خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

نظر بزرگان تجارت در مورد بیت کوین

bitcoin

bitcoin بیت کوین یکی از موضوعاتی است که در انجمن های اقتصادی و تجارتی باعث بحث های بزرگ می شود و جای تعجب نیست که حتی مشهورترین و ثروتمندترین افراد جهان افکار و عقاید خود را در مورد bitcoin به اشتراک می گذارند.

بیل گیتس bitcoin

بیل گیتس او بنیانگذار مایکروسافت و ثروتمندترین فرد جهان است. و نظر خود را درباره bitcoin اینگونه بیان می کند.

“من فکر می کنم این یک سفر هیجان انگیز اجباری است اما دولت ها می خواهند که بر حریم آن تسلط داشته باشند. bitcoin هیجان انگیز است، زیرا نشان می دهد چقدر ساده و راحت است. bitcoin بهتر از ارزهای سنتی است زیرا شما مجبور نیستید که به صورت فیزیکی آن را حمل کنید و البته برای معاملات بزرگ، پول فیزیکی بسیار آزار دهنده خواهد بود”.

وارون بافت

وارن بافت مدیر عامل شرکت Berkshire Hathaway و دومین فرد ثروتمند جهان است. او از طرفداران bitcoin نیست. و نظر خود را اینگونه بیان میکند.

“bitcoin وسیله ای مناسب برای انتقال پول به صورت ناشناس است و من چیزی رو به اون ترجیح نمی دم ولی اینکه فکر کنیم با افزایش اونا ارزششون بیشتر میشه بنظرم یه جوکه”.

اریک اشمیت

اریک اشمیت او دارای مدرک دکترای علوم کامپیوتر است، مدیر عامل شرکت گوگل بوده و اکنون رئیس اجرایی آن است. او همچنین 138 امین فرد ثروتمند جهان است.

پاسخ فنی درباره بیت کوین این است که bitcoin یک ارز رمزنگاری شده موفق است او گفته “bitcoin دستاوردی بزرگ در دنیای دیجیتال است که تاکنون اتفاق نیفتاده است”.

دمیتری مدودف

دیمیتری مدودف دیمیتری مدودف نخست وزیر کنونی روسیه و رئیس جمهور سابق این کشور است.

“حوزه ای در فضای سایبری وجود دارد که بازرسان قانونی باید به آن توجه ویژه ایی داشته باشند منظور من کسب کار و تجارت های آنلاین است. این فعالیت های آنلاین به شدت در حال توسعه و گسترش است و قانون باید نقش خود را ایفا کند. نمونه های بسیاری از این ها وجود دارد، از این موارد می توان به فناوری های فعال بلاک چینی اشاره کرد این فناوری ها که قرارداد های هوشمند نامیده می شوند امکان ایجاد سازمان های مستقل و جدا از دولت را فراهم می کنند. چنین سیستم هایی حیات خودشان را خودشان تامین می کنند که ورای قوانین نوشته شده امروزی است این پدیده چالش جالبی را برای وکلای قانونی به وجود آورده است به نظر می رسد در چنین مواردی، قانون محدودیت دارد تراکش هایی که دارایی ها را انتقال می دهد، و مالکیت را تایید می کند همه این ها به صورت بسیار اتوماتیک اتفاق می افتد تعامل بین مردم جایگزین با تعامل بین دستگاه ها در شبکه اینترنت شده است. چنین دستگاه هایی داده ها را مبادله می کنند و معاملات را از طرف مالک آن انجام می دهند بنابراین کلمه اینترنت اشیا اینجا معنا پیدا می کند این وضعیت جدید نیازمند یک تلاش منسجم برای مواجهه با آن است. ما باید آن را تجزیه و تحلیل کنیم. این مورد وظایف سختی را به قانون گذاران و وکلای قانونی محول می کند. پس راه حل های جدید هم برای حل آن نیاز است که ممکن است پایه گذار قوانین جدید باشد من امیدوارم که بحث های موثری بین ما برای حل این مشکل صورت گیرد قانون و پیش نویس جدید ممکن است از نتایج این بحث ها باشد. این پیشنهادات چقدر می تواند موثر باشد؟ نتیجه بعداً معلوم خواهد شد.”

ریچارد برانسون

ریچارد برانسون یک بازرگان و سرمایه گذار انگلیسی است که بیشتر به عنوان بنیانگذار گروه ویرجین با دارایی بیش از ۴۰۰ شرکت شناخته می شود. برانسون هفتمین مرد ثروتمند انگلیس است که ارزش خالص سرمایه او بالغ بر ۴٫۹ میلیارد دلار است.

“bitcoin صنعت بزرگی رو به همراه داره و مردم سرمایه گذاری زیادی روی bitcoin انجام می دن. اگر مردم bitcoin زیادی داشته باشن و بخواهند به فضا بروند، من بیشتر ترجیج می دم که پولامو روی سفینه فضایی خرج کنم.”

chamathpalihapitya

چامات پالیهاپیتیا سرمایه دار ریسک پذیر سریلانکایی و یکی از مالکان باشگاه گلدن استیت. در سال ۲۰۱۳ Palihapitiya تایید کرد که سرمایه مالی او در چند ثانیه ۲۷۵ میلیون دلار افزایش یافته است.

“این یک ارزش بزرگ است، یک ارزش بزرگ، بزرگ و بزرگ. من برای تسویه حساب bitcoin دارم، من برای مخارج زندگی bitcoin دارم، من در حساب شخصی خودم bitcoin دارم.”

ال گور

ال گور او معاون سابق ریاست جمهوری آمریکا است.

“من فکر می کنم این واقعیت که بیت کوین یک الگوریتم جایگزین اختیارات دولت است، بسیار جالب است. من از طرفداران بزرگ بیت کوین هستم”

پیتر تِیل

پیتر تِیل بنیانگذار PayPal و سرمایه گذار در Bitpay، پردازنده تجاری بیت کوین است.

“من فکر می کنم بیت کوین اولین پول رمزگذاری شده است که توانایی تغییر جهان را دارد”

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

پنج × چهار =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :