خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مصاحبه با مدیر عامل شرکت Credo کنستانتین گالیبوس

کارت اعتباری credo

کنستانسین گالیبوس، مدیرعامل و مؤسس کریدو (CREDO) می‌گوید: «ما از طریق بانک مرکزی آلمان تراکنشی در اروپا انجام دادیم و بانک VTB در روسیه یک واریز برون‌مرزی برای خرید بدهی‌های یکی از همتایان اسپانیایی ما انجام داد.»

اُکسانا ایوسیوا، متخصص سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی و دارای گواهی استانداردهای گزارشگری مالی بین‌المللی از مؤسسه حسابداران مالی لندن می‌گوید: «رقیب جدید ویزا کارت و مستر کارت می‌تواند با استفاده از مدلش در بازارهای B۲B و C۲C قابل‌مقایسه با ویزا و مستر کارت و رقیبی برای آن‌ها باشد. کریدو می‌تواند در بازارهای بی‌توسی، بی‌توبی و سی‌توسی کار کند و بازارهای مالی کنونی و ارزهای رمز پایه جدید را باهم ترکیب کند.»

کریدو با بیش از 1000 مشتری و گردش مالی بیش از 16 میلیون یورو، پلت فرم پردازش پرداخت با موفقیت در سراسر جهان کار می کند.

CREDO نسل جدید سیستم پرداخت چند منظوره مبتنی بر الگوریتمی است که شامل مشارکت یک عامل مستقل در معاملات مالی می شود. نخستین مدل این پلتفرم در سال 2012، دو سال پس از اینکه بنیانگذار این طرح ابتدا با ایده ایجاد یک سیستم که تجربه خرید روزانه را بهبود می بخشد، ایجاد شد.

CREDO از گواهینامه های الکترونیکی استفاده می کند که به عنوان مشتقات ارائه می شود که تحت آن طرفین یک معامله تجاری، حق انجام اقدامات خاص را با توجه به دارایی های اساسی دارند. کنستانتین گالیبووس، مدیر عامل CREDO، قبلا یک مجوز فکری روسیه برای این مدل کسب و کار دریافت کرده است.

ما با کنستانتین مصاحبه کردیم و چند سوال در مورد پروژه اش پرسیدیم.

سوال: چگونه شما یک فرد ساده بدون هیچ گونه تجربه ای در امور مالی توضیح می دهید که منحصر به فرد بودن سیستم شما چیست؟

پاسخ: همیشه کالاهای ارزان تر از طریق CREDO به دست می آورید. CREDO واسطه های غیر ضروری را در یک معامله بین تولید کننده و خریدار نهایی محروم می کند. ما این شرایط را یک محیط منصفانه می نامیم که با شرایط مطلق باز از معاملات و سیستم پردازش فنی و قانونی یکپارچه تضمین می شود و اعتماد بین شرکت کنندگان را تقویت می کند.

سوال: چگونه سیستم شما با قوانین در کشورهای مختلف سازگار است؟

پاسخ: مشتق یک ابزار مالی مشتق شده به طور کلی شناخته شده است. هنگامی که الزامات تنظیم کننده کشور که در آن به عنوان پرداخت برای کالاهای پذیرفته شده پذیرفته شده است، مطابق با قوانین هر کشوری که اپراتورهای ما فعالیت می کنند، سازگار است.

سوال: آیا می توانید نمونه هایی از تجربه عملی سیستم را به ما نشان دهید، نشان دهنده سازگاری آن است؟

پاسخ: ما در اروپا از طریق CREDO انجام دادیم. بانک VTB در روسیه یک انتقال مرزی برای خرید اوراق بهادار یکی از معامله گران اسپانیایی ما انجام داد. در حالی که Deutsche Bank، که به عنوان بانک خبرنگار عمل می کرد، انتقال پول را تا زمانی که ساختار معاملاتی توضیح داده شد، به حالت تعلیق درآورد. هنگامی که پردازش مدل CREDO به دویچه بانک ارائه شد و امکان سنجی اقتصادی ثابت شد، بودجه آزاد شد و معامله با موفقیت انجام شد. این مثال نه تنها سازگاری سیستم ما را با سخت ترین الزامات بانک های بین المللی نشان می دهد، بلکه همچنین تمایل ما برای اطمینان از معاملات مرزی با استفاده از یک ابزار مالی کاملا مستقل.

سوال: سیستم شما چگونه به جامعه پول نقد کمک می کند؟

پاسخ: با CREDO، ارز رمزنگاری از دسته یک ابزار احتمالی به رده وسیعی از وسایل پرداخت و وسائل نقلیه عبور می کند. ما گردش نقدی رمزنگاری را با استفاده از پردازش خود از مشتقات تضمین خواهیم کرد که یک پیوند متوسط بین دنیای ارزهای معتبر و ارزهای رمزنگاری است.

سوال: چشم انداز شرکای CREDO چیست و چه باید انجام شود تا شما مجوز کسب کنید، برای تبدیل شدن به یک اپراتور و به عنوان عامل پردازش عمل کنید؟

پاسخ: بازده سرمایه از فعالیت های اپراتور 75٪ است. این به این معنی است که اپراتور 75٪ سالیانه از وجوه سرمایه گذاری شده به عنوان سرمایه کار برای پرداخت های امنیتی دریافت می کند.

برای تبدیل شدن به اپراتور ما، شما باید برنامه توسعه در قلمرو انتخاب شده را تعیین کنید، آموزش کامل، خرید یک مجوز و سرمایه اولیه را شروع کنید.

شما همچنین می توانید نشانه های CREDO را بدست آورید و دسترسی به یک کسب و کار مالی آینده را به عنوان یک بنیانگذار یک واحد تجاری مخصوص ایجاد شده با قدرت اپراتور یا یک شریک کامل کسب کنید.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

هجده − چهارده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :