خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین پرچمدارن سرمایه گذاری

استفاده از بلاک چین در تکنولوژی

تکنولوژی بلاک چین با توجه به ارائه راهکاری متنوع در زمینه موسسات مالی و بانکداری بلاک چین رشو رونق زیادی را در این سالها تجربه کرده و روز به روز به آن می افزاید.

طبق بررسی های موسسه تحقیقاتی IDC سرمایه گذاری در سطح جهان روی بلاک چین با سرعت قابل توجهی در حال افزایش است. بر همین اساس میزان سرمایه‌گذاری جهانی در راهکارهای بلاک چین تا سال ۲۰۲۲ به ۷/ ۱۱ میلیارد دلار خواهد رسید.

با توجه به افزایش سرعت رشد استفاده از این تکنولوژی در سال های 2017 تا 2022 متوسط نرخ رشد سالانه سرمایه گذاری در تکنولوژی بلاک چین ۲/ ۷۳ خواهد بود.

رشد چشمگیر سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین

طبق این پیش بینی ها تا پایان سال 2018 سرمایه گذاری در تکنولوژی بلاک چین رشد دو برابری تا 1.5 میلیارد دلار خواهد رسید. «استیسی سوهو» یکی از کارشناسان و تحلیلگران موسسه IDC در این مورد می‌گوید:

اشتیاق برای استفاده از بلاک چین همچنان در سال‌های آینده در مناطق مختلف جهان، بنگاه‌های تجاری و سازمان‌ها ادامه خواهد داشت تا به این ترتیب راهکارهای جدیدی در آن بررسی و کشف شود.

آنچه که گسترش استفاده از این راهکار را با تاخیر مواجه می کند دغدغه قانونی و استاندارهای صنعتی است که در سراسر دنیا به دنبال تنظیم سیات ها و قوانین برای کسب و کارها هستند. اما از طرفی همکاری بین کسب و کارها با یکدیگر و درخواست آنها از دولت زیر ساخت های لارم را فراهم میکند. ایالات‌متحده آمریکا با بیش از ۳۶‌درصد، بیشترین سهم از سرمایه‌گذاری جهانی در تکنولوژی بلاک‌ چین را در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید : مستر کارت مخالف با ارزهای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین

اروپای‌ غربی در این زمینه دومین جایگاه را داشته و بعد از آن به ترتیب چین و آسیای پاسیفیک (به جز ژاپن) بیشترین سهم‌ها را دارند. تمام ۹ منطقه جهانی در فاصله سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۲، رشد فوق‌العاده‌ای را در سرمایه‌گذاری جهانی در تکنولوژی بلاک چین تجربه خواهند کرد. در این میان اما کانادا و ژاپن به ترتیب با متوسط نرخ رشد سالانه ۷/ ۱۰۸ و ۷/ ۸۶‌ درصدی بیشترین میزان رشد سالانه را در میان دیگر کشورهای جهان به خودشان اختصاص خواهند داد.

رشد چشمگیر سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین

در میان بخش‌ها و صنایع مختلف همان‌ طور که انتظار می‌رفت بخش مالی با سرمایه‌گذاری ۵۵۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸ بیشترین حجم سرمایه‌گذاری در این تکنولوژی را دارد که این اتفاق به دلیل به‌ کارگیری سریع این تکنولوژی در صنعت بانکداری رخ خواهد داد. بخش خدمات و توزیع با سرمایه‌گذاری ۳۷۹ میلیون دلار در سال جاری میلادی جایگاه دوم را خواهد داشت که بیشتر به خاطر افزایش تمایل صنایع خدماتی و خرده‌فروشی به استفاده از این تکنولوژی است. بخش تولید و منابع هم با ۳۳۴ میلیون دلار سرمایه‌گذاری در بلاک چین جایگاه سوم را دارد. در این بخش صنایع مربوط به فرآیند تولید بیشترین تقاضا برای استفاده از بلاک چین را دارند.

رشد چشمگیر سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

دو × یک =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :