خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

ویزا کارت ready چیست

ویزا کارت ready

برنامه ویزا کارت ready جهت رفع مشکلات کسب و کارها را اندازی شده است. این ویزا کارت در راستای ارتقاء تکنولوژی شرکت ها صادر می شود. برخی از شرایط اعطای این ویزا کارت امکان تبادل اطلاعات، سرویس ها و خدمات پرداخت بین شرکت ها و کسب و کارهای مختلف است که تجارت به تجارت و یا B2B نامیده می شود. برخی از شرکت ها نظیر حساب پرداخت الکترونیکی MineralTree ،CSI globalVCard ،MineralTree برنامه ویزا کارت ready را پذیرفته اند و نوآوری های این برنامه رونق خاصی به کسب و کار و همچنین وضعیت تراکنش های بین مشتریان و موسسات تجاری بخشیده است.

ویزا کارت ready چه کاربردی دارد

ویزا کارت ready با سرعت بالا امور مربوط به پرداخت بین دو کمپانی را تسهیل می کند. این ویزا کارت بهترین راه حل در امور B2B، جهت ارتقای اطلاعات، ادغام کارت های مختلف، اتوماسیون پرداخت و کنترل آنهاست. پس از تکمیل روند کار، میتوانند با مشاهده علامت visa ready در وب سایت، میتوانند از تایید درخواست خود اطمینان حاصل کنند و آن را ضمانت کسب و کارشان قرار دهند. لازم به ذکر است عبارت ویزا ready به صورت برجسته نمایش داده خواهد شد.

ویکی بیندرا (Vicky Bindra) رئیس بخش خدمات جهانی و ویزا می‌گوید:

نوآوری و بازاریابی B2B نیروی محرک کسب و کارهای ساده و راحت است. این نوآوری در نگاه اول پیچیده به نظر می‌رسد اما باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها خواهند شد. ما با معرفی ویزا کارت Ready که در نوع خود بی‌نظیر است؛ قدمی در مسیر آسودگی شرکای تجاری در عرصه فناوری برداشته‌ایم. آنان نیازهای خود را به‌صورت سریع و ایمن از این طریق با مؤسسات مالی و شرکت‌های بزرگ یا کوچک و صنایع مختلف برطرف کنند.

برخی از مزایای ویزا کارت ready

برنامه ویزا کارت ready برای کلیه دارندگان دسترسی ساده به خدمات را فراهم میکند. این ویزا کارت با ایجاد یک پلتفرم توسعه یافته، تکیه گاهی برای توسعه برنامه های بازاریابی و نوآورانه کسب و کار شما است. برخی از موارد منحصر به فرد این ویزا کارت :

  • در سیستم پرداخت بورا ویزا کارت BIP و ویزا کارت SIP مخصوص کارپردازان با هم ادغام شده و ویزا کارت AIP جایگزین آن شده تا به ارائه سریع‌تر، خودکار و ساده‌تر پرداخت‌های بین شرکت‌ها کمک کند.
  • شبکه پولی تکنولوژی‌های پایین‌دست، شیوه پرداختی ایکس (Paymode-X) را با ویزا کارت Ready ادغام کرده است تا مشتریان شرکت‌ها تجربه تراکنش بی‌دردسر را داشته باشند. این ویزا کارت همچنین با ساده‌سازی و خودکارسازی پرداخت‌ها و به حداکثر رساندن صرفه‌جویی در هزینه، بهره‌وری و امنیت را افزایش داده است.
  •  CSI global Vcard  با پلتفرم ویزا کارت API تلفیق ‌شده است. این تلفیق بدین‌جهت بوده است که مؤسسات مالی بتوانند در مقابل تقاضای رو به رشد پرداخت‌های مشتریان به ‌صورت الکترونیکی ساده و ایمن پاسخگو باشند.
  • حساب‌های MineralTree با امکان پرداخت و واریز خودکار به قابلیت‌های این ویزا کارت اضافه‌شده که می‌تواند به‌عنوان ویزا کارت API هم کاربرد داشته باشد. همچنین به کسب و کارهای متوسط بازار کمک می‌کند تا پرداخت‌های صورت‌حساب‌هایشان را با این کارت‌ها به‌صورت مجازی انجام دهند.

تراکنش‌های تجاری و بازرگانی مهم B2B در ویزا کارت API ادغام شده است تا به کمک آن مؤسسات مالی بتوانند پرداخت‌های خود را با این کارت‌ها به‌صورت مجازی انجام دهند.

ready visacard

برنامه ویزا کارت Ready ساختاری را فراهم می‌کند که اگر شرکت‌ها تجهیزات، نرم‌افزار یا تسهیلاتی را ارائه می‌دهند؛ بتوانند ویزا کارتی جهت پذیرش آن دریافت کنند. علاوه بر خدمات تجاری، برنامه ویزای Ready امکان فروش از طریق تلفن همراه (mPoS)، اینترنت اشیاء(IoT) و ارائه‌دهندگان خدمات مبتنی بر فضای ابری را نیز فراهم می‌کند. هفته گذشته، کمپانی ویزا کارت اعلام کرد بیش از دوازده شرکت خدماتی ویزا Ready جدید برای تسریع در پرداخت اینترنت اشیاء مصرف‌کنندگان افتتاح خواهند شد.

کمپانی ویزا کارت یک شرکت فن‌آوری پرداخت جهانی است که به مصرف‌کنندگان، کسب و کارها، مؤسسات مالی و دولت‌ها در بیش از دویست کشور برای پرداخت سریع، ایمن و قابل‌اعتماد خدمات الکترونیکی فراهم می‌کند. این شرکت یکی از پیشرفته‌ترین شبکه‌های پردازش جهان را در اختیار دارد VisaNet قادر است بیش از ۶۵ هزار پیغام تراکنشی را در هر ثانیه مخابره و مصرف‌کنندگان را از هرگونه کلاه‌برداری محافظت کند و برای تاجران اطمینان از پرداخت‌هایشان را به ارمغان بیاورد.

کمپانی ویزا یک بانک نیست و هیچ‌گونه کارتی صادر نکرده و اعتبار یا نرخ یا هزینه تعیین‌شده برای مصرف‌کنندگان مقرر نمی‌کند. نوآوری‌های کمپانی ویزا، مؤسسات مالی را قادر می‌سازد تا به مشتریان خود گزینه‌های خدماتی بیشتری را ارائه دهند. خدماتی مانند پرداخت قبوض، پرداخت پیش‌پرداخت یا پرداخت از طریق محصولات اعتباری نام برد.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

پنج × 1 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :