خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

ویزا کارت پیش پرداخت و مزایای آن

ویزا کارت پیش پرداخت

ویزا کارت پیش پرداخت را همه به خوبی نمی شناسند و از مزایای آن اطلاعات کافی ندارند. اینکه شما قصد دارید پول خود را در جایی غیر از بانک و یا کارت اعتباری نگ دارید مهم نیست، اما چنانچه موقعیتی مشابه با هریک از مشتریانی که در ادامه ذکر شده را داشته باشید داشتن ویزا کارت پیش پرداخت برایتان ضروری خواهد بود.

خرید آنلاین

دیوید قصد دارد تا بتواند خریدهی خود را به صورت آنلاین در منزل انجام دهد و تمایلی به فروشگاه رفتن ندارد. اما انجام خرید انلاین بدون داشتن کارت اعتباری امکان پذیر نیست. اینجاست که داشتن ویزا کارت پیش پرداخت اهمیت پیدا میکند.

انجام پرداخت های آنلاین با ویزا کارت پیش پرداخت مشابه سایر کارت های اعتباری است. درگاه پرداخت مورد نظر خودتون را انتخاب میکنید و پس از وارد کردن اطلاعات درخواست شده پرداخت را به سادگی انجام میدید.

ویزا کارت پیش پرداخت

برآورد کردن بودجه

چنانچه شما هم در روز چندین بار حساب خود را چک می کنید و یا از جمله افرادی هستید که فروشگاههای مختلف را بررسی میکنید تا هزینه کمتری برای کالا پرداخت کنید، میتوانید برای کنترل حساب خود از ویزا کارت پیش پرداخت استفاده کنید.

جهت تخصیص بودجه به بخش های مختلف مانند خوراک، پوشاک و حمل و نقل میتوانید با وارد کردن مقدار مورد نیاز برای هر بخش در اطلاعات کارت خود، مقدار باقی ماده را میفهمید. بدین صورت مبلغ باقی مانده برای سایر موارد را خواهید داشت و میتوانید صورت حساب های خود را بپردازید. حتی میتوانید کارت دیگری هم داشته باشید و آن را به چیزی تخصیص دهید که دلتان میخواهد.

اگر شما هم چنین برنامه ریزی برای بودجه خود دارید، بدانید راه حل مناسب برای شما، داشتن چند ویزا کارت مختلف و اختصاص دادن هر کدام به موارد گوناگون است.

ویزا کارت پیش پرداخت

خریدار هوشمند

اگر از آن دسته افرادی هستید که عاشق خرید کردن هستید و ممکن است برای خرید یک بلوز بروید و در آخر یک کمربند، یک جفت کفش و یک گردنبند بخرید نیاز به یک کنترل کننده دارید. بله شما اعتیاد به خرید دارید و بهتر است از ویزا کارت‌ استفاده کنید. ویزا کارت این ویژگی را دارد که برای خرید شما محدودیت تعیین می‌کند.

قبل از خرید می‌توانید مقدار مشخصی پول را در کارت مشخص کنید. در این صورت شما فقط همان مقدار پول را برای خرج کردن دارید. بنابراین وسوسه‌انگیزترین چیزها هم نمی‌توانند شما را وادار به خرج کردن پول بیشتری بکنند.

ویزا کارت پیش پرداخت

جهانگرد

اگر ما هم عاشق سفر هستید و دوت دارید بیشتر از یک ماه در یک مکان بمانید، می‌دانید که سفر هزینه‌هایی هم دارد. اما حمل کردن مقدار زیادی پول نقد عاقلانه نیست. به همین دلیل بهتر است از ویزا کارت پیش پرداخت برای پرداخت‌های خود استفاده کنید.

علاوه بر این اگر زمانی که حقوقتان پرداخت می‌شود خارج از شهر باشید، از طریق سپرده مستقیم می‌توانید حقوقتان را دریافت کنید. از آنجا که ویزا کارت هم شماره کارت و اطلاعات دیگر را دارد، در مورد سپرده مستقیم مانند کارت‌های بانکی عمل می‌کند. به این صورت میتوانید در هرجایی از دنیا که هستید، حقوق ماهیانه خود را دریافت کنید.

خرید ویزا کارت پیش پرداخت

به این‌ترتیب ویزا کارت پیش پرداخت برای تمام افراد با هر نیازی می‌تواند مفید باشند. پس‌تردید نکنید و برای خرید ویزا کارت خود اقدام کنید. جهان کارت با ارائه انواع ویزا کارت از جمله ویزا کارت گولد، ویزا کارت الکترون و ویزا کارت کلاسیک در کمترین زمان ممکن شما را در این امر یاری خواهد رساند.

چنانچه قصد خرید ویزا کارت و یا کارت اعتباری مستر کارت را دارید میتوانید از خدمات شرکت پرداخت در این زمینه استفاده نمایید. لازم به ذکر است جهت شارژ مستر کارت متصل به حساب بانکی هم پس از خرید از طریق همین وب سایت میتوانید اقدام نمایید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

پانزده + 10 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :