خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

پرداخت بدون تماس مستر کارت

پرداخت مستر کارت

پرداخت بدون تماس مستر کارت یک روش پرداخت سریع آسان و امن برای پرداخت هزینه هایی است که بهای آنها نهایتا 30 یورو است. پرداخت بدون تماس مستر کارت با ابزارهای مانند کارت های پیش پرداخت، دبیت کارت و کارت های اعتباری و دستگاهایی نظیر ساعت و دستبند ها ، دستگاههای موبایل مانند گوشی موبایل و تبلت است.

طریقه عملکرد در تمام ابزارهای ذکر شده یکسان است. دستگاهها دارای تکنولوژی پرداخت بدون تماس آنتنی (Contactless Payments) است که وقتی در تماس با یک پایانه پرداخت بدون تماس قرار میگیرد به صورت امن اطلاعات خرید را ارسال میکند. تراکنش های قابل پرداخت با این روش باید زیر 30 یورو باشد و برای تراکنش های بالاتر باید هویت خود را برای دستگاه مشخص کنید.

پرداخت بدون تماس مستر کارت
در صورتی که در حال استفاده از گوشی هوشمند جهت پرداخت هستید باید قبل از تکمیل خرید، هویت خود را از طریق رمز عبور یا اثر انگشت برای اپلیکیشن تایید و اثبات کنید.

شرکت مستر کارت که همیشه در حال ایجاد روش های جدید پرداخت است. طرح پرداخت بدون تماس مستر کارت را در لهستان اجرایی کرده است. با اجرای این طرح کسب و کارهای بزرگ و کوچک را تنها با یک گوشی و یک اپلیکیشن قادر به پذیرش کارت ها و اپلیکیشن های پرداخت بدون تماس مستر کارت می کند.
مستر کارت در این پروژه با کمپانی های Elavon، Mobeewave و Polskie ePlatnosci همکاری و مدعی است که اصول امنیتی ویژه ای را به کار میبرد. لهستان دارای قطب قدرتمند پرداخت بدون تماس مستر کارت است. اما تحقیقات بنیاد توسعه پرداخت غیر نقدی هلند نشان میدهد اکثر افرادی که این روش پرداخت را کنار گذاشته اند به دلیل هزینه های پرداخت با این روش قید استفاده از آن را زده اند.

کمپانی های پرداخت در رقابتی تنگاتنگ برای جذب مشتریان و دریافت سهم بیشتری از بازار هستند تا با تسهیل فرآیندهای پرداخت برای مشتریان خود از رقبا پیشی بگیرند.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

20 − شانزده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :