خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

مهاجرت تحصیلی به آلمان و اخذ مدرک بین‌المللی

در بین گزینه های انتخابی برای مهاجرت تحصیلی آلمان یکی از بهترین گزینه هاست. زیرا علاوه بر آب و هوای خوبی که دارد، امکانات رفاهی زندگی فراهم است و آینده شغلی و تحصیلی خوبی هم در انتظار شماست. چنانچه تصمیم گرفته اید برای ادامه تحصیل به حارج از کشور بروید آلمان میتوانید بهترین گزینه شما باشد که حتما جای فکر کردن به آن هست.

مهاجرت تحصیلی به آلمان

اکثر دانشگاههای آلمان، دروس خود را به زبان انگلیسی ارائه میکنند و شما میتوانید با مهاجرت تحصیلی به آلمان دوره های آموزشی مختلفی را با زبان انگلیسی که توسط اساتید مختلف از دنیا به هدف برگزاری دوره های با کیفیت در این کشور برگزار می شود بیابید.

طبقه بندی آموزشی در تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد در آلمان بدین شرح می باشد: دانشگاههای مختص رشته هنر، دانشگاهای مختص رشته های فنی و مهندسی، و دانشگاههای مربوط به علوم کاربردی و انسانی و مجموعه ای از دانشگاههای عادی که به صورت سنتی رشته های مختلف را آموزش میدهند.

دوره کارشناسی‌ارشد در آلمان همانند ایران ۲ سال و دکتری تخصصی هم ۳ سال به بالا است. داشتن مهارت زبان در دوره‌های دکتری به بالا الزامی است. اگر چه دروس به زبان انگلیسی تدریس و ارائه می‌شوند اما دانستن زبان آلمانی هم نیاز می شود.

مهاجرت تحصیلی به آلمان

کیفیت دوره‌های آموزشی در دانشگاههای آلمان

چنانچه برای مهاجرت تحصیلی به آلمان بروید میتوانید خدمات زیررا از دانشگاههای انتظار داشته باشید:

  • سیستم آموزشی استاندارد و منظم
  • مدارک بین‌المللی و معتبر برای تمام نقاط جهان
  • ارائه دروس آموزشی به زبان انگلیسی و بعضا در مقاطع بالاتر آلمانی
  • ارائه مشاوره‌های تحصیلی و خدمات رفاهی

هزینه تحصیل برای دانشجویان آلمانی در دانشگاههای دولتی و در مقطع کارشناسی مبلغ کمی است. چنانچه قصد مهاجرت تحصیلی به آلمان را دارید در صورتی که بورسیه دانشگاهای دولتی و خصوصی شوید، هزینه های تحصیل زیاد نخواهد شد و میتواندی از امکانتی نظیر حمل و نقل رایگان و.. که به دانشجویان تعلق می گیرد استفاده کنید.

مهاجرت آلمان کیفیت

اسکان دانشجویی در آلمان

جهت اسکان میتوانید از خوابگاه دانشجویی استفاده کنید. بسته به نوع دانشگاه کیفیت خوابگاه متفاوت است و در برخی از دانشگاهها نیاز به نام نویسی و صبر برای رسیدن نوبت اسکان است.

اقامت در مهمانسراهای دانجویی گزینه ای دیگر است که در اختیار اساتید خارجی قرار میگیرد و اگر شانس خوبی داشته باشید امکان اقامت در این مراکز را هم خواهید داشت. در غیر این صورت باید به دنبال اجاره منزل یا آپارتمان دانشجویی باشید.

اخذ ویزای دانشجویی آلمان

برای ادامه تحصیل در کشور آلمان نیاز به دریافت ویزا دارید. با دریافت ویزای آلمان می‌توانید به کشورهای منطقه شینگن هم بروید و از آنها دیدن کنید. بعد از اینکه پذیرش دانشجویی از دانشگاه آلمانی را دریافت کردید، بهتر است ۳ ماه قبل از شروع سال تحصیلی برای دریافت ویزا اقدام کنید. مدارک لازم برای دریافت ویزا به اداره مهاجرت ارسال می‌شوند و پس از بررسی اجازه اقامت برای دانشجو صادر خواهد شد.

اخذ ویزا آلمان

بیمه سلامت یک امر اجباری

یکی از ملزومات مهاجرت تحصیلی به آلمان و یا اقامت در آلمان، داشتن بیمه سلامت است. چنانچه بیمه سلامت خریداری نکرده باشید از شما ثبت نام نخواهند کرد. به دانشجویان، خرید بیمه دولتی به جای بیمه‌های خصوصی توصیه می‌شود. زیرا هزینه کمتری دارد. البته در صورتی که فردی استطاعت مالی کافی برای پرداخت حق بیمه را داشته باشد، بهتر است از بیمه خصوصی با خدمات بیشتر استفاده کند.

اگر تحت نوعی بیمه بین‌ المللی قرار دارید و گزینه‌ های آن شرکت با خدمات مورد نظر کشور آلمان سازگاری داشته باشد، می‌توانید از همان بیمه برای ثبت‌نام در دانشگاه استفاده کنید.

تحصیل و کار همزمان در آلمان

پس از مهاجرت تحصیلی میتوانید همزمان به کار و تحصیل بپردازید. جهت شرکت در دوره های تحصیلی این چنینی لازم است دیپلم معتبر داشته باشید و مدرک تان مورد تایید آلمان باشد، علاوه بر آن باید زبان آلمانی هم بدانید. مدرک تحصیلی دیپلمی که ارائه می‌کنید باید معادل مدرک دیپلک این کشور باشد. در غیر این صورت، بررسی‌های زیادی برای معادل‌سازی صورت می‌گیرد.

کار و تحصیل همزمان تجربه های بی نظیری را در اختیار شما می گذارد و بلوغ و استقلال زیادی به شما می بخشد.

مهاجرت تحصیلی آلمان

فرصت‌های تحصیل در آلمان

مهاجرت تحصیلی به آلمان مزایای زیادی برای شما خواهد داشت. باتوجه به اینگه آلمان در قلب اروپا قرار گرفته است میتوانید به کشورهای دیگر سفر کنید و با تاریخ و فرهنگ این کشور آشنا شوید. آموختن زبانی جدید و آشنایی با تاریخ این کشور با یک تیر زدن چند هدف است.

مهاجرت تحصیلی آلمان

گرفتن مدرک در رشته ای معتبر و خوب تضمین آینده شماست و میتوانید از دیدنی های بسیار زیادی دیدن کنید. اگر اهل موسیقی باشید، میتوانید از جشنواره های مختلفی که در آلمان برگزار می شود استفاده کنید. طبیعت، فناوری و رفاه به شما کمک می‌کند تا زندگی خوبی را در کشور آلمان سپری کنید.

چنانچه قصد دارید برای مهاجرت تحصیلی به آلمان اقدام کنید میتوانید از خدمات سایت پرداخت جهت پرداخت هزینه سفارت استفاده کنید. پرداخت شهریه ابتدایی دانشگاه و یا حق بیمه که جزو گامهای اولیه است را میتوانید با استفاده از کارت اعتباری مستر کارت، و یا خرید مستر کارت و یا ویزا کارت در سایت پرداخت انجام دهید.

تیم پشتیبانی پرداخت همواره در کنار شما بوده تا پرداخت ارزی خود را در کمترین زمان و با کارمزد کم انجام دهید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

چهار × پنج =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :