خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

هشدار ویزا و مستر کارت جهت کاهش هزینه ها در 2019

ویزا کارت و مستر کارت 2019

گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این کارت ها در کشور های خارجی به دلیل افزایش قیمت دلار، بر اساس اختلاف تجاری ایالات متحده و چین و همچنین قانون Brexit (خروج انگلیس از اتحادیه اروپا ) و بی ثباتی ژئوپلیتیک ( وابسته به جغرافیای سیاسی ) در آمریکای لاتین است.

مستر کارت که گزارش ها در روز پنج شنبه اعلام کرد، میزان پرداخت های بین المللی را از طریق 28 ژانویه کاهش داد و از 0.5 درصد به 12 درصد کاهش یافت.
ویزا کارت که رقیب اوست در اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که رشد سه ماهه اول ماه ژانویه، در مقایسه با 11 درصد در ماه سال گذشته کاهش یافته است.

اپراتور بزرگترین شبکه پرداخت در جهان همچنین اعلام کرد که مشتریان همچنان به صرف هزینه سفر خود ادامه می دهند، و در نتیجه درآمد سه ماهه ی دوم سال جاری میلادی نسبت به پیش بینی های پیش رو افزایش می یابد.

Vasant Prabhu مدیر مالی ویزا در یک کنفرانس تلفنی روز چهارشنبه :
“بسیاری از مسائل حل نشده در سه ماهه اخیر به سر می آیند، عدم اطمینان در مورد چگونگی پافشاری بین رئیس جمهور و کنگره در طی 3 هفته آینده حل و فصل می شود، مهلت های آینده با اختلاف تجاری ایالات متحده و چین. تعرفه در 1 مارس و Brexit در 29 مارس”

“ما از طریق این مسائل پیچیده و عدم اطمینان که برای کسب و کار و مصرف کنندگان ایجاد می شود، می تواند ناچیز باشد.”

مستر کارت گفت که حجم پرداخت های مرزی، همانطور که در سال گذشته افزایش پیدا نکرد، در مقایسه با معاملات در اروپا و افزایش خرید اوراق قرضه، به همان اندازه شاداب بود.

Mastercard گفت bit.ly انتظار دارد که درآمد خالص درآمد خالص را در محدوده درصد پایین نوجوانان افزایش دهد، در حالی که ویزا گفته است bit.ly انتظار دارد که درآمد 2019 از رقم دو رقمی کم باشد.

هر دو شرکت بر اساس تخمین های وال استریت برای به دست آوردن سود در پشت هزینه های مصرف کننده بیشتر در فصل تعطیلات ضرب و شتم شدند و رشد حجم کلی معاملات را گزارش کردند، عمدتا به دلیل سود در ایالات متحده و اروپا.

با این حال، هزینه ها نیز برای شبکه های پرداخت افزایش یافت، زیرا آنها بیشتر برای همکاری با مارک های مصرف کننده، سالن های لوکس فرودگاه و صرف هزینه های بالقوه حمل و نقل هوایی هزینه می کردند.

سهم 3.8 درصدی مستر کارت به $ 211.83 رسید، در حالیکه ویزای سقوط 2.7 درصدی در 133.83 دلار در روز بعد از ظهر روز پنج شنبه انجام شد.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

شش + هفده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :