جدیدترین مطالب
پذیرش ارزهای دیجیتال
در مصاحبه با شبکه سی‌اِن‌بی‌سی (CNBC) آقای بارهیت با سوالاتی مواجه شد که چرا...
مهاجرت به اسلواکی
مهاجرت به کشور اسلواکی می‌تواند برای شما جذاب باشد. اسلواکی کشوری محصور به خشکی...
امنیت چیزی است که بسیاری از نهادهای آموزشی، شهرها و کشورها به داشتن آن...
با توجه به دیدگاه‌های خوش‌بینانه‌ای که به نفع بیت کوین وجود دارد، می‌خواهیم بدانیم...

ویزا کارت اعتباری مجازی، خدمتی از شرکت visa card

ویزا کارت اعتباری مجازی

به دنبال دیجیتالی شدن فرآیند پرداخت ویزا کارت سعی کره تا بر راههایی تمرکز کند تا این فرصت را با کسب و کارهای کوچک تقسیم کند. طبق این نظر کمپانی ویزا کارت با یک شرکت فن آوری viewpost قرارداد همکاری امضا کرد تا دسترسی به ویزا کارت مجازی اش را گسترش دهد. به این ترتیب ویزا کارت اعتباری مجازی در دسترس شرکت های کوچک قرار گرفته و از طریق این شبکه میتوانند صورتحساب صادر کنند. پرداخت انجام دهند و مدیریت نقدینگی در لحظه داشته باشند.

کارت اعتباری مستر کارت

به گفته مدیران ویزا کارت، همکاری با viewpost به کسب و کارهای کوچک تا متوسط این امکان را میدهد تا به وسیله یک پرتال به ابزارهای مدیریت مالی دسترسی داشته باشند. ویزا کارت اعتباری مجازی به کسب و کارها اجازه میدهد پرداخت هایشان را با یک حساب کاربری کاملا امن انجام دهند و دیگر نگران خطرات استفاده از کارت فیزیکی نباشند.

ویزا کارت مجازی

گسترش خدمات پرداخت ویزا به کسب و کارهای B2B یک حرکت هوشمندانه است که پیش بینی می شود به وسیله ویزا کارت اعتباری مجازی در سال 2018 نزدیک به 160 میلیارد دلار خواهد رسید. آلفرد کلی مدیر عامل ویزا کارت گفته است تمام فضای تجاری و انواع مختلف پرداخت ها و کسب و کارهای B2B در رادار ما قرار دارد. اما هنوز به اندازه کافی که انتظار داریم قدرتمند نیستیم و باید هزینه و زمان بیشتری صرف کنیم.

در خصوص ایجاد امنیت در ویزا کارت اعتباری مجازی میتوان اشاره داشت که بدون مشکل میتوانید شماره کارت خود را منتشر کنید و هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد. به این جهت که پس از یک بار استفاده از ویزا کارت اعتباری مجازی دیگر معتبر نبوده و در واقع یک شماره کارت منحصر به فرد برای یک فروشنده و یک مقدار مشخص صادر می شود و ارزش بیشتری دارد.

کسب و کارها در هر اندازه ای قادر هستند به viewpost ملحق شوند، حساب های بانکی خود را به صورت امن و بدون هزینه به تامین گنندگان و مشتریان خود وصل کنند و از ارسال صورت حساب نامحدود شبانه روزی بهره مند شوند.

نوشتن دیدگاه

یک × پنج =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :