت را تایید کرد. دو رهبر جهانی شرکت های مستر کارت و میکروسافت جهت توسعه شهری پرداخت های مربوطه، تجزیه و تحلیل داده ها، تکنولوژی های ابری را جهت ایجاد تغییرات جهانی در یکجا متمرکز میکنند و به شهرها امکان استفاده از بینش های اقتصادی و کارآمد جدید را میدهد.

مستر کارت مجازی

در دنیای پیچیده و پویای امروزه، شهرداران، قانون گذاران و برنامه ریزان شهری نیاز به درک سریع و معنادار از سلامت اقتصاد و ارتعاش شهرشان دارند. بینش های حاصل از این همکاری جدید، به آژانس های شهر کمک می کند تا به دلیل مسائل مربوط به ریشه های مسائل و به طور موثر مقابله با چالش های طولانی مدت شهر، مانند ترافیک و توسعه اقتصادی، را درک کنند.
علاوه بر این، مایکروسافت قصد دارد به شهر احتمالی ، پیشگام جهانی که توسط مستر کارت Mastercard راه اندازی شده و راه حل های شهری را از طریق یک بخش خصوصی متحد ایجاد کرده است، بپیوندد.

میگل گامینو جونیور، معاون اجرایی شهر های جهانی در مستر کارت Mastercard می گوید: ” امروز بهترین راه حل برای حل چالش های شهر از طریق همکاری امکان پذیر است.” “از دسترسی به خدمات اساسی مانند حمل و نقل و مسکن مقرون به صرفه برای جذب هنر و فرهنگ – مردم محلی و گردشگران انتظار دارند که شهرها از منابع موجود استفاده کنند و از فن آوری های در حال ظهور استفاده کنند. به همین دلیل است که امروز ما رهبران بخش دولتی و خصوصی را دعوت می کنیم تا به تکنولوژی واقعی برای مردم پی ببریم. ”

مستر کارت فیزیکی

Trudy Norris-Gray، مدیر عامل، مایکروسافت CityNext می افزاید: “مایکروسافت CityNext کمک می کند تا شهرستانها راه حل هایی را که به نیازهای جدی خود نیاز دارند و نسل بعدی نوآوری را با استفاده از محاسبات ابری، AI و دیگر فن آوری ها، به کار گیرند. همکاری ما با Mastercard گام مهمی در راستای هدف ما در توانمندسازی شهرها برای پایداری، رفاه فراگیر است. “

این دو شرکت در حال حاضر با استفاده از فناوری City Tech مبتنی بر شیکاگو در خلبان دو شهر مشغول به کار هستند تا تاثیر برنامه ریزی شده و رویدادهای غیر برنامه ریزی شده را مد نظر قرار دهند. موارد استفاده معمول شامل رویدادهای مهم فرهنگی و سرمایه گذاری های زیربنایی و همچنین رویدادهای ناشی از آب و هوا و ترافیک است.

مستر کارت فیزیکی

مناطق دیگری که مستر کارت Mastercard با مایکروسافت کار می کند عبارتند از:

  • شناسایی فرصت ها برای تکنولوژی ها و راهکارهای مستر کارت MasterCard که در برنامه CityNext مایکروسافت کاربرد دارند ، با هدف تسریع تحول دیجیتال جوامع هوشمند در سراسر جهان است.
  • با توجه به راه حل های مدیریت تقاضا برای مناطق مانند حمل و نقل، گردشگری و انرژی، با امکان ارائه تخفیف قابل توجه زیرساخت به شهرستانها.
  • با همکاری یکدیگر به دنبال راه های جدید جهت بررسی شهرهای بیشتر تا افراد بتوانند هزینه های حمل و نقل را با دستگاه های قابل حمل پرداخت کنند.
No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

18 − هشت =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :