خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

نفوذ بیت پی با ویزا کارت پیش پرداخت بیت کوین به 131 کشور

BitPay ( بیت پی ) در حال توسعه‌ ویزا کارت پیش پرداخت بیت کوین در بیش از ۱۰۰ کشور جدید است. این خبر دیروز توسط مدیر ارشد بازرگانی کمپانی استارتاپی بیت پی در Consensus 2017 فاش شد، که کاربران ویزا کارت‌ پیش پرداخت بیت کوین از این به بعد علاوه بر دلار، می‌توانند ارزهای رمزپایه خود را به عنوان یورو، پوند یا کالا در سراسر دنیا خرج کنند.

استفان پیر، مدیر عامل اجرایی کمپانی بیت پی ، طی یک مصاحبه گفت: این اولین دبیت کارت پیش پرداخت است که در ۱۳۱ کشور دنیا قابل استفاده خواهد بود.

بیت پی

این شاید جسورانه‌ترین اجرای ایده‌ای است که توسط استارتاپ‌های متمرکز بر فناوری بیت کوین از سال ۲۰۱۴ تا کنون دنبال کرده‌اند. اوایل که تلاش برای اجرای ایده‌ی گسترش ویزا کارت پیش پرداخت بیت کوین با موانعی رو به رو شد، همکاری بیت پی با ویزا کارت، کار را تسهیل کرد. پیر در ادامه گفت:

این گسترده‌ترین حالت ممکن برای استفاده از کارت‌های بیت کوین است. حالا دیگر در دوردست‌ترین کشورها هم می توان از ویزا کارت پیش پرداخت بیت کوین استفاده کرد.

کمپانی استارتاپی بیت پی سال گذشته، در Consensus 2016، اعلام کرد که تاکنون ۱۵۰۰۰ کارت برای استفاده در داخل کشور به این کمپانی سفارش داده شده است. علاوه براین، بیت پی اعلام کرد که از سال گذشته، تقاضا برای نسخه‌ بین‌المللی این کارت‌ها رو به افزایش است.

مدیر بازاریابی کمپانی بیت پی طی مصاحبه‌ای به CoinDesk گفت:

ما یک فهرست انتظار از ۲۰ هزار متقاضی داریم که درخواست نسخه‌ بین‌المللی ویزا کارت پیش پرداخت بیت کوین را داده‌اند و می‌خواهند جزو اولین کسانی باشند که از این سرویس استفاده می‌کنند. این باعث ارزش ‌آفرینی در بازارهای نوظهوری می‌شود، که در آن از بیت کوین برای پرداخت‌های دنیای واقعی استفاده خواهد شد.

بیت پی

با این حال، رونمایی از این محصول هم‌زمان با وقتی شد که برخی از پروژه‌ها و استارتاپ‌هایی که قبلا از بلاک چین بیت کوین به عنوان روش پرداخت خود استفاده می کردند، به دلیل بالا رفتن هزینه‌های این شبکه، شروع به استفاده از روش‌های دیگر کرده‌اند.

اما گرچه Circle، که یک کمپانی استارتاپی متمرکز بر پرداخت است، در دسامبر گذشته به یک پلتفرم جدید مهاجرت کرده است؛ اما استفان پیر، که نسبت به این ایده بی‌میل است، می‌گوید:

بیت پی به یک ارز رمزپایه نیاز دارد که امن، نقد و به قدر کافی قابل رشد باشد. ما تعهد طولانی مدت به یک زنجیره بلوکی داریم، اما اگر مشکلی در این شبکه وجود داشته باشد ناچار هستیم یک ارز دیگر یا شاخه‌ای از زنجیره بلوکی بیت کوین را بررسی کنیم.

کاربرانی که می‌خواهند ویزا کارت پیش پرداخت بیت کوین خود را آماده‌ کار کنند باید هزینه‌های تراکنش شبکه بیت کوین را بپردازند؛ اما تیم بیت پی تاکید می‌کند که کارایی این محصول و مزایای ارز رمزپایه آنقدر زیاد است که این مساله دیگر خیلی به چشم نمی‌آید.

کمپانی استارتاپی بیت پی که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شده است، یکی از ماندگارترین استارتاپ‌های مبتنی بر بیت کوین است که طی سه دوره، ۳۰ میلیون دلار کمک دولتی دریافت کرده است.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

دو × یک =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :