خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مقایسه بهترین سیم کارت های بین المللی کاهش هزینه رومینگ

سیم کارت بین المللی

یکی از دغدغه ها در سفر به خارج از کشور هزینه رومینگ بین المللی سیم کارت است. چنانچه از طریق رومینگ در یک کشور خارجی به ارسال پیامک و یا برقراری تماس تلفنی اقدام کنید هزینه گزافی به شما تحمیل می شود. بنابراین بهترین راهکار استفاده از سیم کارت بین المللی در سفر خارجی می باشد که در ادامه این مقاله به معرفی بهترین سیم کارت بین المللی جهت کاش هزینه مکالمه در خارج از کشور می پردازیم.

مقایسه بهترین سیم کارت های بین المللی

همانطور که گفته شد در ادامه با کارآمد ترین و بهترین سیم کارت های بین المللی آشنا می شوید و میتوانید بر اساس هزینه آنها نسبتبه خرید سیم کارت اقدام کنید.

1. OneSimCard

شروع قیمت سیم کارت بین المللی OneSimCard از ۲۹٫۹۵ دلاراست. OneSimCard یکی از بهترین سیم کارت های بین المللی است که تا ۸۵ درصد هزینه‌های رومینگ را کاهش می‌دهد. که علاوه بر شماره‌های اروپا و آمریکا، امکان اضافه کردن شماره‌های محلی کشور مقصد را هم به شما میدهد. بسته ویژه اروپا با امکان تماس مستقیم با بیش از ۴۰ کشور اروپایی و همچنین تماس نرخ پایین با آمریکا و کانادا از دیگر خدمات این سیم کارت ر سفر به اروپا می باشد.

سیم کارت بین المللی one simcard

خدمات ویژه‌ای مانند ترجمه جهت استفاده در مواقع ضروری از دیگر خدمات این سیم کارت است. این سیم‌کارت از طرف نشریه PC Mag، به عنوان بهترین سیم کارت بین المللی انتخاب شده است. شما می‌توانید با پرداخت هزینه بسیار کم سیم‌کارت را درب منزل خود تحویل بگیرید. خرید این سیم کارت بین‌المللی از طریق بیت کوین ،CashU ،کارت اعتباری مستر کارت ، پی پال (PayPal) امکان‌پذیر است.

2. World Sim

شروع قیمت سیم کارت بین المللی WorldSim از ۲۰ یورو میباشد و این سیم کارت یکی از بهترین سیم کارت هاست که ۸۵ درصد هزینه‌های رومینگ را کاهش می‌دهد. علاوه بر عدم محاسبه هزینه رومینگ در بیش از 90 کشور جهان، نرخ مکالمه بسیار پایینی هم دارد. استفاده از Travel Simcard بسیار آسان است. شما می‌توانید شماره آن را روی شماره فعلی خود انتقال داده یا از شماره‌های مجازی آن استفاده کنید.

سیم کارت بین المللی worldsim

خرید و پرداخت هزینه این سیم‌کارت از طریق پی پال و سایر کارت‌های اعتباری معتبر امکان‌پذیر است. چنانچه مبلغ پرداختی شما بیشتر از ۱۵۰ دلار باشد، هزینه ارسال دریافت نمی‌شود. در غیر این صورت باید هزینه اندکی برای تحویل سیم‌کارت بپردازید. برخلاف سایر سیم‌کارت‌های موجود، این سیم‌کارت به‌مدت ۳۶۵ روز پس از آخرین برقراری تماس، فعال باقی می‌ماند و غیر فعال نمی شود.

3. سیم کارت بین المللی 2slink

سیم کارت 2slink به دلیل نداشتن رومینگ و تماس های رایگانِ بی شمار و تماس های ارسالیِ ارزان قیمت در سراسر دنیا، و صرفه جويي 95 در صدي در هزينه مکالمات این سیم کارت را به بهترین سیم کارت بین المللی تبدیل کرده است. و به عنوان یک اپراتور ارتباطیِ بین المللی، سد میان قاره ها و مرزهای ارتباطی بین المللی را از میان برداشته است.

سیم کارت بین المللی 2slink

ارائه کنترل پنل ویژه برای مشاهده تماسهای ورودی و خروجی، شارژ آنلاین، مشاهده صندوق صوتی و دهها امکانات دیگر به صورت رایگان از دیگر امکانات این سیم کارت است. این سم کارت بین المللی بدون تاریخ انقضا می باشد. فعال ماندن این سیم کارت تا دو سال پس از آخرین تماس از دیگر ویزگی های این سیم کارت است. پس از دوسال باقیماندۀ شارژ به مشتری برگردانده خواهد شد. امکان شارژ سیم کارت با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت از دیگر مزایای این سیم کارت می باشد.

4. Telestial

شروع قیمت این سیم کارت از 19دلار می باشد. این شرکت خدمات‌دهنده سیم‌کارت بین‌المللی، سیم‌کارت دیتا و سیم‌کارت ماهواره‌ای نیز ارائه می‌کند. سیم‌کارت بین‌المللی تنها با پرداخت هزینه ۲۹ دلار، نرخ پایین مکالمه، پیامک و دیتا را در بیش از ۱۹۵ کشور جهان برای شما فراهم می‌کند. برای دریافت سیم‌کارت Telestial در صورتی که به اندازه ۳۰ دلار شارژ کنید، تحویل آن رایگان میباشد؛ در غیر این صورت باید هزینه ارسال آن را بپردازید.

سیم کارت های بین المللی telestial

تحویل سیم کارت در آمریکا رایگان است و در صورتی که شارژ ۳۰ دلاری انجام ندهید، از ۱۰ دلار شارژ اولیه برخوردار خواهید بود. شما می‌توانید شماره آمریکا یا انگلستان را داشته باشید و نیازی به تعویض شماره در مقصد‌های مختلف ندارید. برای خرید این سیم‌کارت می توانید از پی پال یا سایر کارت‌های اعتباری معتبر استفاده کنید.

5. Go-SIM

سیم کارت بین المللی Go-Sim نرخ پایین مکالمات در بیش از 195 کشور جهان و همچنین تماس رایگان در بسیاری از مکان های توریستی را فراهم می کند. برای تحویل این سیم کارت باید هزینه پرداخت کنید که بسته به مسافت تعیین می شود و به طور میانگین حدود 10 دلار باید بپردازید.

سیم کارت GoSim

این سیم‌کارت ۴ بسته مختلف دارد که بسته به نیاز خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر سیم‌کارت را با کارت اعتباری خود شارژ کنید، تا ۲۰۰ درصد شارژ هدیه به شما تعلق می‌گیرد؛ ولی در نظر داشته باشید که این اعتبار تا ۳۰ روز فعال خواهد بود. شروع قیمت این سیم کارت از 14 یورو می باشد.

6. Woolworth’s Mobile

سیم کارت woolworths

این سیم‌کارت امکان استفاده از رومینگ بین‌المللی در بیش از ۲۰۰ کشور جهان با هزینه کم را فراهم می‌کند. در بیش از ۶۰ کشور جهان شما می‌توانید شماره محلی خود را به عنوان شماره سیم‌کارت بین‌المللی استفاده کنید و همان هزینه مکالمه داخلی برای مکالمات شما محاسبه می شود. با خرید ۱۰ دلار اعتبار برای این سیم‌کارت تا ۹۰ درصد در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود. برای خرید این سیم کارت می‌توانید از وب مانی و سایر کارت‌ اعتباری معتبر استفاده کنید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

19 − 12 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :