خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

میزبانی کشور کانادا از یک میلیون مهاجر در سال 2020

دلیل اصلی تقاضای بالای مهاجرت به کشور کانادا مهمان پذیری مردم و دولت کشور کانادا است که علاوه بر اینکه این کشور جزو زیباترین و مهاجر پذیرترین کشورهای جهان است میزان تقاضا را دو چندان می کند. این کشور برای پذیرش مهاجران بیشتر در سال‌های آتی برنامه‌ریزی‌های جامعی دارد و تسهیلاتی مبنی بر حق شهروندی و دیگر خدمات را به متقاضیان ارائه خواهد داد.

مهاجرت به کانادا

سال‌های طلایی کشور کانادا، ۳ سال آینده در حوزه پذیرش مهاجران است. زیرا دولت این کشور برای جذب یک میلیون مهاجر در سال‌های آتی از سراسر جهان برنامه‌ریزی کرده است. قسمت جالب این موضوع این است که دولت فدرال کشور کانادا آماده میزبانی از ۳۱۰ هزار نفر در سال ۲۰۱۸، ۳۳۰ هزار نفر در سال ۲۰۱۹ و ۳۴۰ هزار نفر در سال ۲۰۲۰ خواهد بود.

ادامه تحصیل در کشور کانادا بدون اخذ مدرک آیلتس

واقعیت این است که ۵ میلیون کانادایی در سال ۲۰۲۵ بازنشسته می‌شوند، به همین دلیل دولت کانادا تمایل به جذب مهاجر دارد. به همین علت دولت کانادا شرایط سفر به این کشور را برای متقاضیان سخت نمی‌گیرد تا حدی که الزام اخذ مدرک آیلتس برای متقاضیان را از میان برداشته است.

خبر خوب این است که دولت کشور کانادا نه تنها از مهاجران استقبال می‌کند، بلکه برای ارائه طرح‌های بهتر برای حل و فصل مشکلات دو طرفه دولت و مهاجران برنامه‌هایی دارد. دولت کانادا در تلاش است برای زندگی دائمی مهاجران پلتفرمی عالی ایجاد کند. انگیزه اصلی این اقدام این است که نیروی کار ماهر وارد کشور کند و ارزش اقتصاد کانادا را بالا ببرد.

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

بسیاری از مردم قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، توصیه ما به شما این است که ابتدا هدف خود را مشخص کرده سپس کشور مورد نظر را انتخاب کنید. کانادا یکی از کشورهای رویایی است، که ایرانی‌ها دوست دارند برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. چنانچه پیش‌تر گفته شد این کشور بسیار مهاجرپذیر است و به دلیل اقامت تعداد کثیری از ایرانیان در این کشور گزینه مناسبی برای مهاجرت محسوب می‌شود.

چنانچه قصد مهاجرت تحصیلی برای ادامه تحصیل در حارج از کشور را دارید و یا میخواهید برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید میتوانید جهت خرید مستر کارت و یا ویزا کارت خود از طریق سایت پرداخت اقدام کنید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

یک × یک =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :