خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

همکاری مستر کارت Mastercard و دانشگاه آکسفورد

مسترکارت

مردم تلفن خود را باز کرده و به تنها با لمس انگشت خود خرید و پرداخت می کنند. آنها زمانی که گذرواژه را فراموش می کنند متوقف نمی شوند، زیرا آن را با یک گزینه ساده تر و امن تر – بیومتریک موبایل جایگزین شده است. حتی از طریق اثر انگشت، اسکن عنبیه و یا تصویر سلفی جهت تایید هویت استفاده می شود.  بانکها فناوری بیومتریک را به عنوان راهی برای فراهم آوردن راحتی و امنیت بیشتر به مشتریان از حسابهایشان می سنجند. اما، این هنوز هم روزهای اولیه در بیومتریک های تلفن همراه است، و گزارش جدیدی از مستر کارت Mastercard و آکسفورد یک مانع بزرگ را اعلام میکند. فقط 36٪ از مدیران مربوط بانکی احساس می کنند که تجربه کافی برای ارائه دارند.

مستر کارت مجازی

بعضی از این عوامل برای مصرف کننده قابل رویت هستند، که تاثیر واقعی بر تجربه کاربر دارند، در حالی که دیگران در پشت صحنه عمل می کنند. اما، موفقیت دراز مدت برای یک بانک نیاز به این دارد که همه عوامل را به طور برابر برای محافظت در برابر تهدیدات در نظر بگیرد. این چارچوب می تواند به شرکت های خدمات مالی کمک کند تا از تله تمرکز تنها بر روی مشتریانی که مشتریانشان می بینند جلوگیری کنند.

“احراز هویت بیومتریک دارای توان بالقوه زیادی است، اما برای طراحی اهداف هر یک از پنج عامل مهم است. همکاری مستر کارت Mastercard و آکسفورد ما را قادر می سازد تا با تهدیدات واقع بینانه به صنعت با بهترین ایده های فنی و علمی، حل شود. پروفسور ایوان مارتینویچ، گروه علوم کامپیوتر در دانشگاه آکسفورد گفت: “کاربران نیاز به هماهنگی، کیفیت و امنیت اطمینان برای این تکنولوژی برای رشد دارند.”

“بیومتریک های موثر تلفن همراه به تجربه وسیع تر خدمات مالی متمرکز بر مصرف کننده ذوب می شوند و به افراد اجازه می دهند فورا به اطلاعات مالی خود دسترسی پیدا کنند یا پرداخت کنند. آنها روند را به سمت یک آینده ی رمزنگاری هدایت می کنند که هویت دیجیتال در مورد آن چیزی است که ما هستیم و نه چیزی که ما به یاد می آوریم. ”

با توجه به انتظار می رود که فروش جهانی گوشی های هوشمند در سال آینده به 400 میلیارد دلار برسد، مردم در همه جا به طور فزاینده ای دسترسی به ابزارهایی دارند که بیومتریک های موبایل را امکان پذیر می سازد. بانک ها به عنوان یک فرصت و با ابتکاراتی مانند همکاری با دانشگاه آکسفورد و پیشگامان راه حل های بیومتریک مانند Mastercard Identity Check Mobile ، مستر کارت Mastercard ، شریکی هستند که برای تحویل گسترده و مسئولیت پذیری راه حل های بیومتریک تلفن همراه در خدمات مالی، را مشاهده می کنند.

مستر کارت فیزیکی

همانطور که Bhalla ادامه داد، “این چارچوب برای تسریع استقرار بیومتریک های موبایل برای مصرف کنندگان و صنعت به طور یکسان، اما همکاری کلیدی است. اگر صنعت، دانشگاهی، دولت ها و فروشندگان فناوری بتوانند به تکامل پنج فاکتور چارچوب برای بیومتریک های موبایل بپردازند، ما تنها می توانیم این کار را انجام دهیم. ”

راوین سنیت، مدیر برنامه: اعتبار هوشمند، تحقیق Opus، گفت: ” مستر کارت Mastercard و آکسفورد کارهای مهمی را در معرض برخی از علل ریشه ای برای پذیرش بی نظیر بیومتریک موبایل در خدمات مالی انجام داده اند. “ما انتظار داریم که چارچوب پنج عامل برای تبدیل شدن به یک دستیار ضروری برای متخصصان و تصمیم گیرندگان صنعت برای اطلاع رسانی بهتر، بحث های استراتژیک است که به سمت اجرای کارآمدتر و موفق تر در مقیاس وسیع حرکت می کنند.”

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

چهار + 18 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :