کیف پول سخت افزاری Ledger nano و مزایای آن

کیف پول سخت افزاری توسط برندهای مختلف ارائه می شود. برند معروف Ledger، محصولی به نام (Ledger Nano S)، دارد که در حال حاضر در دسترس مشتریان می باشد، Nano S یک کیف پول سخت افزاری قابل اطمینان است که ارزهای رمزی نظیر بیت کوین، ریپل، اتریوم، بیت کوین کش و سایر ارزها را نگهداری می کند که بر پایه بلاک چین طراحی شده است، که بر اساس ویژگی های امنیتی قوی برای ذخیره سازی دارایی های رمزنگاری شده و تآمین پرداخت های دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

کیف پول سخت افزاری ledger-nano

کیف پول سخت افزاری Ledger

امروزه در دنیای دیجیتال تقاضا برای داشتن کیف پول های سخت افزاری رشد چشمگیری داشته، در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از کیف پول های محبوب و کاربرپسند آشنا نمائیم.

برند معروف Ledger، محصولی به نام (Ledger Nano S)، دارد که در حال حاضر در دسترس مشتریان می باشد، Nano S یک کیف پول سخت افزاری قابل اطمینان است که ارزهای رمزی نظیر بیت کوین، ریپل، اتریوم، بیت کوین کش و سایر ارزها را نگهداری می کند که بر پایه بلاک چین طراحی شده است، که بر اساس ویژگی های امنیتی قوی برای ذخیره سازی دارایی های رمزنگاری شده و تآمین پرداخت های دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت یادگیری نحوه استفاده از این محصول آموزش استفاده از کیف پول سخت افزاری را مطالعه کنید.

نحوه استفاده از کیف پول سخت افزاری

شما می توانید Ledger را توسط USB  به هر کامپیوتری متصل نموده و توسط نمایشگر O-LED اطلاعات خود را به سادگی مدیریت نمائید و توسط این کیف پول سخت افزاری دریافت و پرداخت ها را انجام بدهید، حسابتان را چک کنید و چندین آدرس متعدد برای هر ارز را توسط یک کیف پول مدیریت کنید.

می توانید تراکنش ها را از طریق صفحه نمایش کنترل کنید که تآئید هر تراکنش فقط با یک کلیک بر روی دکمه ی کیف پولتان انجام می پذیرد. تراکنش ها قابل دستکاری نخواهند بود و همه آنها بطور فیزیکی توسط خودتان از طریق صفحه نمایش Ledger Nano s قابل کنترل و مدیریت هستند.

امکان هک و دزدیده شدن دارایی های روی این کیف پول صفر است. تراکنش های حساس هرگز لو نخواهند رفت و درون کیف پول شما که توسط آخرین ورژن حفاظتی ایمن شده اند، توسط یک پین کد حفاظت خواهد شد.

دارندگان بیت کوین معتقدند که مزایای بسیار قابل توجهی در استفاده از یک کیف پول سخت افزاری وجود دارد، این دستگاه ها به عنوان قابلیتی برای سرمایه گذاری قابل اطمینان شناخته شده اند زیرا در دراز مدت می توانند از سرقت دارایی ها توسط افراد آنلاین جلوگیری کنند و به شما اطمینان خاطر دهند که پول های رمزی شما در امان هستند.

جهت آشنایی بیشتر با انواع کیف پول میتوانید مقایسه کیف پول سخت افزاری لجر Ledger و تریزور Trezor را مطالعه نمایید.

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :