خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

١٠ راه موفقیت در آمازون

 چگونه تجارت شما با وجود آمازون که تا حد زیادی در صنایع اختلال ایجاد کرده است و بر آن‌ها مسلط می‌شود می‌تواند رشد کند؟ به جای رقابت مستقیم با آمازون پیشنهاد می‌کنم بر روی غافلگیر کردن آن تمرکز کنید. با نقاط قوت آمازون شروع کنید تا بدانید از چه چیزهایی اجتناب کنید، به طور مثال قیمت، از این طریق می‌توانید به موفقیت در آمازون دست پیدا کنید.

به دلیل مقیاس عظیم آمازون و کانال‌های توضیح مؤثر آن، این شرکت عموما کالاهای زیر قیمت عرضه می‌کند. آمازون برای فروش کالاهای زیر قیمت بازار برای مدت زمان طولانی اراده خود را نشان داده است، تا رقبایی که در جنگ قیمت با او درگیر می‌شوند را از بین ببرد. بنابراین تلاش برای رقابت با آمازون از طریق قیمت‌گذاری پایین‌تر احتمالا شروع یک فاجعه است.

آمازون دارای مرکز سفارش از مشتری است که در سطح جهانی بسیار خلاق است و به آن امتیاز رقابت بالاتری نسبت به رقبا می‌دهد. پیشنهاد ما این است در مقابله با آمازون سعی کنید محصولات را سریع‌تر یا ارزان‌تر از آن توزیع کنید تا از این طریق به موفقیت در آمازون برسید .

موفقیت در آمازون

ده راهکار برای موفقیت در آمازون

1. صمیمی باشید

با مشتری‌ها روابط دوستانه برقرار کنید. مردم از دوستان خود خرید می‌کنند. وقتی وارد مغازه لوازم ورزشی محلی می‌شویم، که مارا با اسم کوچک صدا می‌زنند و سلام و احوالپرسی می‌کنند، آن‌ها را به چشم دوست می‌بینیم. در این صورت فکر خرید لوازم ورزشی از جای دیگر حتی به ذهن کسی خطور نمی‌کند.

2. برند قوی

 اگر برند شما با مردم حرف بزند، و نماینده آن چیزی باشید که برای آن‌ها سودمند است، مشتری‌ها از شما خریدمی کنند و احتمالا به برند شما بیشتر وفادار خواهند ماند. جهت موفقیت در آمازون می‌توانید از برندهایی مانند کوکا کولا ایده بگیرید.

3. برای موفقیت خلاقیت به خرج دهید

برای درک مشکلات و ناراحتی مشتریان خود به آن‌ها نزدیک شوید. حتی قبل از اینکه آمازون از آن‌ها آگاه شود، از این فرصت‌ها جهت غلبه بر موانع برای کمک به مشتریان استفاده کنید و به موفقیت در آمازون نزدیک شوید.

از لحاظ نوآوری در محصولات، آمازون بیشتر دنباله‌ رو مشتریان خود است تا رهبری آن‌ها. زمانی که آمازون قابلیت‌های جدید خود را گسترش می‌دهد، باید تقریبا بدون نقص و آماده ارائه در سطوح گسترده باشد.

4. سریع باشید

به عنوان یک شرکت کوچک‌ این توانایی را دارید که سریع‌تر به جلو حرکت کنید. به همان اندازه که فرصت‌های جدید به وجود می‌آیند، نیازهای مشتریان گسترش می‌یابند. بنابراین به سرعت به رفع مشکلات آن‌ها بپردازید.

در اکثر موارد آمازون بازار را بررسی می‌کند، حوزه‌هایی که آینده روشنی دارند را شناسایی می‌کند و سپس این حوزه‌ها را با استفاده از مقیاس و زیر ساخت‌های منطقی برتر به کار می‌گیرد.

با این حال احتمال کمتری وجود دارد که آمازون ریسک ایجاد بازارهای جدید و حل مشکلات برندهای جدید را بپذیرد. این حوزه‌ای است که در آن شرکت پیشرو می‌تواند امتیازی کسب نماید و به موفقیت در آمازون دست یابد.

3. استفاده از کانال‌های بازاریابی خلاق

موفقیت در آمازون

برای آمازون به عنوان یک فروشگاه شناخته شده، نوآوری در تجارت سخت است. بنابراین در اینجا برای شما فرصتی فراهم است تا در ارتباط با مشتری‌های خود خلاق باشید. به عنوان مثال: روابط خود را با افراد تاثیرگذار در بازار کاری گسترش دهید.

۶. بهترین‌ها را ارائه کنید

آمازون به صورتی طراحی شده است تا محصولات خود را در مقیاس عظیمی بفروشد. این نیاز برای مقیاس بالا به این معنی است که محصولات باید در حجم بسیار بالایی درخواست شوند. در عوض آن‌ها به دنبال منحصر به فرد بودن هستند زیرا در بازارها مشتریانی وجود دارد که صراحتا نمی‌خواهند بخشی از این حجم بالا باشند.

٧. تک محصول فعالیت کنید

از زمانی که آمازون بر روی مقدار و مقیاس متمرکز شد، نمی‌تواند پاسخگوی بازارهای تک محصول باشد و این فرصت مناسبی برای شما است که از این طریق به موفقیت در آمازون دست پیدا کنید. به نظر می‌رسد عینک‌های آفتابی مخصوص حیوانات خانگی و چیزهای شبیه به آن می‌تواند فرصت بسیار بزرگی باشد.

برای موفقیت در آمازون این ایده را دنبال کنید! آنچه مشتریان آمازون در مورد این فروشگاه دوست ندارند را شناسایی کنید و راه‌حلی برای آن ارائه دهید.

٨. متفاوت باشید

این امر می‌تواند حالت‌های متفاوتی داشته باشد و می‌تواند هر چیزی باشد. از یک شراب فروشی هیجان انگیز با پیشخدمت‌های بسیار حرفه‌ای گرفته تا فروشگاه‌های ورزشی Vans که یک پارک اسکیت دارد. در حالی که برای فروشگاه عظیمی مثل آمازون سخت است که تجربیات خود را توزیع کند. آمازون دارای الگوی بهره‌وری محور و متمرکز بر کالا است. بنابراین برای رقابت در این حوزه‌ها توزیع تجربیات برخلاف الگوی این فروشگاه است.

٩. بر روی محصولی تمرکز کنید که مصرف‌کنندگان آن به دنبال اعتماد و تجربه شما هستند

موفقیت در آمازون

از آن جایی که من به شدت نگران محیط زیست و سلامت خانواده خود هستم، کالاهای شوینده خانگی خود را از Grove Collaborative خریداری می‌کنم. آن‌ها متخصص هستند و اطمینان دارم که بهترین محصولات را انتخاب می‌کنند. اگر بخواهم عینک بخرم به احتمال زیاد به Warby Parker اعتماد خواهم کرد. جنبه مهم این فروشگاه دانش بسیار بالا، گزینش و تخصص است.

١٠. محلی باشید

محصولی که در بازار محلی شما تخصصی است را گسترش دهید. بسیار حائز اهمیت است با خود صادق باشید که آیا می‌خواهید یک کسب و کار خانوادگی پرسود و هیجان‌انگیز ایجاد کنید و یا می‌خواهید به طور جدی با شرکت‌هایی مانند آمازون رقابت کنید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

18 + 14 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :