پرداخت با پی پال

پی پال یا پی پل ( paypal ) پیپال یکی از بزرگترین سیستم های خرید آنلاین در جهان می باشد.  پی پال به دلیل سرعت نقل و انتقال مستقیم پول و سادگی استفاده و دقت بالا از محبوبیت خاصی در بین کاربران اینترنتی برخوردار است.  از کاربردهای مهم پی پال (پیپال paypal) می توان به این اشاره کرد که شما بدون نیاز به حواله بانکی از طریق صرافی ها و یا خرید کارت اعتباری، می توانید مبالغ مورد نظر خود را به هر واحد ارزی مثل دلار، یورو، پوند و دیگر ارزهای خارجی برای اشخاص، موسسات و شرکت ها ارسال نمائید.

پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال

هر زمان که بخواهید از یک وب سایت خارجی کالا، مقاله، کتاب، لایسنس نرم افزار خریداری کنید می توانید از پرداخت با پی پال ( Paypal ) استفاده نمائید. از دیگر کاربردهای مهم پی پل، انتقال سریع پول، امکان ثبت نام در آزمون ها، کنفرانس ها و سمینارهای بین المللی و علمی است. همچنین ثبت مقالات در سایت های بین المللی، رزرو هتل ها و بلیط های هواپیمائی، قطارها، بلیط کنسرت، تبلیغات در سایت ها، ثبت نام در آزمون ها، شرکت در سمینارها و … توسط پرداخت با پی پال امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب پی پال اقدام نمایید.

برای خرید کالا یا خدمات مورد نظر خود و یا پرداخت با پی پال ( paypal ) دو گزینه پیش رو دارید اول اینکه خود، حساب پی پال داشته باشید که حتماً قبل از خرید باید آن را شارژ کنید، و اکانت پی پال paypal خود را با اتصال به یک حساب بانکی خارجی یا ویزا کارت وریفای نمائید، ناگفته نماند که تعداد زیادی از کاربران به علت عدم وجود درگاه، حرفه ایی نبودن و نداشتن تخصص، در سایت های خارجی از خرید کالا صرفنظر می کنند همچنین با توجه به دلیل تحریم های موجود در ایران، هزینه بر و دارای ریسک بالایی می باشد. برای جلوگیری از ضرر و زیان مالی توصیه می شود که این کار را به متخصصین سایت پرداخت واگذار کرده، متخصصین ما در مدت زمان کوتاه و با حداقل کارمزد این خدمات را برای شما انجام می دهند.

خدمتی که سایت پرداخت به شما ارائه می دهد شامل پرداخت های بین المللی می باشد که به علت تحریم ها از داخل ایران امکان پذیر نمی باشد، پی پال ( paypal ) با دارا بودن حساب های بیزینس متصل به حساب بانکی پرداخت های شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. همچنین در صورتی که حساب پی پال دارید میتوانید شارژ حساب پی پال خود را در این سایت انجام دهید.

شما می توانید با ایجاد حساب کاربری در سایت پرداخت و پر کردن فرم سفارش، سفارشات خود را بصورت آنلاین در مدت زمان کوتاه ثبت نمائید. همچنین از راهنمایی لازم جهت افتتاح حساب پی پال بهره مند گردید.

Summary
پرداخت با پی پال
Article Name
پرداخت با پی پال
Description
پرداخت با پی پال paypal برای خرید ازسایت خارجی استفاده میشود. پرداخت با پی پال جهت انتقال پول،ثبت نام درآزمون ها و سمینارها پس از افتتاح حساب انجام می شود
Author
Publisher Name
پرداخت
Publisher Logo
استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :