خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بیت کوین، ویزا کارت و کارت اعتباری ترکیبی ارز رمز پایه Cryptocurrency

کارت اعتباری ترکیبی ارز رمز پایه ویزا کارت

کارت اعتباری ترکیبی Cryptocurrency از طریق همکاری با ویزا کارت

E-coin به دنبال یافتن بهترین جایگاه برای خود به عنوان ابزاری سودمند برای خرج کردن بیت کوین در سرار جهان با دبیت کارت ترکیبی crypto است. این استارت آپ راه اندازی یک راه نو آورانه برای علاقمندان به بیت کوین جهت تبدیل راحت و ایمن ارز رمز به پول نقد از طریق زیر ساخت جهانی ویزا کارت را معرفی کرد.

هر کسی که بیت کوین را نگه می دارد می داند که یکی از چالش هایی که امروز با آن مواجه هستیم تعداد کمتری از گزینه هایی است که بیت کوین را به صورت آفلاین خرج کنند. یک راه برای مقابله با این نگرانی، پیشنهاد شده توسط E-coin، ادغام زیرساخت بیت کوین با شرایط مالی موجود است. در اصل، آنها یک ویزا کارت را با Bitcoin ترکیب می کنند تا یک کارت اعتباری ترکیبی crypto جدید ایجاد کنند.

کارت اعتباری ترکیبی cryptocurency

کارت اعتباری ترکیبی cryptocurrency

در حال حاضر این شرکت از سه ارز مختلف علاوه بر بیت کوین پشتیبانی می کند. این ارزها عبارتند از GBP , USD و EUR کارتهای اعتباری EUR و GBP مستقل از بانک ها هستند زیرا از آنها در Blockchain Bitcoin استفاده می شود.

کارتها از دسترسی غیر مجاز توسط امنیت چند گانه BitGo محافظت می شوند. به این معنی که هیچ کس (حتی خود e-coin) نمیتوانند به حساب بدون تعداد کافی از کلیدهای ارسال شده به یک کاربر دسترسی داشته باشند. همکاری بین e-coin و BitGo راه سریعی برای دریافت کارت اعتباری ترکیبی ارائه میدهد که از امنیت بالایی برخوردار هستند و وجه آنها را بیمه میکند. چون این کارت ها، ویزا کارت هستند، قابل استفاده در سرار جهان و همچنین میلیون ها دستگاه خودپرداز خواهد بود.

هزینه استفاده از دبیت کارت ارز رمز پایه

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، این کارتهای اعتباری ترکیبی جهت استفاده داری هزینه هستند. جهت تراکنش های ATM بیش از 2.50 دلار، 1$ هزینه نگه داری ماهانه و 2% هزینه استخراج بیت کوین است.

محدودیت برداشت از ATM روزانه به مبلغ 400 دلار در هر دوره 24 ساعته تنظیم شده است، که اگر کاربر هویت خود را تأیید کند، می تواند تا 2000 دلار آمریکا افزایش یابد. محدودیت ها برای حساب های تأیید شده به طور کامل حذف می شوند.

دریافت کارت e-coin در حال حاضر 17 دلار هزینه دارد و با این هزینه تحویل داده می شود. به جز اینکه در آمریکا زندگی کنید. قوانین آمریکا اجازه ارسال کارت از این شرکت ها به صورت مستقیم به آدرس شما را نخواهد داد. کارتها به صورت معمول در آمریکا کار میکنند، اما دریافت آنها به مقداری خلاقیت نیاز دارد.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

14 − 2 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :