هزینه-سفارت-استرالیا-ImmiAccount

پرداخت هزینه لاج (Lodge) استرالیا در Immi Account

برای پرداخت هزینه سفارت استرالیا شما باید ابتدا یک اکانت در سایت سفارت با نام ImmiAccount ایجاد و مدارک مورد نیاز را آپلود نمائید. با استفاده از ImmiAccount فرد متقاضی می تواند درخواست اخذ ویزا کند، هزینه ها را بپردازد، مدارک پشتیبانی ارائه دهد، بیانه های سلامت و بهداشت را تکمیل کند، وضعیت اپلیکیشن خود را تغییر دهد، اطلاعات شخصی را به روز کرده و جزئیات ویزای خود را مشاهده نماید.

پرداخت هزینه سفارت استرالیا در Immi Account

برای پرداخت هزینه سفارت استرالیا شما به راحتی می توانید با خرید مستر کارت یا ویزا کارت اقدام به پرداخت هزینه سفارت استرالیا نمائید.
جهت پرداخت هزینه سفارت استرالیا شما باید ابتدا یک اکانت در سایت سفارت با نام ImmiAccount ایجاد و مدارک مورد نیاز را آپلود نمائید. با استفاده از ImmiAccount فرد متقاضی می تواند درخواست اخذ ویزا کند، هزینه ها را بپردازد، مدارک پشتیبانی ارائه دهد، بیانه های سلامت و بهداشت را تکمیل کند، وضعیت اپلیکیشن خود را تغییر دهد، اطلاعات شخصی را به روز کرده و جزئیات ویزای خود را مشاهده نماید.

با انتخاب گزینه login در وبسایت سفارت استرالیا می توانید اکانت ImmiAccount ایجاد نموده و برای درخواست ویزا به صورت آنلاین استفاده نمائید که با این روش امکان ذخیره و بازگشت در هر زمان وجود خواهد داشت. اکانت ImmiAccount به شما این امکان را می دهد که چندین درخواست را همزمان ارسال نموده و هزینه ها را بپردازید، تمام پرداخت ها با استفاده از کارت اعتباری و دلار استرالیا قابل انجام است.
ارسال تقاضای ویزای استرالیا به صورت آنلاین در ImmiAccount ارزان تر از روش حضوری و یا پست مدارک می باشد.

اکانت ImmiAccount یک سیستم آنلاین می باشد که به شما امکان ایجاد، ارسال، پرداخت هزینه و مدیریت اپلیکیشن های مربوط به انواع ویزا و تقاضای شهروندی را می دهد. از طریق اکانت ImmiAccount می توانید با سایر خدمات سایت سفارت از قبیل بیانه های سلامت و بهداشت، ویزا یاب، تآئید آنلاین استحقاق ویزا و برآورد قیمت گذاری در ارتباط باشید. سازمان های ثبت شده استرالیایی و افراد قادر خواهند بود وضعیت مهاجرت استرالیا برای فرد متقاضی را از طریق اکانت ImmiAccount بررسی نمایند. ورود به اکانت ImmiAccount از طریق لینک https://online.immi.gov.au/lusc/login امکان پذیر می باشد.

اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت آنلاین هزینه سفارت استرالیا
نام کاربری برای ورود به ImmiAccount
رمز عبور
ذکر مبلغ قابل پرداخت به دلار استرالیا
نام و نام خانوادگی متقاضی طبق پاسپورت

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :