خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
مستر کارت های هند
مسترکارت به بانک ها یک تاریخ “مشخص” پیشنهاد کرده است که در آن می...
پرداخت با پی پال در آمازون
Amazon.com یا همان آمازون که در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس راه‌اندازی شد، در ابتدا...
مستر کارت litepos
MYPINPAD، رهبر جهانی در پذیرش پرداخت و راه حل های تأیید هویت مشتری، خوشحال...
پرداخت خرد پی پال
کارمزد تراکنش دیگر به بخش عادی از زندگی خریداران از eBay تبدیل شده است...

پتنت فایل مستر کارت برای بلاک چین جهت ایمن کردن پرداخت

پتنت مستر کارت بلاک چین

شرکت ارائه دهنده خدمات مالی مستر کارت از یک پتنت برای سیستم بلاک چین جهت فراهم کردن پرداخت های ایمن تر و سریع تر در کارت هایش مطابق با دفتر ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات متحده USPTO در 7 ام ژانویه ارائه کرد.

این پتنت مستر کارت از متد و روش بلاک چین و همچنین تدابیر امنیتی خود مستر کارت جهت نقل و انتقال پروسه پرداخت جهت ایمن سازی و اعتبار سنجی اطلاعات کاربر کار میکند.

در مستندات، کارت اعتباری مستر کارت به آسیب پذیری روش های موجود «انتقال بی سیم اطلاعات پرداخت» را ذکر کرده است و ادعا می کند که آنها می توانند “مورد سوء استفاده قرار گیرند”. با بلاک چین، شرکت قصد دارد تا یک روش امن انتقال گواهی پرداخت که شامل “کمترین مشارکت مصرف کننده” باشد را پیاده سازی کند. اپلیکیشن اخیر Blockchain از Mastercard در نظر دارد چالش فنی ارائه امنیت و راحتی را حل کند.

بنابراین، نیاز به یک راه حل تکنولوژیک برای انتقال اطلاعات اعتبار پرداخت به یک دستگاه فروش است که نیاز به کمترین مشارکت مصرف کننده دارد و در عین حال حفظ سطح بالایی از امنیت، به خصوص در برابر نقض کردن وجود دارد.

“Skimming” یک تمرین است که “یک بازیگر نابینا را قادر می سازد تا اعتبارنامه پرداخت را از یک وسیله پرداخت، حتی زمانی که به طور ایمن در کیف پول یا کیف پول مصرف می شود، یا برای دریافت اطلاعات مربوط به پرداخت، به صورت بی سیم به نقطه فروش دستگاه. ”
با توجه به سند ثبت اختراع، فرایند رمزگذاری اطلاعات کارت را رمزگذاری می کند و آن را در بلاک چین ذخیره می کند، پس از آن دو کلید صادر می شود، یک کلید عمومی و خصوصی. هنگام استفاده از کارت برای خرید، یک درخواست بازیابی ساخته می شود، پس از آن سیستم از کلید برای رمزگشایی و تأیید اطلاعات کارت استفاده می کند.

مستر کارت فیزیکی

در ابتدای این هفته، معاون مدیرعامل Mastercard، انت Cairns در کنفرانس Money20 / 20 گفت که این شرکت “بلاک چین Blockchain را ساخته است که میتواند کل [شبکه] را اجرا کند.” وی اظهار داشت که این شرکت تصمیم گرفت تا ادغام Blockchain را “در مقیاس” نیاز به شناسایی موارد واقعی استفاده. کارنس توضیح داد که شرکت ها نمی توانند جایگزین تکنولوژی موجود با blockchain شوند، زیرا ممکن است یک تجربه کاربری بهتر ایجاد کنند.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

4 × 5 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :