خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

ویزای اقامت کوتاه مدت آلمان

یکی از بهترین کشور های جهان که سالانه افراد زیادی از آن بازدید می کنند آلمان است. اقتصاد توسعه یافته، فرهنگ غنی، استقبال از گردشگری، محیط مناسب برای کار، سیستم آموزشی پیشرفته و سیستم سلامت توسعه یافته علل اصلی این امر است. چنانچه شما هم جزو افرادی هستید که قصد مهاجرت به آلمان را دارید این مقاله را از دست ندهید.

افرادی قصد دارند برای مدت کوتاهی در آلمان اقامت داشته باشند باید نسبت به دریافت ویزای شینگن اقدام کنند. دارندگان ویزای شینگن می‌توانند نه تنها در آلمان بلکه در تمام کشورهای عضو توافق‌نامه شینگن، که متشکل از ۲۸ کشور است، تا مدت ۹۰ روز اقامت داشته باشند. این زمان ممکن است برای سفر و یا حتی تکمیل روند پزشکی برای افرادی که به دنبال درمان پزشکی هستند کم باشد و نیاز به زمان بیشتری داشته باشند.

علی‌رغم اطلاعات غلط رایج در مورد این‌که امکان تمدید ویزای اقامت کوتاه مدت آلمان وجود ندارد، در واقع می‌توانید این کار را انجام دهید. اما انتظار می‌رود که این کار بسیار دشوار باشد و برای ارائه درخواست تمدید ویزای اقامت کوتاه مدت به یک دلیل بسیار محکم نیاز داشته باشید.

تمدید ویزای شینگن آلمان

چنانچه با ویزای اقامت کوتاه مدت آلمان به اروپا سفر کرده باشید و مایل نیستید بعد از دوره 90 روزه آنجا را ترک کنید تمدید ویزا در چند مورد امکان پذیر است. باید این مورد را در نظر داشته باشید که اگر درخواست تمدید ویزای خود را در آلمان ارائه کنید، بعد از تمدید ویزای اقامت کوتاه مدت میتوانید تنها در آلمان بمانید.

توجه داشته باشید در حین سفر خود در آلمان و جهت پرداخت هزینه های آن بهتر است به جای حمل پول نقد از مستر کارت فیزیکی استفاده نمایید. که از دیگر خدمات وب سایت پرداخت ارئه کارت اعتباری مستر کارت می باشد.

دلایل تمدید ویزای اقامت کوتاه مدت آلمان

آیین‌نامه شماره ۸۱۰/۲۰۰۹ پارلمان و شورای اروپا اجازه تمدید ویزای اقامت کوتاه مدت در برخی موارد خاص را می‌دهد. اگر می‌خواهید مدت بیشتری در آلمان اقامت داشته باشید، باید مدرک قوی ارائه کنید که در یکی از شرایط زیر هستید.

فورس ماژور

یک از حالات تمدید ویزای اقامت کوتاه مدت حالت فورس ماژور است. تصور کنید هیچ خط پروازی بین آلمان و کشور خودتان به دلیل شرایط بسیار بد آب و هوایی مانند طوفان یا وقوع زلزله‌های متوالی وجود نداشته باشد میتوانید به جهت تمدی ویزای شینگن خود اقدام نمایید. با این حال، قادر نخواهید بود برای مدت بیش از چند هفته در بهترین حالت ویزای خود را تمدید کنید.

دلایل بشر دوستانه

اگر مدارک کافی داشته باشید که امکان درمان در کشور خودتان وجود ندارد و باید درمان پزشکی خود را در آلمان ادامه دهید، می‌توانید برای تمدید ویزای اقامت کوتاه مدت اقدام کنید. یا چنانچه یکی از خویشاوندان نزدیک خود را در آلمان از دست داده باشید و خانواده آن‌ها به حمایت شما نیاز داشته باشند، امکان تمدید ویزا وجود دارد.

ویزای اقامت کوتاه مدت آلمان

دلایل شخصی مهم

این خطرناک‌ترین راه برای استفاده به منظور تمدید ویزای شینگن است، زیرا واقعاً بستگی به این دارد که مأمور اداره مهاجرت چه دیدی نسبت به پرونده شما داشته باشد. این می‌تواند یک دلیل حرفه‌ای باشد یا برنامه‌ریزی برای ازدواج در آلمان بعد از اتمام اعتبار ویزا، که قبلاً پیش‌بینی نکرده‌اید و غیره.

تأخیر در ورود به کشور

اگر پس از دریافت ویزا با تأخیر وارد آلمان شده باشید، این بهترین راه برای تمدید ویزای شینگن است. اگر دو هفته بعد از تاریخی که می‌توانستید وارد آلمان شده‌ باشید، می‌توانید برای تمدید ویزای اقامت خود به مدت دو هفته اقدام کنید، که به احتمال خیلی زیاد با درخواست شما موافقت می‌شود.

اقامت کوتاه مدت آلمان

این مقاله را بخوانید :  شش دلیل رد ویزای دانشجویی آلمان

اسناد لازم برای تمدید ویزای شینگن

برای تکمیل درخواست، اسناد مورد نیاز را جمع‌آوری کرده و نسبت به تحویل آن‌ها قبل از به پایان رسیدن اعتبار ویزای خود اقدام کنید.

  • گذرنامه به همراه ویزای معتبر که با آن وارد آلمان شده‌اید، که یعنی باید قبل از اتمام اعتبار ویزا اقدام کنید
  • وکالت‌نامه با گذرنامه یا شناسنامه
  • فرم درخواست تمدید ویزای شینگن آلمان
  • یک قطعه عکس مطابق با استاندارد ICAO
  • مدرک درآمد، مانند صورت حساب بانکی
  • بیمه درمانی، برای کل دوره اقامت تمدید شده در آلمان

به طور کلی، زمان پردازش برای درخواست تمدید ویزا در آلمان تا یک ماه است. در طی این مدت حتی اگر اعتبار ویزای شما به پایان برسد، می‌توانید در آلمان بمانید. در طی این مدت قادر نخواهید بود به سایر کشورهای شینگن سفر کنید تا زمانی که به درخواست شما پاسخ داده شود.

هزینه تمدید ویزای اقامت کوتاه مدت آلمان

هزینه تمدید ویزای اقامت کوتاه مدت آلمان با هزینه ویزای معمولی تفاوت دارد. با توجه به دلایل شما، هزینه درخواست تمدید ویزای شینگن آلمان به این شرح است: اگر به دلایل بشر دوستانه یا فورس ماژور برای تمدید ویزا اقدام کنید، هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد. در سایر موارد، برای درخواست تمدید ویزای شینگن آلمان باید ۳۰ یورو پرداخت کنید. این هزینه برای بار اول است. در صورت ارائه درخواست برای بار دوم هزینه آن ۶۰ یورو است.

اقامت کوتاه مدت آلمان

چنانچه شما هم جزو افرادی هستید که قصد مهاجرت به آلمان را دارید جهت پرداخت هزینه سفارت خود و یا دریافت ویزا کارت میتوانید از خدمات پرداخت استفاده نمایید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

13 + شش =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :