جدیدترین مطالب
هزینه تحصیل در اتریش
اتریش در قلب اروپا قرار دارد و به راحتی از راه‌های مختلف هوایی، زمینی...
استفاده مستر کارت از بلاک چین
در خصوص ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین حتما زیاد شنیده اید. ایا اطلاعاتی در...
استفاده از مستر کارت در گوگل جهت پیگیری تبلیغات
گوگل با استفاده از مستر کارت پیوندی بین تبلیغات آنلاین با خرید در فروشگاهها...
مستر کارت در هند بسیار شناخته شده است و کمپانی‌های مستر کارت در هند...

ایجاد چارچوب های قانونی برای بلاک چین

blockchain

به گزارش ارز جو و به نقل از coindesk دولت سوییس از گروه جدیدی به منظور محکم سازی چارچوب های قانونی خود حمایت می کند، این قوانین حول محور lco ها و استارت آپ های بلاک چینی است.

رهبری این گروه به عهده Ueli Maurer وزیر دارایی و Johann Schneider-Ammann وزیر اقتصاد و آموزش است. این گروه شامل مقامات دولتی و صاحب منصب می شود و همچنین اعضایی از چندین استارت آپ بلاک چینی نیز در آن حضور دارند.

عمده فعالیت گروه تحت حمایت دولت سوییس چیست؟

این گروه به بررسی قوانین lco ها و شرکت های بلاک چین می پردازد، در عین حال با دبیرخانه امور بین المللی نیز همکاری می کند. این دبیرخانه یک سازمان دولتی است که مسئولاجرای سیاست گذاری های بازارهای مالی و معرفی تمایلات اقتصادی دولت به کشورهای دیگر است.

Schneider-Ammann از همکاری شرکت های بلاک چینی در این فعالیت که برای ایجاد چارچوب های قانونی برای خود است تمجید کرد.

او می گوید: “بلاک چین به عامل مهمی تبدیل شده است. این فناوری نه تنها برای صنایع مالی بلکه برای بسیاری از صنایع دیگر مهم و قابل توجه است. چیزی که نیاز است قوانینی لیبرال می باشد، قوانینی که فرصت های جدیدی را برای سوییس به ارمغان بیاورد و در عین حال خطرات احتمالی را به حداقل برساند”.

مدت هاست که سوییس به کشوری طرفدار استارت آپ های بلاک چینی و سازمان های مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده معروف شده است. Crypto Vallery نیز جایی در این کشور است، این مکان به دلیل وجود تعداد زیادی از شرکت ها که به توسعه پروژه های مبتنی بر این فناوری مشغول هستند، به چنین نامی مشهور شده است.

علاوه بر این شورای فدرال دولت چارچوبی پیشنهاد داد که به منظور آن محیطی خوشایندتر برای استارت آپ ها ایجاد شود تا بتوانند به آزمایش پروژه های خود بپردازد.

بخشی از وظیفه این چارچوب بررسی و زیر نظر گرفتن توسعه های مربوط به مدل های کاری جدید توسط فناوری های مالی است. دولت همچنین امیدوار است تا بسیاری از شرکت ها بتوانند کارهای خود را از اساس در این کشور شروع کنند و توسعه دهند. اولین ملاقات و جلسه این گروه یعنی Taskforce Blockchain در 12 ژانویه 2018 اتفاق افتاد.

نوشتن دیدگاه

دوازده + پنج =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :