خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

همکاری ویزا کارت و پی پال برای ارائه دبیت کارت در اروپا

ویزا کارت و پی پال

با توجه به قراردادی که بین ویزا کارت و پی پال تنظیم شده، امکان ارئه دبیت کارت پی پال در قاره اروپا فراهم شده است. دبیت کارت پی پال با پشتوانه ویزا کارت ارائه شده و همکاری ویزا کارت و پی پال در سطح ایالات متحده و منطقه آسیا-اقیانوسیه است.

همه کارت‌های ارزی فارغ از این که چه مشخصاتی دارند، بر اساس نحوه دسترسی کاربر به موجودی کارت، به سه دسته عمده تقسیم بندی می شوند:

  • کردیت‌ کارت (Credit Card): کارتی که به یک حساب بانکی متصل است و حتی در صورت عدم موجودی در حساب می‌توان با آن پرداخت را انجام داد.
  •  دبیت‌ کارت (Debit Card): کارتی که به یک حساب بانکی متصل است ولی فقط به میزان موجودی در حساب می‌توان با آن پرداخت و خرید انجام داد.
  •  کارت‌ پیش‌پرداخت (Prepaid Card): کارتی که به یک حساب بانکی متصل نیست و فقط به میزان موجودی تعریف شده می توان، خرید و پرداخت انجام داد.

ویزا کارت و پی پال

پی پال با در اختیار داشتن گواهینامه بانکداری در اروپا در برخی از کشورها همانند ایتالیا کارت های پیش پرداخت خود را تحت مستر کارت ارائه میکند. تلاش این کمپانی برای ارائه دبیت کارت ویزا کارت تحت برند پی پال، برای کسب و کارهای کوچک و افرادی است که از سرویس آنلاین پی پال استفاده می کردند صورت گرفته است.

ویزا کارت و پی پال دبیت کارت

با توجه به این موضوع کاربران paypal میتوانند به تمام امکانات پرداخت بدون تماس contactless payment شرکت ویزا کارت در فروشگاهای اروپایی، دسترسی داشته باشند.

کمپانی ویزا کارت 

ویزا کارت یک شرکت فن آوری پرداخت جهانی است که در بیش از دویست کشور به مصرف کنندگان، کسب و  کارها و موسسات مالی برای پرداخت سریع و امن خدمات الکترونیکی فراهم میکند. VisaNet قادر است بیش از ۶۵ هزار پیغام تراکنشی را در هر ثانیه مخابره و مصرف‌کنندگان را از هرگونه کلاه‌برداری محافظت کند و برای تاجران اطمینان از پرداخت‌هایشان را به ارمغان بیاورد.

پی پال چیست
پی پال PayPal شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیک و سامانه انتقال وجه الکترونیکی فعال بوده و امکان انتقال وجه از طریق اینترنت و به صورت آنی را ممکن ساخته جایگزین مناسبی برای انتقال وجه همانند چک و حواله پولی است.

با توجه به تعداد بالای کاربران پی پال از تعداد کاربران شرکت های متفرقه صادر کننده کارت پرداخت بین المللی، همکاری ویزا کارت و پی پال در زمینه صدور دبیت کارت میتواند فشار زیادی به شرکت های دیگر وارد کرده و موجب ضرر و زیان آنها شود.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

8 + 2 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :