خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

ویزا کارت پوشیدنی تحول کارت های اعتباری

ویزا کارت پوشیدنی

ویزا کارت باز هم با نوآوری تحولی در سیستم های پرداخت کارتی ایجاد کرد. ویزا کارت پوشیدنی که به شکل دستبند میباشد در استرالیا توسط بانک هریتیج ارائه شده و به عنوان ویزا کارت عمل میکند.

این دستبندها دارای چیپ هایی مشابه visa paywave است که امکان ارسال موجی اطلاعات دبیت کارت و کردیت کارت به پایانه پرداخت را میدهد. این ویزا کارت پوشیدنی (دستبندها) دوره آزمایشی خود را در اوایل سال میلادی تکمیل و در حال حاضر توسط بیش از 50 مشتری در حال استفاده هستند.

«پیتر لاک» (Peter Lock) مدیر ارشد اجرایی بانک Heritage گفت:

دستبند‌ها درست مانند یک ویزا کارت معمولی عمل می‌کند، با این تفاوت که به مچ دست بسته شده و ضد آب است. بنابراین فرقی نمی‌کند که برای ورزش صبحگاهی بیرون می‌روید یا شنا یا برای گردش با بچه‌ها از خانه خارج شده‌اید، در هر صورت دیگر نیازی نیست کیف پول یا گوشی‌تان را همراه داشته باشید. می‌توانید این وسیله‌ پرداخت را به مچ دست خود بسته و پرداخت‌ها را مستقیما از حساب پس‌انداز خود انجام دهید.

در دوران ابتدای ارائه این سرویس فقط دبیت کارت را پشتیبانی می کرد اما سخنگوی بانک اعلام کرد که به محض راه اندازی کامل سرویس کارت های اعتباری ویزا این سرویس هم از طریق دستبند در دسترس قرار میگیرد.

این ویزا کارت پوشیدنی دقیقا شرایط ویزا کارت های paywave داشته و مقدار مجاز تراکنش های بدون PIN با آن 100 دلار است و در تمامی پذیرنده های کارت های paywave قابل استفاده می باشد.

کمپانی ویزا کارت قبلا کارت های پوشیدنی را ارائه کرده بود. عینک های paywave که توسط inamo، که یک شرکت استارتاپی است را آزمایش کرده بود. این عینک ها بر خلاف دستبندهای این بانک به جای برداشت پول از یک حساب بانکی واقعی آن را از حسابی که قبلا پول به آن واریز شده برداشت می کردند.

همچنین پیتر لاک اضافه کرد

علاوه بر این ابزار پوشیدنی جدید، اپلیکیشن موبایل بی‌نام و پلتفرم بانکی اینترنتی، که به تازگی به روز رسانی شده، را هم به مشتریان ارائه داده‌ایم و در حال حاضر هم در حال ارتقا بخشیدن به تمامی شعب خود و ایجاد طراحی‌های مبتنی بر فناوری‌های جدید دیجیتال در آنها هستیم.

پیش بینی می شود در آینده نه چندان دور ابزارهای جدید جایگزین روش سنتی حمل کارت های بانکی شود. البته آنچه حائز اهمیت است امنیت بالا در این سرویس هاست. البته امنیت بر نوآوری از اهمیت بیشتری برخوردار است.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

3 + نه =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :