خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

راه‌های مهاجرت به استرالیا و شرایط دریافت تابعیت

کشور استرالیا یک یاز کشورهایی است که به علت دارا بودن موقعیت جغرافیایی خوب، موسسات آموزش عالی و سطح خوب زندگ یمورد توجه افراد زیادی برای مهاجرت قرار گرفته است. که از طریق چهار روش میتوانند جهت مهاجرت به این کشور میتوانند اقدام کنند. این کشور سالانه بیش از ۲۰۰۰۰۰ مهاجر می پذیرد که به واسطه ویزای شغلی، مهارت، تحصیل و یا از طریق خانواده صورت میگیرد. پس از چهار سال زندگی در این کشور میتوانید درخواتس خود جهت دریافت کارت شهروندی را ارائه کنید.

مهاجرت به استرالیا، چرا؟

موقعیت مناسب جغرافیایی این کشور، آب و هوای مناسب و چشم انداز های زیبا از یک سو و ۱۲۰۰ موسسه آموزش عالی که در این کشور وجود دارد از سوی دیگر و همچنین وجود فرصت های شغلی بسیار در این کشور آن را به یک گزینه مناسب جهت مهاجرت تبدیل کرده است. در ادامه راههای مهاجرت به این کشور را مطالعه میکنید.

روشهای مهاجرت به استرالیا

راه‌های مهاجرت به استرالیا مختلف هستند. این امر می‌تواند به وسیله دریافت انواع ویزا مانند ویزای تحصیلی و کا‌رآموزی، ویزای مبتنی بر شغل و مهارت‌ کاری اقدام از طریق خانواده و دریافت ویزای خانواده و انواع و اقسام ویزاهای دیگر امکان پذیر شود.

راه‌های مهاجرت به استرالیا

1. ویزای تحصیلی و کار آموزی

ویزای تحصیلی این امکان را می‌دهد که برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت‌ کنند. با ویزای تحصیلی افراد میتوانند در طول مدت تحصیل خود در این کشور اقامت داشته‌ باشند که در پاره‌ای از مواقع این زمان ممکن‌ است تا ۵ سال ضمانت‌ شود. دانشجویان بین المللی می‌توانند دو هفته بعد از شروع تحصیل خود حداکثر تا ۴۰ ساعت کار‌ کنند. اقوام درجه یک شما می توانند به عنوان همراه متقاضی در ویزای تحصیلی در نظر گرفته‌ شوند و به این کشور مهاجرت‌ کنند. شرایط مهاجرت به استرالیا به واسطه تحصیل به شرح زیر است:

 • دارا بودن حداقل ۶ سال سن
 • باید موسسه مورد نظر دارای ظرفیت پذیرش دانشجو باشد.
 • بیمه سلامت
 • مسلط بودن متقاضی به زبان انگلیسی
 • در صورتی‌که سن متقاضی بیش از ۱۸ سال باشد باید به‌ لحاظ مالی توانایی زندگی مستقل را داشته‌ باشد.
 • افراد زیر ۱۸ سال باید دارای رضایت‌نامه والدین باشند و همچنین پدر و مادر امکان تامین‌ مخارج زندگی دانش‌ آموز در این کشور را داشته‌ باشند.

2. ویزای شغلی و مهارت کاری

برای کسب ویزای مهارت کاری باید در یکی از ردیف‌های شغلی که در لیست مشاغل استرالیا قرار‌ دارد مشغول به کار شوید و مهارت لازم برای این کار را داشته باشید.  افراد متقاضی ویزای‌ شغلی و مهارت‌ کاری طبق سیستم امتیاز‌دهی استرالیا جهت مهاجرت, حداقل ۶۰ امتیاز از طریق نمره ایلتس، سن، سابقه‌کاری، میزان‌ تحصیلات و مهارت‌ها و قابلیت‌های خود و همسرشان باید کسب‌ کنند. این گروه از متقاضیان ابتدا باید فرم ای‌او‌ال را تکمیل‌ کنند که تا دو سال پس از ارسال به دولت استرالیا دارای اعتبار‌ است. این فرم برای متقاضیانی که موفق به کسب حداقل امتیاز نشوند قطع به یقین ارسال نخواهد‌ شد و کسانی که فرم درخواست ویزای مهاجرتی را دریافت کرده‌اند به مدت ۶۰ روز از تاریخ دریافت آن فرصت دارند تا آن را تحویل‌ دهند. رسیدگی به درخواست ممکن‌ است تا چند ماه طول بکشد. شرایط لازم جهت اخذ ویزای شغلی و یا مهارت کاری به شرح زیر است:

 • سن متقاضی کمتر از ۴۵ سال
 • مسلط به زبان انگلیسی
 • دارا بودن مهارت لازم در حرفه منتخب
 • دارا بودن سلامت جسمانی
 • دارای اعتبار کافی و همچنین دارای عدم سوء سابقه

۳. دریافت ویزای خانوادگی

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به استرالیا به واسطه ویزاهای متفاوت می‌توان درخصوص مهاجرت والدین، فرزندان، شریک زندگی و دیگر بستگان اقدام‌ کرد. جهت دریافت این ویزا می‌توان از طریق نامزد و همسر مقیم استرالیا اقدام‌ کرد و شامل‌ حال افرادی می‌شود که دارای اقامت دائمی استرالیا هستند یا این‌ که شهروند کشور نیوزیلند هستند و دارای اجازه قانونی برای برنامه‌های مهاجرتی استرالیا هستند.

کودکان بین ۱۸ تا ۲۵ سال چنانچه مجرد‌ یا دانشجوی تمام وقت باشند یا این که به لحاظ مالی به والدین خود وابسته باشند و توانایی انجام کار نداشته باشند نیز می‌توانند از این امتیاز بهره‌مند شوند. افراد مسنی که برای ادامه زندگی خود نیاز به حمایت بستگانی دارند که شهروند استرالیا هستند یا اقامت دائم آن را دارند نیز می‌توانند برای اخذ این ویزا درخواست‌ بدهند. افرادی که تنها بازمانده فامیل آن‌ها ساکن استرالیا است نیز مشمول این قانون هستند و می‌توانند از طریق این اقدام به مهاجرت کنند.

۴. اعطای تابعیت

راه‌های مهاجرت به استرالیا

غایت اهداف افرادی که به استرالیا مهاجرت‌ می‌کنند دریافت امتیاز شهروندی این کشور‌ است و همه راه‌های مهاجرت به استرالیا می‌تواند به تابعیت کامل منجر شود.  جهت دریافت تابعیت استرالیا متقاضی باید فرم مربوط به شهروندی را برای تائید مشخصات و اعتبار خویش تکمیل‌ کند و همراه با مستندات ارائه‌ دهد چرا‌ که ممکن است برای اثبات موارد ذکر شده نیاز به تعدای مدارک باشد. پس از اینکه این درخواست مورد‌ قبول‌ واقع شد متقاضی به مراسم سوگند نامه شهروندی دعوت‌ می‌شود. اتباع کشور استرالیا می‌توانند تابعیت دوگانه داشته باشند بنابراین تا زمانی‌ که این فانون جاری‌ است می‌توانند تبعیت اصلی خود را نیز حفظ‌ کنند. برای اخذ این ویزا شرایط زیر الزامی‌ است:

 • متقاضیان باید قبل از اقدام به تکمیل فرم تابعیت، حداقل یکسال اقامت دائم در این کشور داشته‌ باشند.
 • بایستی حداقل به مدت چهار سال به‌ طور قانونی اقامت دائمی این کشور را داشته‌ باشند و طی این دوره، مدت‌ زمانی که این کشور را ترک کردند از ۱۲ ماه تجاوز نکند.
 • نبایستی قبل از اقدام به تکمیل فرم درخواست تبعیت، بیشتر از ۹۰ روز در سال کشور را ترک‌ کرده‌ باشند.
 • باید دارای اعتبار بوده و به لحاظ شخصیتی موجه‌ باشند.
 • مهارت در زبان‌ انگلیسی امری حتمی‌ است.
 • بایستی تصمیم به ماندن داشته‌ باشند.
 • باید در آزمون تابعیت استرالیا موفق به کسب امتیاز لازم شوند که البته برای افراد بالای ۶۰ سال گذراندن این تست لازم‌ نیست.

در صورتی که به سفر یا مهاجرت به این کشور تمایل داشته باشید، سایت پرداخت با استفاده از خدمات پرداخت با ویزا کارت می‌تواند کلیه پرداخت‌ها یا رزرو آنلاین هتل‌ها و پرداخت هزینه‌ سفارت را به آسانی انجام دهد. خرید کارت اعتباری مستر کارت و مستر کارت فیزیکی از دیگر خدماتی است که برای مهاجران و مسافران عزیز فراهم شده است.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

1 + 3 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :