اپلیکیشن-فی-ویزای-کانادا-VAC

گواهی پذیرش کبک CAQ

پرداخت هزینه Quebec Acceptance Certificate یا به اختصار CAQ برای متقاضیان تحصیل در کبک که از دانشگاه مورد نظر خود نامه پذیرش دریافت نموده اند الزامی است. گواهی پذیرش کبک کشور کانادا که از سوی دولت کبک صادر می گردد به همراه ویزای تحصیلی Study Permit صادر شده از سوی دولت کانادا دو مجوز ضروری برای تحصیل در کبک محسوب می شود.

چگونه می توانیم گواهی پذیرش کبک CAQ را دریافت کنیم؟

برای دریافت گواهی پذیرش کبک CAQ ابتدا باید به سایت
http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/accueil.html مراجعه نموده و پس از ایجاد حساب کاربری خود فرم های مرتبط با CAQ را که به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرند را پر کنید. پس از طی مراحل و پاسخ به پرسش ها می توانید پروفایل خود را بسازید و یک User ID و Password برای ورود مجدد و ویرایش اطلاعات در اکانت خود داشته باشید، حتماً دقت کنید که مرحله 10 این پرسش نامه را تکمیل کنید زیرا در غیر اینصورت نمی توانید پروفایل خود را ذخیره نمائید.

هزینه مورد نیاز برای درخواست آنلاین گواهی پذیرش کبک CAQ برای تحصیل، معادل 111 دلار کانادا و به صورت آنلاین بوده که می توانید به وسیله کارت های ارزی مسترکارت و ویزا کارت از طریق “پرداخت” هزینه را پرداخت نمائید و جهت پرداخت هزینه صدور گواهی CAQ که به دو صورت می باشد اقدام نمائید:

1- شما می توانید با استفاده از “پرداخت” یک مستر کارت تهیه کنید و در مرحله پرداخت، با استفاده از مشخصات کارت خریداری شده اقدام به پرداخت آن نمائید.

2- ثبت سفارش در “پرداخت”، اگر مایل به پرداخت هزینه گواهی از طریق “پرداخت” هستید، پس از تکمیل فرم های CAQ در سایت، گزینه pay later را انتخاب کرده، سپس فرم ثبت سفارش در انتهای این صفحه را تکمیل کنید تا پرداخت شما انجام شود.
مدت زمان رسیدگی به پرونده ها 20 روز کاری پس از دریافت مدارک اعلام شده است. به صورت آنلاین با ورود به اکانت خود می توانید روند بررسی را دنبال نمائید. توجه داشته باشید که حدود 3 هفته پس از ارسال مدارک می توانید تآئیدیه رسمی مدارک را به صورت آنلاین در پروفایل خود مشاهده نمائید.

نکات ضروری در مورد گواهی پذیرش کبک CAQ

مدت زمان صدور گواهی پذیرش کبک از زمان پرداخت بین 1 تا 1 ماه و نیم می باشد، از این رو با توجه به فشرده بودن مراحل اپلای، پیشنهاد می شود بلافاصله بعد از دریافت پذیرش اقدام به پرداخت نمائید.

مدت زمان فعال بودن اکانت برای پرداخت CAQ تا پیش از پرداخت، حداکثر 90 روز است.
حداکثر زمان فعال بودن صفحه اینترنتی فرم ها، 30 دقیقه است و در صورت باز بودن فرم ها بیش از این مدت صفحه غیر فعال می شود و فرایند پر کردن فرم ها مجدداً باید صورت بگیرد.

مدارک لازم برای پر کردن فرم ها:
گذرنامه
اطلاعات کامل دانشکده و دانشگاهی که در ایالت کبک به شما پذیرش داده است.
اطلاعات برنامه درسی که در آن پذیرفته شده اید شامل نام برنامه، تاریخ شروع و پایان، هزینه شهریه
اطلاعات کامل شخص یا نهاد مسئول در رابطه با هزینه تحصیلات شما در کبک
اطلاعات کامل شخص یا نهاد مسئول در رابطه با اپلیکیشن شما
در صورت داشتن گواهی قبلی CAQ آخرین گواهی پذیرش قبلی کبک
پس از تایید نهایی و صدور گواهی پذیرش ایمیلی از CAQ دریافت خواهید کرد که می توانید از آن برای ارائه در مرحله بعدی اپلای استفاده نمائید.
هزینه پرداختی برای صدور گواهی پذیرش کبک قابل برگشت نمی باشد.

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :