خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
مستر کارت های هند
مسترکارت به بانک ها یک تاریخ “مشخص” پیشنهاد کرده است که در آن می...
پرداخت با پی پال در آمازون
Amazon.com یا همان آمازون که در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس راه‌اندازی شد، در ابتدا...
مستر کارت litepos
MYPINPAD، رهبر جهانی در پذیرش پرداخت و راه حل های تأیید هویت مشتری، خوشحال...
پرداخت خرد پی پال
کارمزد تراکنش دیگر به بخش عادی از زندگی خریداران از eBay تبدیل شده است...

همکاری گوگل و استفاده از مستر کارت

استفاده از مستر کارت در گوگل جهت پیگیری تبلیغات

گوگل با استفاده از مستر کارت پیوندی بین تبلیغات آنلاین با خرید در فروشگاهها پیدا کرده است. با استفاده از اطلاعاتی که کارت اعتباری دارد پیگیری این موارد آسان است. ابزر جدید گوگل به افرادی که از تبلیغات آن استفاده میکند این امکان را میدهد تا متوجه شوند تبلیغاتشان موثر بوده یا نه ؟ پیگیری مشتریان برای گوگل از طریق مستر کارت فراهم شده و این موضوعی است که مشتریان عادی از آن بی خبر بودند.

استفاده از مستر کارت در گوگل

شرکت گوگل مبلغ زیادی بالغ بر میلیون ها دلار به مستر کارت پرداخت کرده تا بتوانید به اطلاعات کارت های اعتباری مستریان دسترسی داشته باشد و بتواند خریدهای آنها را پیگیری کرده تا تاثیر تبلیغات را به خوبی بسنجد. مشتریان میتوانند در پنل کاربری خودشان، مانع از پیگیری گوگل شوند اما تنظیمات این غیر فعال سازی دشوار بوده و اکثر مشتریان قادر به استفاده از آن نیستند. لازم به ذکر است گوگل هیچ مبلغی از درآمد حاصل را به مستر کارت پرداخت نمی کند.

به صورت خلاصه گوگل با شناسایی مشتریان دارای مسترکارت، می‌تواند به تبلیغات‌کنندگان درباره کلیک‌هایی که آن‌ها روی تبلیغات اینترنتی می‌کنند، اطلاع بدهد و بعدا بررسی کند که دارندگان کارت‌ها که از تبلیغات دیدن کرده‌اند، خریدی از برند و محصول داشته‌اند یا نه.

گوگل و استفاده از مستر کارت

برخی از اخبار حاکی از این است که گوگل قصد دارد سبک استفاده از مستر کارت را با همکاری با شرکت های کارت اعتباری دیگر پیگیری کند و ادامه بدهد. یکی از  تصمیمات گوگل پچیاده سازی یک سرویس پرداختی موبایلی بود که کیف پول گوگل نامیده میشد و هدف آن پیوند دادن بازدید از آگهی ها با خرید فیزیکی مشتریان در فروشگاهها بود که این طرح گوگل با موفقیت پیش نرفت و گوگل را مجبور به همکاری و استفاده از مستر کارت نمود.

تبلیغات گوگل هر سال ۲۰ درصد رشد دارد و درآمد گوگل از تبلیغات مبلغی کلان است. البته مدیران گوگل همواره دچار این نگرانی هستند که تا چه زمانی امکان درآمدزایی از تبلیغات برای‌شان مقدور خواهد بود. به همین دلیل دنبال ایجاد راه‌کارهای نوآورانه و جدید برای ورود به حیطه‌های تازه تبلیغاتی هستند.

نگرانی دیگر شرکت گوگل هم درباره رقیب سرسختی به نام آمازون است که در زمینه خرید و فروش آنلاین به پایگاه داده بسیار وسیعی از مشتریان دسترسی دارد. برای ماندن در کارزار رقابت و تداوم موفقیت، گوگل به دنبال ایجاد تنوع و توسعه روش‌های تبلیغاتی است. مثلا در نظر دارد تا ساعت و الگوی زمانی دقیق‌تری از خرید و بازدید مشتریان از تبلیغات به دست بیاورد.

قطعا داستان گوگل، استفاده از مسترکارت و تبلیغات اینترنتی به همین‌جا ختم نخواهد شد. در آینده‌ای نزدیک، دنیای فناوری اطلاعات مرزهای بیشتری را خواهد پیمود و قطعا باید منتظر الگوریتم‌ها و شگردهای جدیدتری باشیم.

استفاده از مستر کارت برای تبلیغات گوگل

کارشناسان پرداخت اماده خدمت رسانی در حوزه خرید مستر کارت فیزیکی و یا مستر کارت مجازی بوده و همچنین میتوانید نسبت به خرید کارت اعتباری مستر کارت اقدام نمایند.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

پنج × 4 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :