خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

پرداخت وام بین المللی با بیت کوین

فراگیر شدن استفاده از ارزهای دیجیتال به آلمان هم رسید. یک تاجر آلمانی به نام رادوسلاو آلبرشت بانک آنلاینی ایجاد کرده که با استفاده از بیت کوین تراکنش های بین المللی را سریع و با هزینه کمتری نسبت به بانک انجام میدهد. او سرویسش را Bitbond نامیده است که از ارز دیجیتال استفاده می کند و انتقال پول و پرداخت وام بین المللی را سریعتر و با هزینه کمتری نسبت به بانک ها انجام می دهد. رادوسلاو آلبرشت می گوید:

سیستم‌های سنتی انتقال پول در حال حاضر به خاطر نرخ تراکنش‌ها، گران قیمت هستند و انجام آن‌ها می‌تواند چند روز طول بکشد. اما به کمک Bitbond، سیستم پرداخت بدون توجه به محل مشتری فعالیت می‌کند. این سیستم از طریق اینترنت خیلی سریع و با نرخ تراکنش پایین فعالیت می‌کند.

Bitbond در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد و حالا تبدیل به یک بانک رسمی و با گروهی بزرگی از سرمایه‌گذارها شده است. دفتر برلین این بانک حدود ۲۴ کارمند از کشورهای مختلف دارد که مدیریت وام‌های بیش از ۱۰۰ مشتری را به عهده دارند. ارزش این وام‌ بین المللی به صورت ماهانه ۱ میلیون دلار است.

مشتری‌هایی که از Bitbond استفاده می‌کنند فقط چند دقیقه مالک ارز دیجیتال هستند و بعد آن‌ها را با پول رایج معاوضه می‌کنند. در این صورت دیگر آن‌ها با بازار پرنوسان ارزهای دیجیتال مواجه نخواهند بود.

پرداخت وام بین المللی با بیت کوین

اغلب مشتری‌های این بانک صاحبان کسب و کارهای کوچک یا فریلنسرها هستند که نیاز به روش‌های سریع و ارزان برای مدیریت و پرداخت وام بین المللی دارند. وام‌ها نسبت به استاندارد بانک‌ها، کوچک هستند و بیشترین آنها ۵۰ هزار دلار ارزش دارند.

با این‌که در گذشته از بیت کوین به عنوان سپرده برای وام‌ها استفاده شده است این اولین بار است که از آن برای انجام پرداخت وام بین المللی استفاده می‌شود. جای تعجبی ندارد که آلمان اولین کشوری است که از این فناوری استفاده می‌کند. نرخ پذیرش بیت کوین در آلمان از سرعت بالایی برخوردار بوده است. آلمان در زمینه استفاده از بیت کوین بعد از آمریکا قرار دارد.

با اینکه بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به تازگی وارد جریان اصلی مالی شده‌‌اند اما همچنان در معرض ریسک‌هایی قرار دارند که ارزهای سنتی با آنها مواجه نیستند. مهم‌ترین آنها مسئله نوسان قیمت ارزهای دیجیتال است. این مسئله از جنبه سرمایه‌گذاری مهم است البته از آنجا که مشتری‌های سرویس Bitbond مدت کوتاهی ارز دیجیتال را در اختیار دارند ریسک این عامل محدود شده است.

چنانچه قصد استفاده و خرید مستر کارت فیزیکی و یا مستر کارت مجازی را دارید میتوانید از خدمات پرداخت استفاده کنید. لازم به ذکر است به صورت مستقیم میتوانید نسبت به پرداخت هزینه سفارت  و یا پرداخت هزینه آزمون از طریق سایت پرداخت اقدام کنید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

19 + 20 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :