گرین-کارت-آمریکا

گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee

پرداخت هزینه مهاجرتی گرین کارت USCIS Immigrant Fee برای افرادی است که دنبال اقامت دائم هستند، که هزینه این اقامت به صورت آنلاین پرداخت می گردد.

پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee

پرداخت هزینه مهاجرتی گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee برای افرادی است که دنبال اقامت دائم هستند، که هزینه این اقامت به صورت آنلاین پرداخت می گردد.
شما باید دو کد بنامهای A-Number و DOS را در اختیار داشته باشید، که قبلاً آن ها را از سفارت خانه یا کنسول گری آمریکا دریافت کرده ائید. در مرحله بعدی باید به لینک
Login USCIS ELIS مراجعه نموده و حساب کاربری خود را ایجاد نمائید، که در این لینک از شما می خواهند که این کدها را وارد نمائید و از شما در طی مراحلی از ثبت نام خواسته می شود تا جهت فعالسازی حساب، یکی از روشهای ارسال کد فعالسازی با تماس تلفنی، ارسال کد فعالسازی با ایمیل و طرح سه پرسش امنیتی توسط شما را انتخاب نمائید که بهترین روش انتخاب روش سوم می باشد زیرا معمولاً برای مهاجرین ایرانی شخصی دیگر هزینه گرین کارت را انجام می دهد.

متقاضیانی که قبلاً اقامت دائم داشته و قصد بازگشت به آمریکا را دارند مانند ویزاهای S و K از پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee معاف می گردند.
برای ثبت سفارش پرداخت هزینه مهاجرتی گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee ابتدا محاسبه مبلغ پرداختی، واریز هزینه ریالی و پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد.

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :