جدیدترین مطالب
با توجه به پر رونق شدن بازار مهاجرت، ترکیه نیز به یکی از مقاصد...
عوامل متعددی در آماده بودن برای حضور در آزمون آیلتس و تافل تاثیر دارد....
بانکداری بین المللی به هر نوع عملیات بانکی که در مرزهای بین المللی صورت...
دلیل اصلی تقاضای بالای مهاجرت به کشور کانادا مهمان پذیری مردم و دولت کشور...

کیف پول پی پال

پی پال ( paypal ) در حقیقت یک حساب بانکی یا کیف پول الکترونیکی است که امکان پرداخت و دریافت پول در وب را به راحتی کرده است، این کمپانی در آمریکا قرار دارد و بیش از یکصد میلیون کاربر در سطح جهانی از این حساب استفاده می کنند. با توجه به امنیت و هماهنگی کیف پول پی پال با کلیه کارت های اعتباری و حساب های بانکی، کیف پول پی پال محبوبیت زیادی در بین کاربران اینترنت دارد با استفاده از paypal می توانید به راحتی به حساب بانکی خود دسترسی داشته باشید و دیگر نیازی به هر بار وارد کردن اعداد و ارقام کارتیتان نمی باشید.

ایجاد کیف پول پی پال

شما در پی پال ( paypal ) یک حساب با ایمیل خود افتتاح می کنید سپس هر تعداد حساب بانکی که دارید را به اکانت پی پال خود متصل می کنید، حالا دیگر در هر خرید کافیست در صفحه پرداخت بر روی پی پال ( paypal ) کلیک کنید تا پرداخت با وارد کردن ایمیل و پسوردتان انجام شود. کیف پول پی پال پرداخت و انتقال وجه را بسیار آسان ساخته است.

لازم به ذکر است قبل از اقدام به پرداخت با پی پال باید نسبت به شارژ اکانت در پی پال اقدام کنید. وب سایت پرداخت با اندیشیدن تدابیر لازم این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید با طی کردن دو مرحله شارژ حساب پی پال خود را انجام دهید و پس از آن نسبت به خرید اقدام کنید.

حساب های پی پال به شما این امکان را می دهد که وجه را دریافت یا منتقل کنید و بصورت آنلاین خرید کنید بدون اینکه نیاز باشد تا اطلاعات پرداختی خود را هر بار وارد کنید. همچنین لیستی از خرید های شما در دسترس تان قرار می گیرد، البته استفاده از پی پال ( paypal ) برای ما ایرانیان دارای کمی محدودیت است و ایرانیان نمی توانند به راحتی اکانت پی پال ساخته و از آن استفاده نمایند زیرا حساب بانکی شما باید به تأیید برسد. پرداخت با پی پال میتواند از بهترین تجربه های شما در خرید آنلاین باشد.

بنابراین اگر تأیید نشوید اکانت شما را بلاک می نمایند، پس توصیه می شود از آی پی غیر از آی پی ایران استفاده نمائید، توجه کنید که حساب شما حتماً باید verify (وریفای) شود که شما می توانید با یک ویزا کارت اقدام به وریفای کردن حساب نمائید، زیرا حساب های غیر وریفای نمی توانند پول از حساب خود منتقل نمایند.

 

نوشتن دیدگاه

دو + 4 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :