خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

پتنت مستر کارت کارت های اعتباری را بر روی بلاک چین قرار میدهد

پتنت مستر کارت بلاک چین

غول پرداخت ها مستر کارت در حال کاوش برای استفاده از بلاک چین عمومی برای امن کردن تایید پرداخت های کارت اعتباری مستر کارت در نقطه فروش است.

بر اساس یک اپلیکیشن پتنت مستر کارت که در دفتر تجارت علامت تجاری ایالات متحده (USPTO) و در روز پنج شنبه منتشر شده است، مستر کارت با فرآیندهای انتقال و بازیابی برای تأیید اعتبارهای پرداخت کاربران بر روی یک ” بلاک چین عمومی قابل دسترس” ارائه شده است.

در مستندات اعلام شده که روش دو طرفه ابتدا یک تصویر از یک کارت پرداخت را رمزگذاری می کند و سپس بعد از رمزگذاری با کلید عمومی و خصوصی آن را در بلاک چین blockchain ذخیره می کند. پس از یک درخواست بازیابی هنگامی که پرداخت انجام می شود، سیستم از کلید خصوصی ارائه شده برای رمزگشایی تصویر استفاده می کند تا بتوان آن را تایید کند.

مستر کارت با ادغام این سیستم با دستگاه های فروش، اعلام کرده که معاملات به صورت امن صورت می پذیرد، زیرا نیاز به ارائه فیزیکی کارت ندارد و کاربران نباید نگران تایید پرداخت خود باشند که از دستگاه پرداخت نادیده گرفته می شود.

مستر کارت در مستندات اعلام میکند

تراکنش ها ممکن است از طریق نمایش یک کد ماشین قابل خواندن به نقطه فروش دستگاه انجام شود، که ممکن است مانع از دستکاری شدن نیز شود زیرا خواندن چنین کد را می توان به راحتی از طریق کنترل صفحه نمایش پایه کنترل کرد. صفحه نمایش را می توان به راحتی محافظت کرد.

اگرچه یک محصول واقعی از این مفهوم بوجود می آید، این کار نشان دهنده تلاش قابل توجه توسط Mastercard مستر کارت برای استفاده از یک بلوک عمومی است که به طور بالقوه یک مسئله رایج را با کسب و کار اصلی کارت اعتباری خود بهبود می بخشد.

براساس برخی منابع، سالانه حدود 2 بیلیون دلار کارت اعتباری مستر کارت در خودپرداز ATM و یا مراکز فروش ارائه دهنده خدمات مستر کارت به سرقت میرود.

علاوه بر این، اکتشاف مرتبط با بلاک چین توسط پتنت مستر کارت نیز در به روز رسانی روز گذشته نشان داده شده است، که به دنبال ایجاد یک بلاک چین است تا مشتریان بتوانند برنامه های سفر خود و درخواست های رزرو را به تجار پخش کنند.

از آنجایی که اطلاعات پخش شده برای عموم قابل رویت می شود، بازرگانان فرصت شان برای مشتریان بالقوه را در مورد بلاک چین پیشنهاد می دهند، که به طور بالقوه مدل موجود از جمع کننده های هتل و بلیط را تغییر می دهد.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

شش + پانزده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :