جدیدترین مطالب
هزینه تحصیل در اتریش
اتریش در قلب اروپا قرار دارد و به راحتی از راه‌های مختلف هوایی، زمینی...
استفاده مستر کارت از بلاک چین
در خصوص ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین حتما زیاد شنیده اید. ایا اطلاعاتی در...
استفاده از مستر کارت در گوگل جهت پیگیری تبلیغات
گوگل با استفاده از مستر کارت پیوندی بین تبلیغات آنلاین با خرید در فروشگاهها...
مستر کارت در هند بسیار شناخته شده است و کمپانی‌های مستر کارت در هند...

ویزا کارت برای کودکان

ویزا کارت کودکان روشی جدید است که توسط یک شرکت استارتاپ به نام Current ابداع شده است. سن حساس نوجوانی به گونه‌ای است که گاهی فقط کافی است تا در زمان مناسب به پول دسترسی داشت تا بدترین اتفاقات رقم زده شود. اما با وجود اپلیکیشن ارائه شده توسط شرکت Current برای ویزا کارت کودکان می‌توان تا حدود زیادی رفتارهای مالی فرزندان را کنترل کرد. والدین از طریق یک اپلیکیشن میتوانند به فرزندان خود آزادی عمل بیشتری بدهند. دبیت کارت هایی تعبیه شده است کودکان میتوانند از حساب خود در فروشگاههای فیزیکی خرید کنند اما از پولی که والدین برای آنها منتقل کرده اند. والدین هم می‌توانند از اپلیکیشن موبایل ارائه شده توسط شرکت، برای تعیین وظایف روزانه، پیگیری هزینه‌ها و تشویق به پس‌انداز استفاده کرده و به روشی کارآمد و از طریق تمرین کردن، نکاتی را در مورد مدیریت پول به بچه‌ها بیاموزند.

استوارت ساپ، موسس شرکت Current، می‌گوید که ایده‌ این استارتاپ از تجربه‌ شخصی خودش به عنوان یک پدر نشأت گرفته است. او در یک مصاحبه گفت:

من هفده سال به عنوان تاجر و مدیر در وال استریت کار کردم. حالا به عنوان پدر می‌خواستم روشی برای نظم مالی ابداع کنم که به دخترم کمک کند.

ایده‌ شرکت Current می‌تواند به والدین کمک کند تا با دیجیتالی کردن اختیارات فرزندان، از در اختیار قرار دادن پول نقد به فرزندان خود اجتناب کنند. البته ایده‌ این شرکت چیزی فراتر از یک دبیت کارت متصل به اپلیکیشن است. این اپلیکیشن موبایل، که برای iOS و اندروید موجود است، به والدین کمک می‌کند تا انتظارات خود را از فرزندان خود مشخص کرده و آن‌ها را در زمینه چگونگی و زمان کسب پول و همچنین نحوه‌ خرج کردن آن، راهنمایی کنند.

این اپلیکیشن به والدین کمک می‌کند تا وظایف روزانه‌ای که اول باید کامل شوند تا اجازه‌ پرداخت صادر شود را تعیین کرده، یا هر هفته به صورت خودکار مقداری را از حساب خود به حساب فرزندان منتقل کنند. بچه‌ها از طریق ترکیب این اپلیکیشن با ویزا کارت کودکان می‌توانند در عین حال که حس استقلال را تجربه می‌کنند، تحت نظارت و کنترل والدین خود باشند. مثلا والدین می‌توانند برای برداشت روزانه از دستگاه ATM، سقف تعیین کنند.

دیسنی ویزا کارت برای کودکان

علاوه بر این، والدین می‌توانند استفاده‌ از ویزا کارت کودکان را در بعضی از مواردی که برای کودکان و نوجوانان مناسب نیست یا نیاز به اطلاعات و اجازه‌ والدین دارد، مثل هواپیمایی‌ها، مسدود کنند. والدین می‌توانند حتی فروشگاه‌هایی که فرزندان آن‌ها می‌توانند از آن خرید کنند، البته بعد از اینکه اولین تراکنش انجام شد، را هم مشخص کنند.

این کیف پول دارای امکان پس‌انداز خودکار است، به این صورت که مبلغ خرید را گرد کرده و پول‌های خرد را پس‌انداز می‌کند یا پول را از «کیف پول هزینه‌ها»، که حساب اصلی فرزند است، به حساب پس‌انداز منتقل می‌کند. ویژگی دیگر این اپلیکیشن «کیف اعانه» است که خانواده‌ها را تشویق می‌کند تا با جستجو در میان دو میلیون موسسه خیریه در آمریکا، خیریه‌هایی که تمایل به کمک به آن‌ها را دارند پیدا کرده و مبلغی را به صورت ماهانه کنار بگذارند.

این اپلیکیشن به خوبی طراحی شده، طرز کار بسیار ساده‌ای داشته و با هر حساب بانکی کار می‌کند. تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا تنظیمات آن انجام شود و پس از آن به والدین این اجازه را می‌دهد تا تمام جنبه‌های این سرویس جدید را مدیریت کنند. یک ویژگی هوشمندانه‌ دیگر هم برای بچه‌ها وجود دارد. شرکت Current با تعدادی از سرویس‌های پیام‌رسان موبایل کار می‌کند که شامل پیام‌رسان فیسبوک، Kik، iMessage و چند سرویس دیگر می‌شود؛ بنابراین آن‌ها می‌توانند موجودی حساب خود را چک کرده، تراکنش‌ها را مشاهده کرده و اطلاعاتی در مورد عادات مالی خود به دست آورند.

البته سرویس ارائه شده توسط شرکت Current به صورت رایگان نیست. کاربران باید حق عضویت پرداخت کرده که مبلغ آن با توجه به اشتراک یک یا دو ساله، ۲ تا ۳ دلار ماهانه است. اشتراک ماهانه‌ آن هم ۵ دلار هزینه دارد. در حال حاضر سرویس ارائه شده توسط Current، در خارج از آمریکا در دسترس نیست؛ اما ساپ می‌گوید که برنامه‌هایی برای گسترش این ایده در نظر دارند. او گفت:

ما با بانک‌های کانادا، استرالیا، نیوزلاند، آلمان و انگلستان مذاکره کرده‌ایم و به نظر می‌رسد نیاز به این سرویس در این کشور‌ها وجود دارد.

برای خرید ویزا کارت کودکان روش بسیار خوبی برای آموزش رفتار با پول، قانون به دست آوردن و خرج کردن آن و همچنین پس‌انداز کردن است. با گسترش این سرویس، تحول بزرگی در تقاضای بازار برای ویزا کارت ایجاد می‌شود.

اگر قصد دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌های پولی را دارید می‌توانید به راحتی و بدون دردسر با خرید مستر کارت مجازی از پرداخت از خدمات آن‌ها در سطح بین‌المللی استفاده کنید و با وارد کردن میزان اعتبار آن از خریدهای درون برنامه‌ای، سایت یا اپلیکیشن های پولی لذت ببرید.

نوشتن دیدگاه

11 + 14 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :