جدیدترین مطالب
کربرد بیت کوین
کریپتو کارنسی ها اعضای جدید دنیای ارز هستند که ظاهرا به این زودی ها...
وسترن یونیون
وسترن یونیون یکی از سیستم‌‌ها‌یی است که عمل انتقال فوری وجه را در عصر ارتباطات...
BitPay ( بیت پی ) در حال توسعه‌ ویزا کارت پیش پرداخت بیت کوین در...
مسئولیت اجتماعی به معنای رسیدگی به امری اجتماعی است که در راستای پیشرفت موضوعی...

کارت اعتباری مجازی چیست

کارت اعتباری مجازی

احتمالا در خصوص کارت اعتباری مجازی چیزهایی شنیده اید. این کارتها دارای شماره کارت، تاریخ انقضاء و عدد CVV بوده و 24 تا 48 ساعت فعال هستند. در این مقاله در خصوص کارتهای اعتباری و خرید کارت مجازی و استفاده از آنها توضیحات لازم ارائه شده است.

وقتی محصولی به صورت آنلاین خریداری می شود باید این اطمینان را داشته باشید که نمی تواند از شماره کارت شما سوء استفاده کند. خرید از وب سایت هایی که شناخته نشده اند درست نیست زیرا بعد از خرید فروشنده تمام اطلاعات خریدار را دارد.

زمانی استفاده از کارت اعتباری مجازی کاربردی می شود که شخص مجبور است از سایتی خرید کند اما از امنیت آن اطمینان ندارد. اکثر سایت های تجاری دو انتخاب برای خرید دارند: پی پال و کارت اعتباری مستر کارت و یا سایر کارتهای اعتباری

کارت اعتباری مجازی چیست

در ساخت کارت اعتباری مجازی از پلاستیک استفاده نشده و این کارت ها شماره کات اعتباری، تاریخ انقضاء و عدد CVV دارند و استفاده از آنها به راحت شدن خرید اینترنتی کمک می کند.

Entropay  این شرکت از مشهورترین ارائه کنندگان کارت اعتباری مجازی است که به صورت مجانی میتوان از آن کارت خرید انجام داد. Entropay به شما امکان میدهد تا یک حساب مجانی باز کنید و آدرس خود را وارد کنید. و طی 24 ساعت فعال شده و به جهت هر تراکنش هزینه اندکی از حساب شما به شرکت پرداخت می شود. این امر امنیت بالایی دارد و پرداخت توسط آن بسیار سریع و راحت انجام می گیرد.

شرکت Payoneer  این شرکت از محبوب ترین درگاههای پرداخت در جهان است و این شرکت مستر کارت ارائه میکند که میتوان از آن در برخی سایت ها به عنوان کارت اعتباری مجازی استفاده کرد.  امنیت این کارتها بالاست و میتوانید از مستر کارت به عنوان کارت اعتباری مجازی استفاده کنید. داشتن مستر کارت بسیار به شما کمک کرده و میتوانید از هر خودپردازی پول دریافت کنید و به کارت های دیگر خود پول واریز کنید.

American Express  خدمات اینترنت بانک American Express از محبوبیت بالایی برخوردار است و دریافت کارت اعتباری مجازی از این شرکت بسیار ساده است. از اینکارت میتوانید جهت خرید در وب سایت های خرید آنلاین و سایت های بین المللی استفاده کنید.

american_express

بانک Freedom  با اینکه بانک Freedom شهرت چندانی ندارد در جابه جایی آنلاین بسیار موفق عمل میکند. تعرفه های بسیار خوبی در این بانک ارائه و برای صاحبان تجارت و کار آفرینان بسیار مناسب است.

کارت اینترنتی Kotak  برای افرادی که در هند زندگی میکنند بهترین گزینه استفاده از کارت های Kotak است که خدمات پرداخت برای خرید های اینترنتی ارائه میدهد جهت دریافت کارت باید در این بانک حساب داشته باشید.

بانک InterBank  بهترین گزینه برای ساکنین پرو است و سکویی برای ساخت ویزا کارت مجازی است. ابتدا باید در این بانک حساب باز کرده و سپس می‌توانید کارت مجازی دریافت کنید.

کارت اعتباری مجازی interbank

کارت اعتباری مجازی بانک HDFC بانک HDFC به مشتری‌ها و کاربران خود کارت اعتباری مجازی، مستر کارت مجازی ، ویزا کارت و کارت اعتباری بدون بهره ارائه می‌دهد. کارت اعتباری مجازی این بانک از هر لحاظ بسیار مناسب است.

نوشتن دیدگاه

16 + پانزده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :