پرداخت هزینه سفارت

پرداخت هزینه سفارت

با توجه به اینکه اغلب کاربران در خصوص پرداخت هزینه سفارت با مشکل نداشتن حساب پی پال و یا مستر کارت و ویزا کارت جهت انجام این گونه پرداخت ها مواجه می شوند. در راستای انجام دادن دقیق و سریع پرداخت هزینه سفارت های کشورهای مختلف از جمله آمریکا، کانادا، سوئد، استرالیا و … اقدام به دریافت سفارش کاربران بر روی سایت نموده و مفتخر به انجام اینگونه خدمات برای کاربران به صورت آنلاین می باشد.

با توجه به این که برخی از سفارت ها مانند آمریکا، کانادا، انگلیس و … در ایران وجود ندارند، پس از پرداخت هزینه سفارت در ابتدا شما نیاز به تعیین وقت مصاحبه با سفارت مورد نظر دارید. یکی از اصلی ترین موضوعات مورد بررسی، آگاهی از اولین فرصت های موجود برای مراجعه می باشد که به دلیل نداشتن سفارت در ایران، باید به کشورهای همسایه مانند ترکیه، امارات، گرجستان و… مراجعه خواهید کرد.

انواع پرداخت هزینه سفارت

پرداخت هزینه سفارت استرالیا

جهت پرداخت هزینه سفارت استرالیا ابتدا یک اکانت در سایت سفارت با نام ImmiAccount ایجاد و مدارک مورد نیاز را آپلود نمائید. با استفاده از ImmiAccount فرد متقاضی می تواند درخواست اخذ ویزا کند. نسبت به پرداخت هزینه سفارت، ارائه مدارک پشتیبانی، اطلاعات شخصی را به روز کرده و جزئیات ویزای را مشاهده نماید.

پرداخت هزینه وقت مصاحبه ویزای انگلستان

اولین مرحله برای اخذ ویزای انگلستان تعیین وقت مصاحبه و حضور در یکی از مراکز صدور ویزا جهت مصاحبه می باشد. متقاضیان می توانند از طریق وب سایت visa4uk بصورت آنلاین جهت وقت سفارت خود اقدام نمایند. جهت پرداخت هزینه سفارت انگلستان می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت پرداخت اقدام کنید.

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا

یکی از روشهای متداول برای مسافرت و تفریح در کشورهای مختلف اخذ ویزای توریستی است. بسیاری از گردشگران و مهاجران به دلیل شرایط مناسب اجتماعی و اقتصادی کانادا این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند. برای پرداخت هزینه ویزا کانادا از سایت پرداخت می توانید اقدام نمایید.

پرداخت هزینه SEVIS Fee ویزای آمریکا

کسانی که متقاضی ویزای F1 می باشند می بایست 200 دلار صرف نظر از محل سفارت، به عنوان SEVIS Fee بپردازد. حداکثر زمانی که می توان مبلغ SEVIS Fee را پرداخت کرد چهار روز قبل از وقت سفارت است.

پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee

کسانی که متقاضی ویزای F1 هستند باید 200 دلار صرف نظر از محل سفارت، جهت SEVIS Fee بپردازد. در واقع هر فردی که قصد ادامه تحصیل در آمریکا را دارد باید هزینه هایی را قبل از ورود به این کشور بپردازد.

پرداخت هزینه حق دائم یا لندینگ فی کانادا

برای دریافت اقامت دائم شما باید هزینه ایی را تحت عنوان هزینه حق اقامت دائم کانادا پرداخت کنید. این هزینه اصطلاحاً لندینگ فی کانادا نامیده می شود. جهت پرداخت هزینه سفارت کانادا میتوانید از طریق وب سایت پرداخت اقدام کنید.

پرداخت هزینه گواهی پذیرش کبک CAQ

پرداخت هزینه Quebec Acceptance Certificate به اختصار CAQ نامیده می شود. CAQ برای متقاضیان تحصیل در کبک که از دانشگاه مورد نظر خود نامه پذیرش دریافت نموده اند الزامی است.

چنانچه قصد پرداخت هزینه سفارت خاصی را دارید که در لیست سفارت های ذکر شده فوق نمی باشد میتوانید درخواست خود را به صورت کتبی مطرح نمایید تا پس از بررسی در صورت امکان پرداخت هزینه سفارت مورد نظر برای شما انجام شود. میزان هزینه لازم برای هر کشور را میتوانید در مراجع دیگر پیگیری نمایید.

Summary
پرداخت هزینه سفارت
Article Name
پرداخت هزینه سفارت
Description
پرداخت هزینه سفارت آنلاین، پرداخت هزینه پذیرش کبک، پرداخت هزینه سفارت کانادا، پرداخت هزینه SEVIC Fee، پرداخت هزینه ویزا انگلستان
Author
Publisher Name
پرداخت
Publisher Logo
استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :